Wylej swoją frustrację! (cz. 1)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 425, 426, 427  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Licznik OFF
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.12.02 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z Toba i pokornie sie kajam

Vampireq
EmeryT

PostWysłany: 2006.12.03 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ani śmieszny nie jesteś, ani nawet żenujący [*] Nie wiem czy zauważyłeś, ale forum służy wymianie poglądów i dyskusji, a nie zgadzaniu się i czczeniu DaaNa na każdym kroku.

madziuszek
Luis Figo Superstar

PostWysłany: 2006.12.03 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie frustruje to, że wszyscy oceniają mnie po jakimś głupim poście o całowaniu... :/ Ale to w gruncie rzeczy jest nawet zabawne Laughing

mroo
Culé
Culé

PostWysłany: 2006.12.03 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vampireq napisał:
Wyluzuj troszkę. Wszsycy się już dowiedzieli, że jesteś doświadczony przez los. W ogóle nie wiem, jak można się zwierzać z takich rzeczy na forum. Jak dla mnie to trochę zbyt intymne? A ty DaaN może lepiej tej swojej tezy nie rozwijaj bo znowu będzie kłótnia Smile

nie znam historii radka ale czy w takim razie Pilot tez nei powinien wg Ciebie pisac ze zmarl mu dziadek?

ok, wyleje tez swoja frustracje, dlaczego jak poznaje sie jakas naprawde fajna laske to w 70% przypadkow jest to dziewczyna Twojego kumpla? no kurwa o co w tym chodzi :|

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
madziuszek
Luis Figo Superstar

PostWysłany: 2006.12.03 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to chyba jest mroo, że po prostu twoi kumple mają dobrego nosa do lasek Wink Z chłopakami też tak jest - jak fajny, to zajęty... :/

Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.12.03 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem wkurwiony, bo Polska miała rozpocząć na luzie z Brazylią, a tu klops...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Pantita
złotousta diablo

PostWysłany: 2006.12.03 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wkurzylo mnie nie to ze przegralismy z Brazylia ale to ze niektorzy wyzywaja naszych siatkarzy od ciot, bo jeden mecz im sie nie udal :/ Drugie miejsce to zajebiscie wielkie osiagniecie a niektorzy smia jeszcze narzekac :/ Heh...

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2006.12.03 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie, Panita wyjelas mi to z ust :/ Narod polski [']

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
nuru
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.12.03 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to już jest. Tacy "kibice", którzy nie oglądali wcześniej żadnego meczu Polaków, bo im się wstawać nie chciało. Teraz obejrzeli finał i klną na wszystkich siatkarzy bo nie wygrali. Wstyd.

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.12.03 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie przyszło Tobie może do głowy, że "apetyt rośnie w miare jedzenia"? Brazylia była nie do ogrania, prawda, trzeba się cieszyć z dojścia do finału, też prawda, ale zawsze czuje się niedosyt, nawet jakby na mś w Niemczech Polska doszła do finału, też bylibyśmy żli że nie wygrali. Srebro jest zajebiste, ale... no właśnie ale... Jestem szczęśliwy z wice mistrza, lecz szkoda że zmarnowali przewage w drugim secie 20-18, kto wie jakby się potoczył trzeci itd gdyby było 1:1 w setach.

Powrót do góry
lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2006.12.03 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra zjedzmy ich, zgnojmy, obrzucmy jajami na lotnisku bo apatyt rosnie w miare jedzenia :/ Nikt sie nie spodziewal medalu wiec srebro powinno byc traktowane jak zloto, a ktos ma jeszcze tupet gnoic ich za slaby mecz w finale [']

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
nuru
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.12.03 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy po finale ma niedosyt bo złoto było naprawdę blisko. Chodzi mi o tych, którzy wyzywają naszych siatkarzy od patałachów itp. bo przegrali z Brazylią. Zasługują na uznanie, bo osiągnęli wielki wynik, zachwycili nas swoją grą i z dlatego powinniśmy być z nich dumni.

Powrót do góry
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.12.04 02:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukecik napisał:
Dobra zjedzmy ich, zgnojmy, obrzucmy jajami na lotnisku bo apatyt rosnie w miare jedzenia :/ Nikt sie nie spodziewal medalu wiec srebro powinno byc traktowane jak zloto, a ktos ma jeszcze tupet gnoic ich za slaby mecz w finale [']

a czy ktoś tutaj ich zgnoił za srebro?? jak umiesz czytać to wpierw przeczytaj uważnie całe posty innych a nie pierwsze słowa...

PS srebro nidgy nie będzie złotem Rolling Eyes

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2006.12.04 03:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vampireq napisał:
Ani śmieszny nie jesteś, ani nawet żenujący [*] Nie wiem czy zauważyłeś, ale forum służy wymianie poglądów i dyskusji, a nie zgadzaniu się i czczeniu DaaNa na każdym kroku.

Cholera znow musze sie z toba zgodzic :/ kajam sie pokornie

Chitza
Pani trener
Trener

PostWysłany: 2006.12.04 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

madziuszek napisał:
Z chłopakami też tak jest - jak fajny, to zajęty... :/

Albo inaczej: jak fajny, to albo zajęty, albo Cię nie chce xD

Do tematu: Ponoć jestem chora (tylko czasem się duszę od kaszlu :P), więc wykopali mnie do lekarza, dostałam antybiotyk i mam siedzieć w domu... Każdy normalny człowiek na moim miejscu by skakał z radości, ale mnie roznosi energia, poza tym kocham moją szkołę... Ech, aż z nudów się uczyć zacznę i co będzie :/

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Archiwum Licznik OFF Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 425, 426, 427  Następny
Strona 19 z 427
Skocz do: