Real Madryt - SS Lazio [3-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2007.12.12 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj właśnie Robben zagrał najlepsze spotkanie po swoim drugim powrocie. Strzelał, poddawał, biegał. Był bliski strzelenia gola i obsłużył kilka razy partnerów. Oczywiście jezzik musi na kimś się wyżyć, żeby nie widzieć słabej gry Gutiego, który przecież nie będzie grał w każdym meczu rewelacji i nie mam mu tego za złe, że wczoraj zagrał bardzo przeciętnie

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.12.12 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"musi się na kimś wyżyć" "odwet za słabą grę Gutka" "ma monopol na prawdę"- niedługo nie będę mógł ocenić gry innego zawodnika, bo od razu paru mędrców doda swoje parę niewybrednych i bzdurnych komentarzy na temat mojej osoby. To jest ten chyba, no, "monopol na prawdę" o którym wspominał hoszkar, choć ja to nazywam tak jak w moich awartarze :]

A co do Robbena, nie kręcą mnie zagrania pod publiczkę, z których nic dla drużyny nie wynika. A z Betisem (?) chyba zagrał lepiej niż wczoraj, nieprawdaż?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
nietzsche
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.12.13 00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram wypowiedzi "jezzo"... Śmieszne dla mnie jest krytykowanie innych i gadanie o "monopolu na prawdę" oraz innych bzdetach o genezie i sensie powstawania forum, skoro sami odbieracie "jezzo" prawo do wygłaszania własnych opinii... Przewalone masz chłopie... musisz kształtować wypowiedzi, które będą pasować innym, bo w innym przypadku ich dyskryminujesz...

Robben tak, jak juz wspomniał "jezzo" gra pod publiczkę i żadko podaje do partnerów... Dużo ciekawie zapowadających sie akcji po prostu marnuje przedkładając swoje uwielbienie do bezsensowych (nieżadko)dryblingów nad dobro drużyny... Grał tak w Chelsea i nic nie wskazuje na to, że będzie grał inaczej w Madrycie (zresztą o tym pisałem wcześniej)...
Inna sprawa, że zanim Robben wróci do formy to zdąży złapać kolejną kontuzję (oczywiście nie życzę mu tego!!!)

Jesli chodzi o problemy z wydawaniem "nieswoich" pieniędzy przez "jezzo" to ja osobiscie również jestem za rozważniejszym wydawaniem pieniędzy przez włodarzy Realu... czy to znaczy, że jestem w błędzie?? W tym sezonie wydano niesamowite kwoty na zawodników i efekt z tego mierny póki co...
Robben - jest 13 grudzień i nie zagrał jeszcze ani jednego meczu na mierę wydanej na niego kwoty, ba nawet sie do odpowiedniego poziomu nie zbliżył - sorry, jak dla mnie to za mało... 20-25 mln Bayern wydał na Ribery'ego - transfer już się dawno spłaca, a koleś zapenił już Bawarczykom niejden punkt...
Drenthe - 14 baniek i 1 gol, ława lub brak obecności w kadrze meczowej - o qrwa, ale wzmocnienie, podejrzewam, że taki Lahm z Bayeru byłby niewiele droższy, a za to pożytek z niego byłby o wiele większy (niestety zauważyli to włodarze Barcy i już się do niego przymierzają)...
Pepe - 30mln... początek koszmarny, ale ostatnio zaczyna grać lepiej, więc dajemu mu mały +, mimo to sądzę, że to i tak zbyt duża kwota...

Wg mnie mimo, że mamy dobre zyski i bilanse finansowe od kilku lat nie oznacza od razu, że trzeba szastać kasą na lewo i prawo bez jakiegokolwiek pomyślunku... Pamiętam, jak swego czasu Lazio również wydawało bez umiaru pieniądze... i gdzie teraz są?? Nie mam problemu z wydawaniem kasy z nie mojej kieszeni (podejrzewam, że tak samo jest z "jezzo")... Martwię się o dobro klubu, który kocham...

Makalu
Podmiot liryczny

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.12.13 01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sadzilem, ze istnieja jeszcze jacys kibice Realu, ktorzych boli polityka transferowa. Do niej trzeba sie przywyczaic i tyle. Nikt z nas nic nie zmieni bo obnoszenie sie z kasa jest jednym z punktow budowania wizerunku tego klubu. Klubu mocarnego i mogacego sobie na wszystko pozwolic.
Do tego dochodzi jeszcze fakt, ze kazdy wyciaga za zawodnika kilka baniek wiecej bo sprzedaje do Realu. Ze o braku dyrektora sportowego juz nie wspomne.
Co do Robbena to pewnie wiekszosc z tych, ktorzy go krytykuja cieszyla sie z jego transfreru, tym bardziej ze byl przeprowadzony w samej koncowce okna. Jest typowym skrzydlowym, ktorego nam brakowalo. Przynajmniej na papierze. A ze gra jak gra to juz inna sprawa. Nie ma co biadolic tylko liczyc na to, ze nam pomoze.
A krytykowanie go poki co nie jest najlepszym wyjsciem biorac pod uwage fakt, ze chlop za wiele szans nie dostawal, bo ma za rywala Robinho, ktory jest aktualnie w lepszej formie. Do tego dochodzenie po kontuzji, brak okazji do ogrania i kolo sie zamyka. Dlatego wczoraj ta polowka byla cenna, bo mozna bylo zdjac Robinho i dac pograc Robbenowi. To nie Drenthe, ktory niewiadomo co tu robi, ale czlowiek majacy ugruntowana opinie i umiejetnosci. Potrzeba mu tylko gry. I szczescia do urazow.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
apsik
Ostatni sprawiedliwy

PostWysłany: 2007.12.13 01:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@nietzsche

wybacz kolego, ale na prawdę dopiero teraz obczaiłeś, że za transfery w Realu odpowiada banda nieudaczników.

A z Robbenem to sprawa jest prosta-wyborcza obietnica prezesa i choćby krzyczeli z niego 50 baniek to Real by go łyknął. Jeśli kiedyś, za rządów calderona, pojawi się realna możliwość zakupu Kaki czy Fabregasa, to też nad pieniędzmi nikt zastanawiał się nie będzie. Tak to już jest.

Edit. A Robben grać potrafi, tzn posiada bardzo duże umiejętności. Ale jakoś mu nie idzie.

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2007.12.13 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, "jezzo" jak myślisz? :-)

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
nietzsche
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.12.13 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Makalu" - masz rację Robben jest typowym skrzydłowym, którego Nam brakowało, ba brakuje cały czas, bo po 45 minutach rozegranych z Lazio jest... kontuzjowany... o qrwa, ale wzmocnienie... zmiennik, że ja pier... Kontuzja, dochodzenie do zdrowia (kilka tyg.), 45 minut i... kontuzja - masz rację... koło się zamyka... Przypomina mi się super transfer jednego z obrońców rodem z Anglii (z tym, że jego koło wygladało trochę inaczej... kontuzja- rehabilitacja - kontuzja). Osobiście zadowolony z jego transferu nie byłem... Jak dla mnie Calderon mógł obiecać Ribbery'ego ;) , zresztą w ogóle mógł nikogo nie obiecywać i też byłoby dobrze...

P.s. W Hiszpanii jest kilka Real'ów...

"apsik" - może wyda Ci się to dziwne, ale nie obczaiłem tego dopiero teraz... Po prostu przy okazji komentowania występu Arjena w meczu z Lazio, wyraziłem swoje zdanie na jego temat i temat transferu Robbena do Madrytu i tyle w tym temacie... Masz rację... jakoś mu idzie, a powinno biec :-)

DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.12.13 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu w zwycięstwie swój największy udział miał tercet Robinho-Raul-Ruud, choć Ruud tym razem mniejszy. Robinho zagrał tylko jedną połowę ale miał udział przy wszystkich bramkach, Raul strzelił gola, trafił w słupek i był bardzo aktywny a Ruud podał do Robinho ale tym razem nic nie strzelił. Do tego jeszcze świetny występ Ramosa, który szalał po prawej stronie i prezentował świetną technikę. No i niedoceniany jeszcze niedawno Baptista, zagrał swój super mecz pokazując, że w środku pola radzi sobie świetnie. Na koniec swoje dołożył Iker i znów został bohaterem ostatnich minut jak z Olympiacosem na Bernabeu. To jest Hala Madrid i nic tylko czekać na kolejny mecz.

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.12.14 02:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qras napisał:
No, "jezzo" jak myślisz? :-)

Jestem "wstrząśnięty" :]

Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.12.14 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:
uh uh uh Pilot wrócił do domu i przeciągnął konika w łazience bo go nosiło po szybach w czampie

Dobry mecz Raula, Baptisty, Robinho i Ruuda, zwłaszcza w pierwszej połowie. Niezły Ramos i Marcelo. W drugiej słabizna, Guti równie słaby co Sneijder a najsłabsze największe madryckiego mierdo - Robben. Fuera z tym drenwiakiem, Bobinho jest 10x lepszy.

ad.1. slowo mierdo czy drewno to nie komplement, bynajmniej dla mnie.

ad.2. guti, ktory zagral gorzej od holendra, nie zostal przez ciebie nazwany w wyzej wymieniony sposob, wiec to jednak obraza jest.

ad.3. nie mnie cie oceniac. jesli jednak, to uwazam, ze stac cie na ciekawsze spostrzezenia i odrobine rozwagi. badz po prostu sprawiedliwy w ocenach.

pozdrawiam.

Powrót do góry
MoNo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.12.15 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ee tam, Raul byl najslabyszy Smile))))))

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2007.12.15 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekam, czekam no i się doczekałem Fakt hoszkar, wyleciał mi z głowy jakoś ten post. Hoszkar - Jezzo 1:0.

ad.2 Nie uważam, że Guti zagrał gorzej od Holendra. Zagrali tak samo. Nawet statystyki mają prawie identyczne.

ad.3 Wyrażam swoją opinię o tym meczu, jak ja to widziałem. Z reguły moje spostrzeżenia niewiele różnią się od hiszpańskich dziennikarzy, którzy drukują swoje oceny dnia następnego. Robbena ocenili wyżej niż Gutiego, ale to chyba tak dla zachęty, że wraca po kontuzji itp. czyli tak jak Ty to ująłeś. Tylko, że ja znam tego zawodnika, oglądam go już też na tyle długo by stwierdzić:

On nie pasuje do naszej drużyny. My gramy drużynowo, on gra pod publiczkę i indywidualnie. Być może w formie byłby przydatny, ale on prawdopodobnie w formie nigdy nie będzie, bo co chwila łapie kontuzję. Chciałbym się mylić w tej sprawie, ale pół sezonu już prawie minęło i niestety od początku nie myliłem się co do jego osoby.

Powrót do góry
MoNo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2007.12.17 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto stał za nami w Czampie i często wymieniał nicka "Serpico"

Kto to był?? A kto to Serpico Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: