Seriale (cz. 3)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2021.02.22 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

puziols napisał:
Dziękuję dobrym osobom za wspomnienie o Last Kingdom. Po słabej Grze o Tron (może nie słabej ale przehajpowanym do granic możliwości przeciętnego serialu) szukałem czegoś w klimatach rycersko średniowiecznych. Prawie dwa sezony za mną i ogląda się to wszystko bardzo dobrze. Czekam z wypiekami na każdy kolejny odcinek.

Ha, pamiętam, że jako pierwszy zacząłem chwalić ten serial na foro! Very Happy
A co do czekania z wypiekami na twarzy na kolejny odcinek - dla mnie trzeci sezon był najlepszy, tak długo jak w serialach szukasz tego co ja - "character development" i "realtionship building".

Za to do czwartego sezonu jeszcze nie miałem okazji się zabrać - @oraju miałeś szansę oglądać ten ostatni sezon? Jak Ci się podoba?[/spoiler]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
oraju
Trener
Trener

PostWysłany: 2021.02.23 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest jedyny serial, który imo z każdym kolejnym sezonem jest coraz lepszy ( no i The Office:P). Podobnie, jak Ty uważam trójke za najlepszy sezon, no, ale czwórka, po nieco polowlnym początku, też się rozkręca. No i

Cytat:
"character development" i "realtionship building".

i nie chodzi nawet o główną postać...
Do tego, pomimo pozamykania kilku wątków, kolejne, nowe, równie ciekawe. Oczywiście wszystko zgodnie z logiką głównego "story line" ; )

EDIT a może nawet czwórka najlepsza, jak o tym myslę? Ciężko ocenić.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Strona 22 z 22
Skocz do: