FC Barcelona - wróg nr 1 cz. 13
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63, 64  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.12.06 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kakamilus napisał:
Jedyna opcja żeby w ciągu kilku następnych lat pozostali w topce Hiszpanii to jakiś wysyp talentów ze szkółki.

Młodego talentu mają chyba więcej niż my i to za podobne pieniądze. Spośród zawodników U-23 są to :Pedri, Fati, Araujo, Dest, Mingueza, De Jong, Puig, Alena, Trincao i Dembele, a i tak pewnie o kimś zapomniałem. I odliczając tego Dembele, który faktycznie był przepłacony i to srogo (w sumie De Jong też), cała reszta to albo zawodnicy ze szkółki, albo kupieni za rozsądne kwoty.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
alejasienieznam
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.12.06 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miXUE napisał:
Tak jak United jest casem jak wiele problemów może stworzyć centralizacja zarządzania, tak Barcelona jest casem rozwalenia instytucji w 5 lat.[..]

Piękny case o tym, czym jest ryzyko i życie na krawędzi. W styczniu tego roku pisałem w tym temacie, że Real ma bardzo bezpieczny wskaźnik wydatki na płace/przychody, a Barca ma 70%, co jest uznawane za poziom niebezpieczny. Wieszczyłem im problemy w przyszłości, ale życie zaskoczyło, bo problemy przyszły szybciej i są o wiele głębsze.
Też mi trochę ich szkoda, a najbardziej mi szkoda tej intensywnej rywalizacji między Realem i Barcą z ostatniej dekady, bo najprawdopodobniej Barcę czekają chude lata, Messi odejdzie w lecie i trochę to inaczej będzie wyglądało. Właściwie od odejścia Cristiano już jest inaczej, ale to się jeszcze pogłębi.

Myślałem, ze może jeszcze Barca będzie miała coś w rodzaju ostatniego zrywu, ale chyba szanse na to niewielkie. W LM raczej będą bez szans w dwumeczu z Bayernem, Liverpoolem czy City. W lidze -12 do Atletico to wydaje mi się takie na granicy możliwości do odrobienia. Nie pamiętam, czy ktoś w historii odrobił 12 pkt?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
ElControlTotal
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.12.06 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UP
Mogę sie mylić ale nie wiem czy rekordem dalej nie jest sezon 2003/2004 kiedy Valencia odrobiła do nas bodaj 9pkt a wyprzedziła... o 7pkt

Powrót do góry
madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2020.12.06 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atletico nie wypuści tego. W Sociedady i inne Villarreale nie wierzę, oni prędzej czy później spuchną i skończy się co najwyżej na walce o 4. miejsce. Jeśli chodzi o nas, to liczę jak najbardziej na wicemistrzostwo. Szkoda, że tyle punktów już potraciliśmy, bo patrząc na to, że Atletico gra jak cyborgi w obronie, to na zasadzie "na zero z tyłu, a z przodu zawsze coś wpadnie" mogą dojechać już do końca. I to nawet przy założeniu przegranych derbów za tydzień, gdybyśmy jakimś cudem je wygrali.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2020.12.06 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosmiczny zjazd Messiego który ich ciągnął też nie pomaga. Niech oni w top 4 skończą bo to nie jest oczywiste przy Sevilli i Sociedad z ambicjami. 12 pkt nikt nie odrobił jeśli dobrze staty pamiętam.

Powrót do góry
alejasienieznam
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.12.06 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie myślałem o tym dotąd, ale faktycznie Barca poza top 4 to nie jest jakaś abstrakcja. Większość najgorszych wyjazdów dopiero przed nimi(Real, Sevilla, Sociedad, Villareal, Athletic). Granie co 3 dni, kontuzje, pech i kto wie. Ależ to byłaby katastrofa sportowa, wizerunkowa i przede wszystkim finansowa.

Powrót do góry
Clinical.
Putka
Putka

PostWysłany: 2020.12.08 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hugh hefner napisał:
A to ta rzekoma oferta nie była tylko wymysłem jakiegoś katalońskiego szmatławca? Nie słyszałem, żeby jakiekolwiek brytyjskie źródło o niej mówiło, a wręcz wszędzie słyszało się, że City nie chce za niego płacić i że sam Messi próbuje wymusić odejście za darmo. Zakładam, że zaoszczędzone na transferze pieniądze miałyby trafić do jego kieszeni jako bonus za podpisanie kontraktu.

Być może. Ale do dzisiaj mam wątpliwości, bowiem Bartomeu byłby w stanie odrzucić taką ofertę, tak jak odrzucił 16 mln euro proponowanych przez Celtę za Rafingę, którego oddał poźniej za damo do PSG. :lol2:

Osobiście żal mi Koemana. Widać, że jakiś pomysł na zespół ma i że piłkarze wyglądają dobrze fizycznie, ale na ten moment po prostu nie ma zespołu. Niestety nie ma pieniędzy na dokonanie kilku roszad w składzie i jeśli ta degrengolada nadal będzie postępować i Barcelona nie załapie się do LM w przyszłym sezonie, to klubowi grozi po prostu bankructwo.

Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2020.12.09 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://twitter.com/J_Krecidlo/status/1336633445137649664

To jest piękne xD

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Wolf
Revolución!

PostWysłany: 2020.12.09 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak wiadomo, że to kandydat na poziomie Kononowicza a całość rozstrzygnie się między Fontem a Laportą. I sam nie wiem, który byłby lepszy z naszego punktu widzenia.

madridcampeon
Busquemos soluciones
Busquemos soluciones

PostWysłany: 2020.12.09 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fonta nawet kibice Barcelony uważają za psychofana cruyffizmu, posiadania i pustego klepania, więc dla nas chyba on byłby lepszy. Prześmiewczo takich mormonami niektórzy na BO nazywają, Larry stamtąd chyba to określenie wymyślił.

Laporta jednak może mieć trochę zdroworozsądkowego podejścia i rozumieć, że należy dostosować się do obecnych realiów piłki nożnej i trendów w niej dominujących, a poza tym raz już pokazał, że coś tam kuma. Popełniał co prawda wiele błędów, ale i nasz Florentino takie popełnia - nie ma ludzi nieomylnych, tak że ja tam bardziej boję się Laporty niż VF.

Myślę, że byłaby szansa, że ten Font też by takich niedzisiejszych dziwaków pokroju Setiena zatrudniał, a także hajpował nawet ogórów ze szkółki, byle tylko do posiłkowania się La Masią wrócić.
Ale i tak pewnie wygra Laporta ze względu na złoty okres 10 lat temu. U nas też wszyscy czekali na powrót Pereza w pierwszej połowie 2009 roku i nie chcieli nawet słuchać programów wyborczych innych kandydatów, wręcz kibice Realu domagali się od nich, żeby wycofali się, i Florek mógł zająć stołek i działać szybciej jako jedyny kandydat, po czym właśnie tak się stało. W ich przypadku wybory będą, ale wygra je Lapcio z dość dużą przewagą.

Powrót do góry
Wolf
Revolución!

PostWysłany: 2020.12.10 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyjemy, zobaczymy. Font, w przeciwieństwie do Laporty, będzie chciał zarządzać raczej bardziej kolegialnie z delegowaniem kwestii sportowych fachowcom jak to ujmuje. Mówi się oczywiście o Xavim, ale raczej jako o osobie w pionie sportowym a nie trenerze (przynajmniej chwilę temu jak trochę to śledziłem), więc ciężko mimo wszystko powiedzieć jak finalnie ta gra by wyglądała. A na szkółkę i młodych to oni przynajmniej w jakiejś części będą zmuszeni stawiać z uwagi na finanse, ale też nie jest powiedziane, że to im wyjdzie bokiem, zwłaszcza w dalszej perspektywie.

panzerfaust
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2020.12.10 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale mają rywali w 1/8. Nie ma tam dobrej opcji xD Chyba City dla nich najlepsze z tej gromadki, od reszty turbowpierdol.

Powrót do góry
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2020.12.22 00:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Joan Laporta: "Sandro Rosell asked me if I was clear about presenting myself. He came up with one idea and left with another. If I win, there will be a reunion with Rosell. There will be a willingness on the part of everyone to seek the unity of Barcelona."

— RAC1

Wtf Very Happy

Powrót do góry
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2020.12.23 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniej niż klub, jak w ogóle w środku pandemii, przed świętami, przy potencjalnym zamknięciu granic można odebrać taką manianę?
To byłoby żenujące w każdym normalnym czasie, ale dzisiaj to po prostu skandaliczne, głupie i nieodpowiedzialne.

Powrót do góry
liso7
todo al blanco

Ostrzeżeń: 4294967295

PostWysłany: 2020.12.23 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kogoś to dziwi? Przecież ten klub od dawna prezentuje wartości, na które nawet nie jest warto nawet splunąć.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Primera División Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62, 63, 64  Następny
Strona 61 z 64
Skocz do: