Betis Sewilla - Real Madryt [0-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nuru
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.09.24 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wolałbym żebyśmy przegrali, tylko żeby Cicinho nie doznał kontuzji.
I znowu Salgado :/

LukaszG
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.09.24 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Styl rzeczywiście nie zachwycił. Choć pierwsza połowa była ciekawa. W drugiej pierwsze kilka minut też zagrali poprawnie. Ale mnie najbardziej zadowala, że wreszcie mamy poukładany środek. Przynajmniej w def.
A to w dzisiejszym futbolu podstawa, której brakowało nam 3 lata.

Irureta powiedział kilka ciekawych słów na ten temat:
“The way that Madrid are tactically positioned makes it almost impossible to make it through the middle as they’ve got two alert centre-back who’re quick off the mark and they’re covered by two defensive midfielders who know how to position themselves well. That forces you to play down the wings and if you can’t make the difference there, well, scoring is very hard.”

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Macabra
Pani prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.09.24 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądając kawałek meczu stwierdziłam, że mają świetną obronę i świetnego bramkarza... Gorzej z ofensywą... Wszystkie piłki wykopują jak najadalej... A może Ruud dojdzie do niej...
To jest moja opinia po obejrzeniu 20 minut drugiej połowy...
Cassano... Szkoda się wypowiadać, próba popisu - strzelenie piętą, należała do najgłupszy... Ech...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
filippo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.09.25 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytal ktos moze dzisiejszy Przeglad Sportowy. Bylo tam o meczu Realu z Betisem i... "Upadek galaktyki" Maja pretensje, ze nie gra Beckham i Raul! Porostu krew mnie zalewa-najwieksze gwiazdy swiatowej pilki... moze i byli najwiekszymi, ale liczy sie teraz. Z jednym co sie moge zgodzic to brak Robsona. A i jeszcze jedno, ze niby kibicom nie podoba sie styl gry. Moze narazie nie jest zachwycajacy, ale teraz jest czas na wyniki, a potem do zgrania zespolu i efektownej oraz efektywnej gry.Takie jest moje zdanie. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9
Skocz do: