Finał Pucharu Króla
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.20 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"CO do Portillo to i tak nalezaloby próbowac nim grac, niech sie chlopak uczy, przy Raulu bez formy niewielka jest różnica miedzy nimi." - jest. Bo nigdy nie wiesz kiedy Raul się przełamie, a jak się przełamie to Portillo jest od niego słabszy o lata świetlne. Raul musi grać. Jak ma sie przełamać jak będzie grać za niego Portillo, który niewiele wnosi do gry. Bez formy grali wszyscy 'galacticos', ale teraz Raula to na ławkę albo najlepiej sprzedać... no comment.
"ale w koncu nalezy zagrac kimś młodym." - przypomnę Ci, że Raul mimo już prawie 10 lat zawodowej gry w piłkę do staruszków się nie zalicza.
"Z powodzeniem mógłby grac nawet w Deportivo." - no, no, no, kolejne przegięcie. Do Realu za słaby, ale mógłby grać w Deportivo, które personalnie obronę ma bardzo silną.
"Co do Bąka to zgadzam się z Ugim a takiej bramy jak Bąk zaden obrońca Realu Włochą by nie wlepił poza oczywiście Carlosem." - a widziałeś kiedyś bramki np.: Helguery z Osasuną lub Raula Bravo w meczu z Recreativo? To są dopiero bramki nieosiągalne dla Bąka, a nie tam gole w sparingach.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.20 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo&Ronaldo napisał:
Widze Supreme że masz kłopoty z odróżniamiem kto jest facetem a kto kobietą.Widzisz twój idol nie jest na tyle mocny abyś mógł mnie nim pokonać dlatego zaczełeś mnie obrażać to oczywiście świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem.Czyli poprostu bezwartościową osobą.

Ani przez chwile. cie nie obrazałem, porównałem twoja postawe do małej dziewczynki(a nie napisałem, ze jestes dziewczynka echhh), która chce schować sie za spodnica mamy i jak czytam twoj nastpeny post, to jednak coś w tym jest. Zamiast sie użalać, lepiej nastepnym razem gdy coś napiszesz to pomysl jakisch argumentow uzyc by ta teze obronic. A najlepiej nie pisze, ze zawodnik, ktory od dwoch sezonów gra bardzo słabo, moze zastepywac zaowdnika ktry przecietnie gra dopiero przez pół jednego, a w kazdej chwili moze byc lepiej. Co do opini na temat polaków w Realu to sie wogole zastanów, ja pamietam jak Borek rozpuszczał plotki w stylu: Kozminski bedzie zawodnikiem Juve, potem wyladawał w Zabrzu i szybko sie okazało, ze jest zasłaby nawet na Zabrzem wiec został Prezesem.

Powrót do góry

REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.20 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestancie sie juz klocic, jak macie jeszcze cos do powiedzenia to stworzylem specjalny temat do klotni w dziale: Rozne...i tam sie mozna spokojnie poklocic....Supreme i Simon vs F&R i Ugi3 ....a ja bardziej posrodku, chociaz czesciej zgadzam sie z drugą parą(bez skojarzen...hehe).....a WIEC TAM NAPISZE COS NA TEN TEMAT...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.20 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale my się nie kłócimy... przynajmniej ja. To tylko wymiana poglądaów. I po co nowy temat?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: