[Głosowanie] Forumowicz Roku 2006 [ankieta zresetowana!]

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Oscary 2006
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Forumowiczem Roku 2006 powinien zostać:
RinG
30%
 30%  [ 16 ]
Airwolf
24%
 24%  [ 13 ]
PilotM
20%
 20%  [ 11 ]
Jezzo
16%
 16%  [ 9 ]
el crack total
7%
 7%  [ 4 ]
Głosowało Użytkowników : 31
Wszystkich Głosów : 53
Ta ankieta już wygasła.

Autor Wiadomość
RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2007.01.18 09:37    Temat postu: [Głosowanie] Forumowicz Roku 2006 [ankieta zresetowana!] Odpowiedz z cytatem

Nominacje do tej prestiżowej kategorii miały miejsce w tym temacie. Aby wykluczyć możliwość kupienia głosu (hi Bonso! Very Happy ), przyjąłem, że do ostatecznej fazy kwalifikowały się tylko osoby z głosami od przynajmniej dwóch różnych osób. Są to - w kolejności alfabetycznej - następujące persony:
  • Airwolf
  • el crack total
  • Jezzo
  • PilotM
  • RinG
Głosowanie potrwa od tej chwili przez najbliższe 2 tygodnie, do północy w środę 31. stycznia. Wkrótce potem ogłoszone zostaną też wyniki. Przybliżony czas pozostały do końca głosowania (odjąć te 9 godzin) jest wyświetlany poniżej samej ankiety (po oddaniu głosu lub kliknięciu "Zobacz Wyniki").

Można oddać maksymalnie 2 głosy (w przypadku, gdybyście nie mogli się zdecydować. Pamiętajcie jednak, że jeżeli macie jednego faworyta, każdy głos oddany na kogoś innego zmniejsza szanse tego pierwszego na wygraną). Nie można zmieniać swojego głosu, dlatego dobrze się zastanówcie przed wyborem (zawsze można zachować sobie jeden głos na później). Nie można głosować na samego siebie. Głosy oddawane z podejrzanych/niedawno założonych/nieużywanych zwykle kont będą przez mnie usuwane, dlatego nie próbujcie fałszować wyników :P

Uzasadnienia mile widziane, choć jeśli ktoś koniecznie nie chce - nie musi tego robić. Nikt (poza administratorami) nie dowie się nigdy, kto na kogo głosował - chyba, że napisze o tym sam zainteresowany.

Życzę udanej zabawy <won>

Exclamation Exclamation Exclamation UWAGA! ANKIETA ZOSTAŁA ZRESETOWANA i został do niej dodany Airwolf, którego brak był spowodowany moim błędem w liczeniu. Jeśli oddaliście głos już wcześniej, nie zapomnijcie zagłosować jeszcze raz Exclamation Exclamation Exclamation

Ostatnio zmieniony przez RinG dnia 2007.01.18 21:04, w całości zmieniany 6 razy

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Vampireq
EmeryT

PostWysłany: 2007.01.18 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że nikt nie zasługuje na to miano, więc głosu nie oddałem :P Nikt się szczególnie nie wyróżniał, nominowani prezentowali poziom, do którego już chyba zdążyliśmy się przyzwyczaić. Tej kategorii w ogóle nie powinno być Smile

ikskwadrat
Habemus Zlatan

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.01.18 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo. Nie wiem kto to jest, ale już się tłumaczę: el crack i Pilot nie, bo przy nich czuję się jak mozilla przy explorerze, czyli dobrze, ale mało ambitnie. RinG też nie, bo ma pokemony w nicku. Został więc jezzo.

Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2007.01.18 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdole, nie kupiłem żadnego głosu, miałem nominacje od RinGa i od uohronina, więc dlaczego nie ma mnie w ankiecie ? I tak bym nie wygrał, ale satysfakcje bym miał, dzięki :/

moj glos na jezzo

dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2007.01.18 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może chcesz moda?

Powrót do góry
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2007.01.18 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może być Mr. Green

RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2007.01.18 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bonso napisał:
Pierdole, nie kupiłem żadnego głosu, miałem nominacje od RinGa i od uohronina, więc dlaczego nie ma mnie w ankiecie ? I tak bym nie wygrał, ale satysfakcje bym miał, dzięki :/

moj glos na jezzo

Wiesz, nie żeby ten tego czy cuś, ale ja w ogóle nikogo - nie licząc imerra :] - nigdzie nie nominowałem o_O

Jezzo, nie można głosować na samego siebie :lol2:

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2007.01.18 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RinG napisał:
Za sugestią Bonso dodajemy jeszcze jedną kategorię. I w tym momencie oddaję głos samemu zainteresowanemu

czyżbym to źle odebrał Very Happy ?

RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2007.01.18 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O fak, przegapiłem nominacje dla Airwolfa <ściana> Sorry, Wolf. Ankieta zresetowana, głosujcie raz jeszcze.

Bonso, przeczytaj jeszcze raz tego posta z uwzględnieniem cytatu, który następuje po wspomnianym tekście :] Podpowiedź: "oddaję głos zainteresowanemu", nie "oddaję głos na zainteresowanego". Jak już mówiłem, ja nie nominowałem nikogo :>

Powrót do góry
el crack total
aviomarin.
aviomarin.

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.01.18 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że niby Wolf liczy na zwycięstwo? <won>

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.01.18 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RinG to odliczysz, ja nie doczytałem, bo głosowałem w szkole na zajęciach.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Oscary 2006 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: