Real Madryt - Cádiz CF [0-1] [']
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sicario
Manhunt

PostWysłany: 2020.10.17 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie mecze nie zdążają się wielkim klubom. Można przegrać, ale po walce, gdzie nie masz dnia, nie wpada Ci, ale walczysz o ten wynik. Real obecnie męczy się z każdym. To już nie jest top. Drużyna z topu jak napisałem wcześniej nie zawsze wygrywa, ale nie spada poniżej pewnego poziomu. Real ma takie sinusoidy, że albo gra średnio, ale wymęczy wynik, bo gra bardzo słabo lub jak dziś. Co gorsze my nie potrafimy zagrać już wielkiego meczu. Wypadliśmy z topu. Bayern, Lub czy City nawet jak tracą punkty to nie przekraczają pewnego poziomu dna. To była zalosc

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Dimhil
49er

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2020.10.17 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Lex7 napisał:

I w ogóle, serio? 2020 rok a husaria nadal toczy heroiczną walkę z kolorem różowym? :lol2:

Pokaż mi gdzie kolor różowy związany jest z Realem Madryt. No gdzie? Mam prawo uważać, że koszulki są pedalskie i mi się nie podobają i nie mają nic wspólnego z piłką nożną. No chyba, że faktycznie weźmiemy pod uwagę to jak gra obecnie Real - tutaj można użyć stwierdzenia, że grają tak jak wyglądają.

Gówno. Nie da się na to patrzeć. Pora w końcu przejrzeć na oczy.. może po tym 2020 coś ruszy, bo obecnie Real nie nadaje się do niczego.

Nie wiem co gorsze, porazka Realu czy zacofanie umyslowe 31 letniego faceta. Przykre.

TWL64
Alfred

PostWysłany: 2020.10.17 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu musiało się tak skończyć. Gra na styku i męczarnie. Tym razem z przodu nie weszło ale z tyłu już wpadło. Osobiście uważam, że gramy słabo od dłuższego czasu, wyniki ratowała żelazna konsekwencja i dobra jakość poszczególnych grajków, ale z dobrym futbolem to nie ma wiele wspólnego.
Europa i Klasyk nas zweryfikuje, aczkolwiek być może ta porażka podziała otrzeźwiająco i na korzyść.

[ Dodano: Dzisiaj o 20:54 ]
PS. Mnie też te różowe i miętowe koszulki wkurwiają. Nie chodzi o żaden pedalski podtekst, tylko przeważnie w tych strojach grają po prostu chujowo.
Może gdyby grali dziś na biało byłoby lepiej. A tak zagrali na miarę koloru tych koszulek. Jak miękkie pizdeczki.

emo7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.10.17 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale dla każdego kto ogląda mecze Realu przynajmniej od pandemii to ten wynik i gra nie powinny być zaskoczeniem.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.10.18 01:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla tych co opuścili mecz, akcja podsumowująca.

https://streamable.com/dfrmbx

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
MarcinS
psychoTata

PostWysłany: 2020.10.18 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akcja Krossa z 2 minuty we wlasnym polu karnym, czy pozniejsze podanie w poprzek zadaniowca, ciezko tu wybrac akcje meczu <serce>

Gehu89
Master of Drilling

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2020.10.18 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dimhil napisał:
Gehu89 napisał:
Lex7 napisał:

I w ogóle, serio? 2020 rok a husaria nadal toczy heroiczną walkę z kolorem różowym? :lol2:

Pokaż mi gdzie kolor różowy związany jest z Realem Madryt. No gdzie? Mam prawo uważać, że koszulki są pedalskie i mi się nie podobają i nie mają nic wspólnego z piłką nożną. No chyba, że faktycznie weźmiemy pod uwagę to jak gra obecnie Real - tutaj można użyć stwierdzenia, że grają tak jak wyglądają.

Gówno. Nie da się na to patrzeć. Pora w końcu przejrzeć na oczy.. może po tym 2020 coś ruszy, bo obecnie Real nie nadaje się do niczego.

Nie wiem co gorsze, porazka Realu czy zacofanie umyslowe 31 letniego faceta. Przykre.

Rozumiem, że chadzasz na marsz równości? Ja po prostu osobiście nie lubię tego koloru i wkurwia mnie fakt, że ktoś go użył projektując stroje dla drużyny której kibicuję. Ponadto jak już wspomniałem kolor ten w żaden sposób nie kojarzy się z Realem Madryt. Wiem, że może być Ci ciężko to pojąć. Postaraj się misiu kolorowy. <won>

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.10.18 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem subiektywne stwierdzenie pod tytułem"nie lubię tego koloru", ale czy to, że kolor różowy nie był nigdy wykorzystywany w przeszłości ma być równoznaczne z tym, że jest on w palecie barw zakazanych i już nigdy nie może pojawić się na koszulkach Realu Madryt? Symbolem Realu zawsze były względnie jednolite koszulki w białej barwie (kolorowe wstawki to rzecz drugorzędna). Zrozumiałbym niechęć do szachownicy, jakichś gradientów czy pasów, bo to faktycznie byłoby pogwałcenie tradycji klubowych trykotów (z tego powodu np: mi osobiście strasznie nie podobają się te smoczo-kwiatowe przebitki na trzecim komplecie, paskudnie to wygląda), ale korzystanie z jednolitej barwy, czy to biel, błękit, granat, czerń, miętowy, szary czy właśnie różowy? Dla mnie nie ma problemu.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Gehu89
Master of Drilling

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2020.10.18 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te ornamenty też są z dupy. Wyglądają jak kopia tandetnego dywanu ze ściany w jednym z rosyjskich mieszkań.

Idąc dalej.. nie podoba mi się trend wyznaczony przez marki odzieży sportowej. Raz na parę lat jakaś odmiana jest okej, ale co roku dostajemy jakieś gówno, które jeśli już powinno być trzecim wyborem, czyli alternatywą np na LM lub po prostu jako ciekawostka - do rozegrania 2,3 meczy w sezonie. Tymczasem z dupy wjebano nam chujowy róż i ornament z Turcji, Bangladeszu czy tam chuj wie skąd..

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.10.18 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miej pod tym względem zażalenia do władz klubu. Jeśli się nie mylę, to producent (u nas Adidas) nie daje jednego projektu, a kilka i to władze klubu na dany rok wybierają. Jeśli jest inaczej, to wyprowadźcie mnie z błędu, ale kiedyś był o tym jakiś artykuł.

Powrót do góry
Dimhil
49er

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2020.10.18 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gehu89 napisał:
Dimhil napisał:
Gehu89 napisał:
Lex7 napisał:

Rozumiem, że chadzasz na marsz równości? Ja po prostu osobiście nie lubię tego koloru i wkurwia mnie fakt, że ktoś go użył projektując stroje dla drużyny której kibicuję. Ponadto jak już wspomniałem kolor ten w żaden sposób nie kojarzy się z Realem Madryt. Wiem, że może być Ci ciężko to pojąć. Postaraj się misiu kolorowy. <won>

Wow, po prostu wow. Slow brakuje. Z 10 lat temu moze bym strzepil jezyk na takich idiotow, ale teraz wiem lepiej - ratunku nie ma. Zacofanie siedzi zbyt gleboko.

Nie mamy o czym rozmawiac, czy to pilka nozna, marketing z nia zwiazany, prawa czlowieka czy pogoda. Zyj swoim zyciem, najpepiej zgol glowe “na jeza” zaloz na nia biale czapeczke z logiem Nike, do tego klapki kuboty i meska torebke Pumy pod pache i walcz w internecie o prawilnosc, kolory koszulek klubu z hiszpanii jak prawdziwy kibic. Nie daj sie tym “pedalom”. Idz na marsz prawilnosci i przykucnij jak prawdziwy slowian w imie polski i madrisimo.

Bez odbioru.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.

Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.10.19 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ostrzeżenie to trochę przesada. Dimhil głównie krytykuje zacofanie, które Gehu89 prezentuje w sposób godny tych piromanów od tęczy.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Mecze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: