Athletic Bilbao - Real Madryt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.03.21 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie zgadzam sie ze wszystkimi, iz kazdy z nas am prawo bac sie pzred meczem z Monaco. Lecz trzeba sie zastanowic...mowimy o sobie "fani Madrytu". A prawdziwy fan jest z druzyna na dobre i na zle. Dlatego ja usiade na kanapie w srodowy wieczor, wlacze Polsat sport i z zapartym tchem bede trzymal kciuki za swoja druzyne. Mecz z Atletico Bilbao ewidentnie przegrala cala linia obrony, no coz i tak tez bywa czasami. "Powrot " Raula oraz prawdopodobny powrot naszego Grubasa byc moze cos zmieni w calej druzynie. Ja wierze ze Real pokaze na co ich stac, a Monaco jak najszybciej wykupi bilety z powrotem do Francji !!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.22 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ugi3 napisał:
Wiedzialem ze bedziesz czekac na taki wystep Raula by w koncu miec argument ( bo do tej pory sypałeś niczym ), ja sie ciesze że W KOŃCU Raul sie przebudzil, ale fakt faktem że sezon ma fatalny ( i niewazne co sie wydarzy w reszcie sezonu ). Czyli jednak nie przeczytales tego co napisalem w temacie Kłótnie :( , dalej wolisz byc chamowatym snobem, nieuaznającym innego zdania. Twój wybór.

.

Tak jak sie spodziewałem, nie umiesz przyznać sie do błędu, jakie to żałosne z twojej strony. Widać, aż mi sie chce smiać. Zaczne od pierwszej sprawy, skończ sie powoływać na szanowanie, lub nie poglądów, masz prawo ich wyrażania, bo jesteś zarejstrowany, ale po tym jak swój pogląd wyraźisz, tracisz do niego wyłączne prawo, od tej pory ten twoj pogląd podlega ocenie publicznej, a moja jest taka jaka napisałem. Twoj wyrażony pogląd a)sprzedać Raula b)ma beznadziejny sezon prysnął jak bańka mydlana, nie poaz pierwszy, wszystko co pisałeś nie potwierdziło sie, ale nadal trwasz przy swoim i to jest twoje prawo pozostawania matołem, nie zabraniam ci tego. Z mojej strony czytanie twoich wypocin, to żenada, ale od dzisiaj twoje posty bede pomijał, bo takich jak ty nie wart wogóle brac pod uwage.

Powrót do góry

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.22 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK wiec pozwól mi byc beznadziejnym pseudo-ekspertem, sam pisz swoje ,, kulturalne " posty. Tylko nie pisalem po meczu że Raula trzeba i tak sprzedac ( jestes ślepy Confused ), wrecz przeciwnie, stwierdzilem ze bardzo dobrze że w koncu strzelil, jednak narazie dla mnie to i tak za malo a ty srasz pod siebie gdy tylko twoj idol choć dotknie pilki. Mam sie nie powolywac na szanowanie i nieszanowanie pogladow? Przeciez to jest podstawa dyskusji Confused , zauwaz że Simon tez sie nie zgadza ze mną a mimo to potrafi pisac kulturalnie ( Ty sie nigdy nie nauczysz ). Nie odpisuj na moje posty, ja nie bede odpisywal na twoje i już, sprawa zalatwiona.

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.22 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nazywanie, rzeczy po imieniu ty nazywasz brakiem kultury,
Jak ktoś dzień przed meczem, pisze, że zawodnika trzeba sprzedać jest tego pewien jak cholera, a jak nie sprzedać to na pewno na zawsze trzymać na ławce, a potem jego argumentacja pada i od razu uważa, ze jest ok bo zmienił to znaczy, ze to żaden dyskutant.
A co do poglądów to ty chyba nigdy nie zrozumiesz co mam na myśli, mozesz byc pewny, ze jak bedziesz pisał bzdury to ja bede je negował i nie chowaj sie za formalne prawo wyrażania poglądów, ani za to jak Simon pisze posty bo te twoje wątpliwej jakości pseudo-eksperckie wypociny, które po meczu okazują sie bzdura bede krytkował.

Powrót do góry

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.22 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc krytykuj posty a nie mnie ( bo glownie skupiasz sie na piszących ). Tez moge podac przyklad twego pseudo-profesjonalizmu. Gdzies pisales że jestes za tym by sprzedac Figo. Fakt że ma on slaby sezon ( podobnie jak Raul ) ale w meczu z Bilbao byl jednym z najlepszych na boisku w druzynie Realu, a moze on tez sie przebudzil i reszte sezonu bedzie mial udany.

Co do sprzedaży Raula, bylem glownie za tym dlatego że korzysc finansowa bylaby ogromna, wtedy mozna kupic wiecej pilkarzy i miec z nich zblizone efekty, jezeli do konca sezonu zaprezentuje sie lepiej to wiadomo ze lepiej by gral niz siedzial na ławie.

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.23 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest własnie powód dlaczego z toba sie nie da dystkutować. Ty sie kompletnie nie znasz na temacie(nie na piłce nożnej), nie masz pojecia o lidze hiszpańskiej, nie masz pojecia o Real Madrycie.
Błagam nie ktoś to przeczyta"
Cytat:
Co do sprzedaży Raula, bylem glownie za tym dlatego że korzysc finansowa bylaby ogromna, wtedy mozna kupic wiecej pilkarzy i miec z nich zblizone efekty, jezeli do konca sezonu zaprezentuje sie lepiej to wiadomo ze lepiej by gral niz siedzial na ławie.

To jes właśnie kompromitacji czas dalszy, poprzez pisanie postów :|
Sprzedać jednego z najlepszych piłkarzy 27 letniego, najbardziej lubianego przez kibiców. A zostawić podstarzała gwiazde, której czas w Madrycie mija i wiekszość kibiców już widzi Joaquina w to miejsce, za Figo można zarobić. Za bezużytecznego Becksa można zarobić, naprawde czlowieku nie masz pojecia o tej druzynie. Zreszta nie ty jeden i to jest problem Realu za Pereza to juz nie jest Hiszpanska druzyna tylko taki pseudo-internaconał, wiec chyba hiszpańskich korzeni tej druzyny trzeba bronić najbardziej, ale co o tym moze wiedziec taki znawca jak ty, Real Madryt prawie na pewno poraz pierwszy zobaczyłes podczas meczu w 2002 i takie masz o nim pojecie.

Powrót do góry

Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.03.23 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstarzaly, niepodstarzaly ale potrafi jeszcze grac na najwyzszym poziomie. Zreszta za Figo wyciagnie sie mniej niz za Raula, jednak jezeli dawac ciagle szanse jednemu to dlaczego nie drugiemu. Skoro wedlug ciebie ciagle sie tak kompromituje to nie czytaj mnie i ponawiam propozycje, nie odpisujmy na swoje posty i juz.

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.03.23 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do tego Figo trafiłeś jak kula w płot, bo generalnie jest za jego sprzedaża, ale w tym sezonie uważam, ze czy ma forme czy nie to musi grać bo dla niego wogole nie ma zastepstwa no bo przeciez nie Minambres :|
Becks to jush na pewno nie

Powrót do góry

Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.23 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, ze za Figo wyciagnie sie mniej. I to 4 razy. Ale Za rok to juz bedzie 8 razy Wink Dlaczego dawac szanse Raulowi? Chocby dlatego, ze jest kapitanem, ze ma bardzo dlugi staż w tym zespole, że praktycznie jest jego wychowankiem, że bez jego bramek Real dziś nie byłby taki wielki. On w wieku 26 lat [27 nawet jeszcze chyba nie skonczyl... bo bodaj w czerwcu konczy] jest symbolem tego klubu i wlasnie dlatego ja uwazam, ze warto mu dawac szanse. Figo jest jakies 5 lat starszy, jeszcze chwile pociągnie na wysokim poziomie, ale IMHO teraz [ewentualnie w przeciagu roku, moze troszeczke wiecej] jest odpowiedni moment, aby zastapić go Joaquinem. IMHO.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.23 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co wy macie do Figo....popatrzcie ile pieknych bramek strzelil dla Realu, nie raz pokazal, ze jest jednym z najlepszych na swiecie na tej pozycji...pokazal chyba jako jedyny klase w meczu z Bilbao a wy go chcecie sie pozbywac?? Raula takze nie sprzedawac...kasa nie jest najwazniejsza...mozna ją uzyskac na kilka innych sposobow a nie poprzez sprzedaz Raula ani Figo...moze zaniedlugo napiszecie ze chcecie sprzedazy Ronaldo albo Zidana????

Powrót do góry
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.23 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klasę to tam pokazał Raul, Figo był tym drugim... Figo sprzedać póki da się na nim zarobić i ściągnąć w jego miejsce Joaquina... takie jest moje stanowisko w tej sprawie.

Powrót do góry
REALnyMADRIDista
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.03.23 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie pamietasz juz co Figo robil dla Realu??? dlaczego chcesz go sprzedawac...jasne...gra slabiej niz 2 sezony temu, ale nie jest to gra bardzo slaba, ani nie slaba...poprostu raz mu idzie lepiej, raz gorzej, ale jakkazdemu pilkarzowi...a Raul..to co....w tym sezonie tez jest w slabej formie a mimo to wiele osob wierzy ze wroci do najlepszej dyspozycji...a Figo mimo wiecej przezytych wiosen, ma tak od razu opuszczac Real??jeszcze nie raz pokaze nam jak sie gra....jestem takze za sprowadzeniem Joaquina i wtedy sie okaze kto jest lepszy...Figo ma wieksze doswiadczenie...i wierze w niego...

Powrót do góry
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.03.23 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Figo gra tutaj dwa razy krócej niż Raul i zrobił dla tego klubu dwa razy mniej... Poza tym na jego pozycję już jest następca, do tego Hiszpan. Figo za często mówi, że fajnie byłoby pograc gdzie indziej, czy zakończyć karierę w Sportingu, tudzież Katarze... no i niech kończy, bo jak ma grać Joaquin, a grać musi żeby się jeszcze bardziej rozwinąć, to po co płacić Figo gigantyczną pensję za siedzenie na ławce i jeszcze nie skorzystać z okazji i nie opchnąć go póki jest jeszcze coś wart... proste?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: