Liga Mistrzów 2019/20
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto to tę Ligę Mistrzów wygra?
Real Madryt
36%
 36%  [ 17 ]
niech wygra lepszy
15%
 15%  [ 7 ]
Manchester City
15%
 15%  [ 7 ]
Juventus
8%
 8%  [ 4 ]
Bayern Monachium
6%
 6%  [ 3 ]
Liverpool
6%
 6%  [ 3 ]
FC Barcelona
4%
 4%  [ 2 ]
gdzie jest mój klub, ja się pytam?
4%
 4%  [ 2 ]
Atletico Madryt
2%
 2%  [ 1 ]
Paris Saint-Germain
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 46
Wszystkich Głosów : 46
Szczegółowe rezulataty/Cofanie głosów

Autor Wiadomość
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2021.03.22 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldschmidt napisał:
miXUE napisał:

- Dwie ekipy, uważane za najsłabsze - mają mecz razem (Porto, Chelsea), co znacznie zwiększa atrakcyjność meczu.

Co? Very Happy
Chelsea u buków wyżej niż Real oraz Borussia. Stracili 2 gole za Tuchela, 11 czystych kont na 13 spotkań. Przeciwnicy mieli najwyżej 4 strzały w światło bramki przeciwko nim. Grali m.in. z United, Spurs czy Liverpoolem. Wcale nie są uważani za najsłabszych przez ludzi którzy oglądają ich mecze. Był nawet dobry artykuł na The Athletic o nich, mogę przekleić jak ktoś chce.

Ale jak stali u buków przed losowaniem? Dzisiejsze typy są dla dzisiejszej sytuacji, tj. Realu i Lfc którzy wyslosowali sobie równorzędnego przeciwnika i Borussi, która wylosowała sobie ekipę Guardioli mającą 34 zwycięstwa w cztery miesiące.
Siłą rzeczy słabsze Chelsea będzie miało u nich wyższe notowania, bo zwyczajnie trafiło na [nominalnie] słabszego przeciwnika.

Nie mogę powiedzieć bym oglądał regularnie Porto w lidze - totalnie nie. Ale oglądałem ich w LM, Chelsea zaś też w LM + sporadyczne mecze w lidze i to zwyczajnie moje postrzeganie Chelsea/Porto (i - jak pisałem w mojej liście preferencji ekip - również Liverpoolu) jako najsłabszych drużyn w stawce. Najsłabszych z najlepszych, to nie jest żadna ujma. Prawdopodobnie powinienem był tam dopisać "uważane za jedne z najsłabszych", bo jakby w dowolnym z tych miszmaszów wylądowało Lfc to też bym mógł się pokusić o takie stwierdzenie - które jednak [nominalnie] jest mocniejszą ekipą

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Gondola.
WORLD'S BEST BOSS

PostWysłany: 2021.03.22 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porto nie przejdzie Chelsea, sam fakt awansu Smoków do ćwierćfinału był dość szczęśliwy (najsłabsze od lat Juve, kilka kontrowersji sędziowskich, zasada bramek na wyjeździe itp.). Ok, grali naprawdę nieźle, ale Juventus nie powinien być w obecnej chwili odnośnikiem do czegokolwiek, mam wrażenie, że jeśli Chelsea nie zlekceważy rywala, to powinna ich solidnie zweryfikować.

Jeśli chodzi o Bayern-PSG to mam coraz mocniejsze przeczucie, że Paryżanie wyjdą na ten mecz już zesrani i niesamowicie skuteczny Bayern ich wypunktuje. Obym się mylił, bo liczę na najbardziej zacięte widowisko, plus mam nadzieję, że Neymar będzie mógł wystąpić w obu spotkaniach.

City-BVB w jednym meczu mogłoby skończyć się niespodzianką, ale nie sądzę, by na przestrzeni 180 minut ekipa Guardioli dała sobie znów wyrwać półfinał. Wciąż są w niesamowitej formie, mistrzostwo mają właściwie przyklepane, mogą skupić się na grze w Lidze Mistrzów. BVB bez Sancho, z Haalandem jako jedyną deską ratunku w razie problemów w dwumeczu - moim zdaniem jest w tym momencie na przegranej pozycji.

Ja w ciebie, Gondola, zawsze wierzyłem. Mój ulubiony forumowicz, reszta może się wypchać.
Cytat:
Gondola jest najnormalniej podchodzący do ludzi o odmiennych poglądach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Goldschmidt
Captain Banhammer

PostWysłany: 2021.03.22 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed którym losowaniem?
Choć w zasadzie bezcelowe pytanie, bo Chelsea była przez buków notowana lepiej/tak samo jak Real i zdecydowanie lepiej od BVB w niemal każdym momencie sezonu. Kursy na RM z reguły nie lepsze niż 12/1 (na początku sezonu, później tendencja spadkowa do 14-16/1). BVB w żadnym momencie lepiej niż 20/1. Chelsea od grudnia podobnie jak Real tj. 13-16/1.

Po losowaniu kurs na Chelsea owszem jak mówisz spadł, u niektórych do 4/1. U tych samych buków Real ma przykładowo 10/1. Jednakże przed losowaniem i rozegraniem obu rewanżów oba kluby miały identyczne szanse.

https://www.oddsportal.com/soccer/europe/champions-league/outrights/
E: o, tu polskie na 1 i 16 marca
https://kody-bonusowe.pl/liga-mistrzow-kursy-bukmacherskie
https://legalnibukmacherzy.pl/1-8-ligi-mistrzow-kursy-bukmacherskie/

A Borussi naprawdę nikt chyba nie opisałby jako ekipy lepszej od Chelsea. Przecież oni toczą mordercze bitwy z Koln by zagwarantować sobie miejsce w top4 więc co z czym do ludzi Smile

Co do reszty posta nie mam nic do dodania. Zaciekawiła mnie tylko ta konkretna opinia odnośnie CFC

Powrót do góry
sebo939
Putka
Putka

PostWysłany: 2021.03.22 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego napisałem że dla City Pepa to wręcz podręcznikowy przeciwnik żeby ich wypierdolić z rozgrywek. Was w dwumeczu pokonał a potem dał sie ograć Lyonowi. No bardzo bym chciał żeby wygrał w końcu te LM ale nie zdziwie sie jak ich Borussia wyrzuci. On zawsze w pewnym momencie zaczyna cudować jakby chciał na nowo koło wymyślić a potem sie to na nim mści. To świetny trener na rozgrywki ligowe ale na pucharowe takie jak LM już nie.

Powrót do góry
Cule a muerte
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 6

PostWysłany: 2021.03.23 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam watpliwosci, ze wyeliminujecie The Reds.

"Nigdy nie jesteś równie daleko od celu, jak wtedy, kiedy nie wiesz dokąd zmierzasz."
Charles-Maurice de Talleyrand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
minusek
Prezes
Prezes

PostWysłany: 6 dni temu o 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baya się nie pierdzieli w tańcu, atakuje cała artyleria. Syta maszyna. Dlatego patrzac przyszłościowo, dzis liczę na PSG i Porto.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
miXUE
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 6 dni temu o 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wyżej, choć nie mam aż tak dużej preferencji między Porto a Chelsea. Natomiast liczę że na tym 1-2 się skończy, ewentualnie obie ekipy strzelą po jeszcze jednej brameczce, a idealnie - niech to tylko PSG zrobi ;)

Bayern jest bardzo dobrą ekipą, w ataku są aż przerażający - naprawdę wolę ich nie spotkać, gdybyśmy już się w tym finale potencjalnie mieli znaleźć.
A i po prostu mają nie obronić, kropka.

Powrót do góry
TWL64
Alfred

PostWysłany: 6 dni temu o 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern katuje wrzutkolandię niczym my w najlepszych latach :-)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Piłka Nożna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43
Strona 43 z 43
Skocz do: