Real vs Barcelona
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2003.04.21 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:
hehe dobre... pred daj tą sytuacje co bodajze rOOnaldo wylazil na czystą pozycję i odgwizdali spalony ktorego nie bylo... o tym nikt nie mowi... [b]albo o niezasluzonych kartkach i faulach ktorych nie bylo na pilkarzach barcy[b]... ewentualnie o niwidzialnej rece pilkarza barcy gdy pilka odbijala sie od poprzeczki prosto na jego niewidzialna reke... zenada o tym t ojuz nikt nie mowi tylko o spalonym ktory byl

Jezzo proponuje Ci sie wreszcie obudzic, zapomniales wspomniec o wejsciu Luisa Enriqe w Casillasa to tez byla przeciez stuprocentowa szansa Realu na gola Laughing

DaaN: zobacz gdzie stoja nogi mendiety i kola na dole, zreszta jesli juz chcesz mierzyc linijka to w takim rzucie linie nie zachowuja rownoleglosci (nie wiem jak to fachowo wytlumaczyc, bo z geometrii wykreslnej mam powtorke;) no ale zmierz sobie np odleglosci miedzy liniami na gorze i na dole obrazka. Zreszta nawet rzadowa telewizja z hiszpanii przyznala ze gol byl prawidlowy.

Pozdrowienia dla upartych

benek
szerszeń hunter

PostWysłany: 2003.04.21 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panowie nie ma się co sprzeczać.Przecież wyraźnie widać na obrazku załączonym przez Preda,że spalonego w tej sytuacji nie było.Ja przyznaję rację Predowi,moim zdaniem nie było mowy o spalonym.pozdro...@ll

Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2003.04.21 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarny napisał:
Jaro napisał:
Czarny napisał:
widzialem na wiekszym ekraniku i...

Cwirek Twoje argumenty mozna w bardzo prosty sposób oddac pod wątpliwośc...

tyle ze to pisalem ja i swoje zdanie podtrzymuje
sorki ,zle napisałem mimo ,ze myślałem o Tobie Czarny...Przekonaj mnie do swojego zdania jesli uwazasz ,ze masz racje...a swoja droga jestem bardzo ciekaw jak grasz w piłke...Przypuszczam ,ze gra barka w bark to jest juz fau ,a poszkodowany jest obronca który robi wslizg a nie napastnik który zostaje przewróconyTo jest chore....Nie dziwie sie ,ze Czarni Sosnowic ,czyli najbardziej utytułowany klub z Twojej okolicy jest najlepszy w piłce noznej...KOBIET Laughing Laughing :lol:Fascynacja futbolem kobiecym widoczna jes nie tylko w spojrzeniu na gre ale tez w samej ksywce Laughing Laughing Laughing

Ostatnio zmieniony przez Jaro dnia 2003.04.21 13:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.04.21 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pred napisał:
(nie wiem jak to fachowo wytlumaczyc, bo z geometrii wykreslnej mam powtorke;)

To juz wszystko tlumaczy Laughing
Dlaczego wiecznie placzecie jaka Barca bidna a nie wspomnicie o sytuacjach sprzed kilku lat=nieuznana bramka Anelki,reka Sergiego,nieuznana bramka Raula?No czekam az sie jakis Barcamaniak do tego ustosunkuje.....

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.04.21 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jasne ze fascynuje sie kobieca pilka
myslisz ze czemu lubie panienke guti

DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.04.21 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie wlasnie pokumalem,przypomniala mi sie wczorajsza fota Czarnego,i nazwa klubu Czarni Sosnowiec i teraz juz wiem skad ten nick itd .Jednym slowem jakby to mama Marka powiedziala"Moja Marusia " Laughing

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2003.04.21 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pred jaki gol? Po gwizdku obrońcy Realu i Casillas już nie grali... tzn. że Mendieta strzelał sam dla siebie. IMHO powinien dostać żółtą kartkę za grę po gwizdku.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
fixed
Culé
Culé

PostWysłany: 2003.04.21 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezoo ma rację, Real moralnym zwycięzcą meczu.

Cwirek20: nie odwracaj kota ogonem - to Ty zacząłeś, ja zwróciłem uwagę, że to bez sensu, warto żyć teraźniejszością niż przeszłością.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2003.04.21 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fikset dopiero słyszałem, że to Barca jest moralnym zwycięzcą Very Happy

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Pred
Vamos Guddy
Vamos Guddy

PostWysłany: 2003.04.21 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja juz nie mam nic do powiedzenia, zostalem uswiadomiony(w ktoryms z newsow na rm.com)....nie znam sie na pilce

czarny
prorok
prorok

PostWysłany: 2003.04.21 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pred napisał:
A ja juz nie mam nic do powiedzenia, zostalem uswiadomiony(w ktoryms z newsow na rm.com)....nie znam sie na pilce

ja juz to wiem odkad na forum barcy zobakalem ze niejaki Predziolinho kibicuje farsie

ps wbrew temu co mowicie Predzikson i Jemiolinho obejrzalem sobie avika przewinalem na virtualdubie co klateczke... i jednak wydaje mi se ze spalony byl - popatrzcie na odleglosc nog od lini 16m... i tak btw liniowy byl ustawiony idealnie...

Słodki
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2003.12.28 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten macz powinien być wyrównanym pojedynkiem poniewasz z tej i tej strony są same gwiazdy Barcelona Ronaldinio Klivert a Real to D.Beckham R.Carlos Z.Zidane Ronaldo R.Gonzales Solari Casiias Cezar i jak D.Beckham albo R.Carlos strzelaja wolne to bramkarze Deportivo Porto Barcelony Milanu Interu Wisły Amicy Groclina ManU Arsenalu Juve Bayernu Stuttgartu Borossi Werderu PSV Ajaxu Panatinajkosu Olimpiakosu Aoxer Layon Anderlecht Dynamo CSK Lokomotiv Sosiedatu Celtika Rengersów Lechu Świcie Nowy Tark Unia Tarnów Besitkas Chels AS Monaco i wiele wiele wiele wielw innych zespołów by sobie z tym nie dało rady A jeśli chodżi o Reprezantacje to Polska Anglia Włochy Brazylia Francja Hiszpania Holandia Portugalia USA Korea Japonia Niemcy Grecja Turcja Senegal Rosja Ekwador Serbi i Czarno Góry Estoni Snmarino Szwecji Węgier Chorwacji Austria Walia Irlandia Północna Azerbejżan Słowenia Czechy Norwegia Białoróś Mołdawia Szkocja Belgia Bośnia i Charcegowina Litwa Islandia Maltwa i wielw wielw wiele wiele innych zespołów niema szans Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Powrót do góry
DaaN
fuck the new world order

PostWysłany: 2003.12.28 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie mysle ze ja Czarny Fabian Jemiola MM Sobek Mdramski Michel Jezzo Hugo Dzej Dzej Studi Blanco kaska_K Cwirek Benek Lukash Karo Aaangie Supreme Simon Morales Predzik Lechoo Laszlo Gryzonko Fixed Gregori Ad Bene Mader i wielu, wielu innych nie maja szans by zrozumiec co nam chciales przekazac piszac tego posta :/

Blanco
Duch Generała Franco
Duch Generała Franco

PostWysłany: 2003.12.29 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm, na trzezwo faktycznie nie da sie skumac...

Powrót do góry
henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.04.17 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj mecz z Atletico ale chyba juz powoli mozna sie nakrecac na mecz Real - Barcelona !!! Ostatnio snilo mi sie ze padl wynik 5:5 albo 8:8 ... hehe, zapewne taki nie apdnie ale cieszylbym sie gdyby Real pokazal swoja druga twarz i pokazal ze nie majac praktycznie obrony i majac grubego Very Happy mozna wygrac z druzyna z Katalonii !!!

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2003/04 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: