Recreativo Huelva - Real Madryt [2-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2007.05.22 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo golu Ucze to już nie była nerwówka, tylko smutek i żal, że spadamy na trzecie miejsce i jedziemy w lecie na tournee do Bełchatowa. Ale warto było dla tej eksplozji radości po golu Carlosa. Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El-Moro
el_grande_pendejo

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.05.22 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym meczu to rzeczywiście mieliśmy niebywałe szczęście, Roberto, grą do 90 min jeszcze raz udowodnił, że czas na jego emeryturę piłkarską, mimo wszystko to on uratował nam lidera <jupi>

mam nadzieję, że limit na nerwówki w końcówkach się wyczerpał i w następnym meczu z Depor będziemy kontrolować grę od początku do końca

tomiG
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.05.22 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mają wygrywać to ja nie mam nic przeciwko żeby to się działo w taki sposób przynajmniej radość jest większa :-) . A tak poważnie to jak jeszcze raz będzie taka nerwówka to nie doczekam końca sezonu i odebrania pucharu :(

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.05.22 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh ja jestem zły że we frajerski sposób po raz n-ty w tym sezonie mogło być po punktach, bo Real grał wyśmienicie i tylko skuteczność ala Barca z poprzednich kolejek :lol2:

Misiek_Lublin
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.05.22 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czytam tą relację live, a później wasze komentarze i odnoszę wrażenie, że wy swą wiedzę czerpiecie tylko i wyłącznie na podstawie tego co w niej przeczytacie...

Do rzeczy: Od około 30 minuty można zauważyć (można?- autor relacji live nas do tego wręcz zmusza), że decyzja o pozostawieniu na placu boju kapitana, a odsunięcie od składu Higuaina jest w jego (autora relacji live) przekonaniu błędem. OK. Masz do tego prawo, ale jak już oglądasz mecz to odrobina obiektywizmy nie zaszkodzi... Chyba, że oglądaliśmy inny mecz? A może na innym kanale? W drugiej połowie, to właśnie dzięki sprytnemu podaniu Raula i szybkości Robinho strzeliliśmy drugą bramkę, a jak może nieliczni zdążyli zauważyć Real w tym sezonie nie lubi forsować tempa kiedy ma korzystny wynik. Właśnie wtedy (po strzeleniu drugiej bramki) udawało się nam utrzymywać w miarę korzystny bilans utrzymywania piłki, jebać się zaczęło dopiero po stracie pierwszej bramki. A to utrzymywanie piłki zapewniali nam nikt inny jak właśnie kwartet Torres-Becks-Raul-van Nistelrooy. Wasz ukochany Robinho (no, niech będzie- Nasz :-) ) przygasał z minuty na minutę, rzadko brał na siebie ciężar gry, lewa strona nie istniała praktycznie w ogóle (zauważyliście jednak, że padakę grał również Carlos), więc zmienienie go miało podstawy, mimo tego, że zagrał naprawdę bardzo dobrą godzinę i to jemu w dużej mierze zawdzięczamy wygraną. Fakt, że wtedy nie należało go zmieniać na Gutiego, a Higuaina. Przecież Gutek jest od rozgrywania a to jak już wcześniej wspomniałem robiła prawa strona wraz z Raulem, a więc albo wpuszczamy Gutka za Raula, albo Higuaina za Robinho... tak ja to widziałem. Raul nie zagrał świetnego meczu, nie zagrał bardzo dobrego meczu, miał dużo strat, ale nie były to straty w środku pola, i rzadko wynikały z braku umiejętności, sorry ale jak masz przed sobą tylko Ruuda, a pomoc została 20 metrów za Tobą, to może się zdarzyć, że się nie zrozumiesz, etc. Zagrał przyzwoicie, znów zostawił sporo zdrowia, znów zyskaliśmy dzięki między innymi niemu dużo minut, które później mogły być naszym przekleństwem (ale w to już jego racz nie mieszać) i tego mu nie odbierzesz.

Rozumiem, że można kogoś nie lubić, można nienawidzieć, można wszystko Zachowajmy jednak umiar w krytyce, niech nie będzie ona bezpodstawna. Grał słabo na początku roku, fakt że nie potrafił wtedy poderwać drużyny do walki (oczywiście zawsze to robi poprzez agresywnośc, waleczność i pokrzykiwanie na kolegów) tak jak to uczynił z Espanyolem świadczy na jego niekorzyść, ale teraz udowadnia raz po raz, że forma zwyżkuje i wielka tu zasługa powrotu do pozycji na środku boiska, zdecydowanie lepiej na skrzydłach spisują się szybcy Robinho, Reyes czy Higuain. Ślepiec nie zauważy ile ten chłopak robi dla drużyny, od dłuższego czasu zauważam, że już chyba najwyższy czas dać mu etat na pozycji defensywnego pomocnika :/ Najważniejsze jest zwycięstwo, oczywiście radujmy się z niego, ale nie zapominajmy, że wypowiadanie przez poważnego redaktora szanującego się serwisu typu "Doprawdy, jeśli dzięki słabszej postawie Raula i zawahaniu się Capello mamy stracić to mistrzostwo..." nie powinny mieć miejsca... z wyżej wymienionych powodów.

Pozdrawiam autora relacji, jak również wszystkich mających udział w tworzeniu i rozwijaniu najlepszego polskiego serwisu o Blancos w sieci.

Hala Madrid

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2007.05.22 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważałem i nadal uważam, że Raul ma nieoceniony wpływ na drużynę. Potrafi ją poderwać (jak w meczu z Espanyolem) czy dobrze podać (jak w spotkaniu z Recre). Nie jest typem dryblera więc nie będzie kiwał każdego od połowy boiska, nie jest Beckhamem i nie będzie wrzucał piłek na pole karne, jest snajperem i to według mnie potrafi najbardziej. Naturalizowanie go jako cofniętego napastnika? (w dodatku podawacza dla Raula nie jest najlepszym rozwiązanie). W ostatnim meczu był trochę niewidoczny, ale to od podawał do Pelego. Strzelał wiele ważnych bramek w tym sezonie i myślę, że jeszcze się pokaże w końcówce sezonu Smile. Co do zmiany to mi się wydaje, że była konieczna ale jakieś 30min przed końcem. Raul wtedy opadł z sił i już był praktycznie niewidoczny na boisku. Co do Higuaina to nie oszukujmy się nie grał też rewelacji (ostatnio zabłyszczał strzelając pierwszą bramkę na Santiago i biorąc udział w akcji, zakończonej bramką Carlosa), a wcześniejsze mecze? Dużo strat, niecelnych podań, sporo setek zmarnowanych...Co do Higuaina to ja do niego nie mam pretensji bo jest to młody i wydaje mi si, że utalentowany zawodnik i przyszłość przed nim, ale nie krytykujcie Raula, wychwalając w tym czasie Higuaina...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: