Real Madryt - Celta Vigo [1-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2006.11.06 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheila no zabraklo skutecznosci Very Happy ale bez przesady... z kim jeje zabraklo? z Celta.. zeby taki klub nie pyknal 2-3 goli dla Celty [*]

Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2006.11.06 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Celta mocarzem nie jest, ale potrafi być niewygodna, jak co sezon. Nie ma rozpaczać, niech Capello kontynuuje pracę, rozliczać będziemy na koniec.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Footman
Simplemente perfecto

PostWysłany: 2006.11.06 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

]Celta mocarzem nie jest, ale potrafi być niewygodna, jak co sezon. Nie ma co rozpaczać, niech Capello kontynuuje pracę, rozliczać będziemy na koniec.

Powrót do góry
Kamior
Joker

PostWysłany: 2006.11.06 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Real mogł przegrac z Celta . . .
Jest to dlamnie trudne pytanie . . .

Tragedia . . . Evil

Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2006.11.06 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak mógł :]
Naprawdę przykro zwłaszcza, że Barca zremisowała z Deportivo i Real mógłby wykorzystać to na swoją korzyść. Stało się jednak inaczej. Nie ma co się złościć i zwalać wszystko na Capello, to tylko futbol.

Powrót do góry
Kamil_tcz
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.11.06 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

K***a szkoda tej porażki,raczej się spodziewałem 2-1 dla Realu niż dla Celty.Real zagrał lepiej pierwszej połowie,miałem nadzieję że w drugiej też tak zagraja albo lepiej,byłem pewien że Roni strzeli bramkę.Zdenerwowała mnie ta porażka,ale to jest już fakt Rolling Eyes

Powrót do góry
Pavlis
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.11.06 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwna sytuacja z tym meczem mimo to że mielismy optyczna przewage to i tak dostaliśmy Confused
Real gra dziwnie ,raz potrafi wygrac z mocnym przeciwnikiem i kiedy juz sie wydaje że jest na fali do przefrywamy z przecietniakami...
Więc nawet jak wygramy za 2 tygodnie z Lyonem to nie bedzie raczej nic oznaczało ,bo w meczu ligowym mozemy przegrac...
Musimy poprawic skuteczność

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
apsik
Ostatni sprawiedliwy

PostWysłany: 2006.11.06 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(J)aREjL napisał:
Sheila no zabraklo skutecznosci Very Happy ale bez przesady... z kim jeje zabraklo? z Celta.. zeby taki klub nie pyknal 2-3 goli dla Celty [*]

ale z Rumunami też było parszywie pod tym względem, więc chyba jest jakis większy problem :/ , poza tym z Taragoną 2 gole strzelili obrońcy po stałych fragmentach z resztą, a 3 Robsona to na dobicie w 90 min, teraz gola strzela DMF po stałym fragmencie, a i napastnicy też swoje zmarnowali.

Ciekaw jestem po co kreatywnego Robsona, (przynajmniej w końcówce 1-szej połowy ostatnie 15 min był bardzo widoczny) zmianiać na innego pomocnika Reyesa skoro można pozwolic choc raz zagrać im razem, skoro naszym problemem była skuteczność a nie sama gra Question

niech mi ktoś przypomni kiedy ostatni raz zdobyliśmy gola w lidze po uderzeniu z ok 25 metrów(z akcji a nie wolnego), bo tego też nam ewidentnie brakuje. No ale skoro Capello wolał diare od Kaki [*]....

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2006.11.06 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

apsik napisał:

niech mi ktoś przypomni kiedy ostatni raz zdobyliśmy gola w lidze po uderzeniu z ok 25 metrów(z akcji a nie wolnego), bo tego też nam ewidentnie brakuje. No ale skoro Capello wolał diare od Kaki [*]....

ohoho już dawno Very Happy jawnie teraz obrona i czasami pomoc coś strzeli a jak nie to jest żenada.. no zobaczymy co z problemem skuteczności zrobi Fabio... co do Diarry to na DMF ewidentnie wystraczylby Emerson...

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2006.11.06 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emerson zamiast Diarry? Jeśli miałbym oddac Diarre spowrotem to bym sie prędzej puknął w czajnik. Moim zdaniem gra Diarry przynosi nam wiecej pozytku i jeden gol Emersona tego na razie nie zmieni.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
apsik
Ostatni sprawiedliwy

PostWysłany: 2006.11.06 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

są gusta i guściki, jak dla mnie Diara unika gry i porzytku z niego jest mniej niż z Dziadka, i tu nie chodzi wcale o tego gola. Za sam mecz z fcb... Emerson powinien dostać premię...

ale to jest tylko moja opinia, a ja się przecież nie znam :/

tylerdurden
John Doe

PostWysłany: 2006.11.06 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na jakiej podstawie twierdzisz ze Diarra unika gry, bo mi sie własnie wydaje, że mu nie wychodzi dlatego że za bardzo chce i probuje robić jednoczesnie za Emersona i Gutka (za tego drugiego oczywiście w mniejszym stopniu), zreszta był chyba kiedys artykul o ilosci kontaktów z pilką Diarry I Dziadka, i statystyka była jednoznaczna. To że Emerson jest wyraznie lepszy chyba nie podlega dyskusji
P.S. "poŻytku" Wink

Powrót do góry
apsik
Ostatni sprawiedliwy

PostWysłany: 2006.11.06 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no na podsawie tego co widzę w meczach, bo to jest bardzo łatwo zaobserwować. A ostatnio to nawet musiał patrzeć sie na piłkę gdy ją prowadził [*] (chyba 42 min) Poza tym wystarczy że przyatakuje go jakiś zawodnik a ten się gubi i oddaje piłkę najbliższemu koledze.
. Z resztą to nie jest przypadek chyba że Capello zmienił go zarówno w meczu z Rumunami jak i z Celtą.

ah ta ortografia Embarassed

Acid
senior

PostWysłany: 2006.11.07 01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problem w grze Diarry jest taki ze po przerwaniu akcji czy odbiorze powinien od razu kierowac ta pilke do najblizszego partnera. a on kiedy ja ma to zaczyna cos swirowac( albo sie zastawia albo holuje to pilke lub stara sie rozgywac czy probowac strzalow z dystansu ktore mu w ogole nie wychodza). jego zadanie to biegac jak pies za przeciwnikiem zgarnac piłe i oddac koledze.

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do: