FC Barcelona - wróg nr 1 cz. 13
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 58, 59, 60  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
decofcb87
Bordowo-granatowy Paladyn
Bordowo-granatowy Paladyn

PostWysłany: 2020.10.31 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak skończymy ten mecz w komplecie to będzie cud.

hugh hefner
apostoł zlewaczenia

PostWysłany: 2020.10.31 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cud to jest, jak nie kończycie meczu w komplecie.

Para Siempre napisał:
No rzecz w tym że w forum jak taki hugh jebnie posta to kolację zjesz i nie przeczytasz, nie zaśniesz bo przetwarzasz 2 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
TWL64
Alfred

PostWysłany: 2020.10.31 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meczu nie oglądałem, ale wynik słaby. Zaczynają chyba mieć podobny problem do naszego - murarka przeciwnika, walenie głową w mur i robienie z bramkarza rywala najlepszego zawodnika meczu. Sporo mają świetnej młodzieży, ale to chyba nie jest recepta na sukces. Dzieci + weterani, nie wiem czy to wypali. Nie wątpię, że pewnie nie raz odpalą w tym sezonie, będą serie zwycięstw i jakieś manity ale czy to wystarczy do wygrania jakiegoś kubka? Zobaczymy.

Lex7
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2020.10.31 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

decofcb87 napisał:

https://twitter.com/michalgajdek/status/1322417401263198208?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1322417401263198208%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=http%3A%2F%2Fblaugrana.pl%2F30978-Pewna-wygrana-w-Turyniecomment-2600108

Wielki strateg, mistrz Excela Żarłok

Barca w 15 lat przeszła drogę od klubu, który za wszelką cenę opierał się umieszczeniu sponsora na koszulce do klubu, który za chwilę może być zarządzany przez jakiegoś szejka czy inne korpo? Grubo, niezły zwrot akcji

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
TWL64
Alfred

PostWysłany: 2020.11.01 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grubo? A kogo to obchodzi, przeciętny kibic patrzy na wyniki i trofea. Jeżeli będą wygrywać to kto będzie się przejmował strukturą zarządu/własności i kapitałem firmy? Chwilowo amerykański a potem arabski? Co za różnica.
Mes un que club? - akurat polscy "cules' szybko zapomną o tych ideach bo nigdy ich nie wyznawali. Ot, po prostu magia populistycznego hasełka, w których nasi rodacy bardzo się lubują.

Kakamilus
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.11.01 02:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten supertajfun to nie miał uderzyć w Filipiny?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2020.11.01 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądziłem, że moje gadki od paru lat odnośnie umiejętności excela Barto, wyjdą już parę dni po jego odejściu xD.

Dimhil
49er

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2020.11.01 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

decofcb87 napisał:

https://twitter.com/michalgajdek/status/1322417401263198208?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1322417401263198208%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=http%3A%2F%2Fblaugrana.pl%2F30978-Pewna-wygrana-w-Turyniecomment-2600108

Wielki strateg, mistrz Excela Żarłok

Ten watek na Twitterze to czysta poezja, a arkusz Excela mnie z krzesla zrzucil. Cos pieknego, koles przebil naszych forumowych ekonomow i matematykow od budzetu klubu i transferow.

Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.11.01 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arkusz nie podaje jednak źródeł więc nie traktowałbym tych liczb jako bezwzględnie poprawnych.

Powrót do góry
TWL64
Alfred

PostWysłany: 2020.11.10 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TWL64 napisał:
Spokojnie, kontuzje szybko go wykończą. Piszę to poważnie, zobaczycie, że szybko wyląduje w szpitalu. Przy takim natężeniu długo nie wytrzyma.

Shocked

Coś tam słyszałem o kontuzji, ale dopiero teraz do mnie dotarło, ze będzie miał 4 miechy przerwy. W ogóle nie mam żadnej satysfakcji, zwyczajnie szkoda chłopaka.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.11.10 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już w drużynach młodzieżowych miał jakąś tam poważniejszą kontuzję, teraz kolejna. Ta go jednak nie poskłada, jak umiejętnie go naprawili, to uraz nie powinien mieć żadnego wpływu na dalszą karierę.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
TWL64
Alfred

PostWysłany: 2020.11.11 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W obecnych realiach grajek notorycznie kontuzjowany nie zrobi kariery. Oczywiście nie ma reguły, każdy przypadek jest inny, ale Ansu ma dopiero 18 lat i jak wróci to można się spodziewać, że od razu będzie musiał napierdalać na maxa.

alejasienieznam
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.11.21 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Były w Barcy przypadki korony? Bo nie kojarzę. -9 do Atletico, -6 do nas i zaległy mecz, przy czym na dziś "dodatkowy" 1pkt straty za gorszy bilans bezpośredniego meczu. Spora strata, pojawiły się kontuzje i jeśli ich dopadną problemy z koroną(a to jest prawie nie do uniknięcia) to na dziś Barca imo ma dużo mniejsze szanse na mistrza, niż Real i Atletico. Nie to, że to mnie uszczęśliwia w kontekście naszego dzisiejszego meczu.

Powrót do góry
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 1 tydzień temu o 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sergi Roberto odpocznie miesiąc, Pique z niewyraźna miną wczoraj, więc pewnie jeszcze poważniejsza kontuzja (jeśli poszły więzadła, to parę miesięcy w plecy). Sypie się Barca w tyłach, teraz to już w ogóle nie tyle nie mają ławki, co powoli zaczyna im się wykruszać podstawowa jedenastka, a w kalendarzu na najbliższy miesiąc mecze z Cadiz, RSSS, Valencią czy Juve.
Ciekawe, kto będzie grał z Langletem na środku obrony jak Pique wyleciał i jakimi anonimami ze szkółki będą łatać puste przestrzenie na ławce rezerwowych.

Koeman nie okazał się zbawicielem, Messi dalej 90% meczu spędza człapiąc, atmosfera w klubie fatalna, w zarządzie kryzys, kontuzje też ich nie oszczędzają (choć COVID akurat ich na razie omija). W dodatku Atleti wygrało z Barcą w ligowym meczu po raz pierwszy od ponad dekady, nie sytuacja nie do pozazdroszczenia.

Szkoda tylko, że Real w nie mniej spektakularny sposób chce najwyraźniej przepierdolić swoje szanse na wykorzystanie jeszcze gorszej sytuacji Barcy i pewnie z obrony mistrzostwa nici. Atleti wygląda mega solidnie, stracili póki co 2 gole w 8 meczach i zdobyli 20 punkty na 24, zaraz mogą nas wyprzedzić o kolejne 3 punkty i zrobi się -6. A w perspektywie jeszcze bezpośredni mecz z nimi 12 grudnia, jak dostaniemy w cymbał będzie można się wypisać z walki o mistrzostwo.

Liczę na to, że Sociedad nie wymięknie w najbliższym miesiącu i będzie się utrzymywało w czołówce, łącząc mecze LL z spotkaniami w LE. Villarreal na dłuższą metę za cienki w uszach, więc wygląda na to, że Atleti już niedługo wyjdzie na prowadzenie w tabeli.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Sandman
Trener
Trener

PostWysłany: 1 tydzień temu o 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj po zejściu Pique, na jego miejsce został przesunięty De Jong. Z resztą sam Holender coś tam grywał na stoperze w Ajaxie, więc podejrzewam, że to De Jong będzie partnerem Lengleta. Chyba, że wyczarują jakiegoś młodzika ze szkółki na miejsce Pique.
Jeśli De Jong będzie stoperem, to pewnie do wyjściowej jedenastki wróci Busquets, aby być drugim pivotem obok Pjanicia.
A za Roberto wskoczy Dest, innego wyjścia nie widzę.

Dawno nie było tak żałosnej Barcy i tak żałosnego Realu, Atleti nie może tego zepsuć, bo drugiej takiej okazji mogą nie mieć prędko.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 58, 59, 60  Następny
Strona 59 z 60
Skocz do: