FC Barcelona - Real Madryt [0-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rekin15
Juvenil
Juvenil

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.12.28 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może obrona zrobiła zakłady między sobą kto pierwszy popełni taki błąd po którym padłby gol. Stawką było 30 mln Very Happy Dlatego Pepe zagrał tak dobrze...gdyby nie to to nie miałby już kasy i dzieci nie mógłby nakarmić

zoran
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2007.12.29 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zoran napisał:

Gran Derbi vol. 155 (203) - w niedzielnym odcinku Real wygrywa 3-1, zwiększając tym samym swoją przewagę nad wielką Barceloną do 7 punktów. Oba zespoły zaprezentują ofensywny styl gry, jednak to Królewscy mają w swoim składzie Gutiego, który po raz kolejny udowodni, że jest wielkim piłkarzem.

cdn.

Byłem blisko ;)

Mecz co prawda odbył się tydzień temu, ale dopiero dzisiaj mogę uraczyć was moim komentarzem na temat jego przebiegu.
Barca zagrała totalny piach, ale to dzięki postawie naszych obrońców, no i oczywiście kogoś więcej niż bramkarza - Ikera :* . Jeśli chodzi o środek pola, to Baptista strzelił zwycięską bramkę, to wystarczy za komentarz. Bo co, Sneijder słabo, Diarra poprawnie (tego zawsze od niego wymagam), no i Robinho parę razy zamieszał. No i nasz napad - bez rewelacji, ale dobrze. A ta akcja Raula i Ruuda pod koniec meczu...jak z dziećmi, normalnie jak z dziećmi Smile.

Całe szczęście, że mecz przebiegał po naszej myśłi, bo jak widzę zmiany Schustera...może kiedyś je zrozumiem.

ps. Jak On śmiał nie wpuścić Gutiego na boisko?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Piwwwko
So I do
So I do

PostWysłany: 2007.12.29 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że jakaś drużyna ma świetnego bramkarza, który potrafi bronić na najwyższym światowym poziomie, nie oznacza, że przeciwna drużyna grała piach Tongue.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
nietzsche
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2007.12.30 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troszkę spóźniony komentarz (problemy techniczne), ale chciałem powiedziec, że Real z taką grą, jaką zaprezentował w Gran Derbi powraci na ścieżkę zwycięstw i sukcesów... Meczyk oglądam za każdym razem w mniej więcej w tym samym składzie wspólnie z "kolegami z podwórka", którzy sympatyzują z Barceloną... i już przed meczem uprzedziłem ich, że po ostatnim gwizdku to ja bedę szczęśliwy i pod koniec tego niesamowitego spektaklu z sadystycznym wręcz zadowoleniem spojrzałem im w oczy i zapytałem: Gdzie ta Wasza Barcelona??? :-)

Mecz naprawdę dobry... Iker... wiadomo... Linia obrony - Pepe i Canna, jak profesorowie, a boki obrony niegorzej... Ramos z każdą minutą pograżał coraz bardziej R10... Pomoc zagrała dobrze... szczególnie Robson i Julio, a i atak również nie dobiegał od ogólnego wizerunku dryżyny w tym meczu... Akcja bramkowa to prawdziwy popis umiejętności Naszych graczy... W końcu urodziła Nam się drużyna z krwi i kości, która mimo tak dużej ilości gwiazd jest po prostu zgranym kolektywem... Jeśli efekty pracy Bernda z każdym treningiem będą jeszcze bardziej widoczne to za jakiś czas tak, jak mówiłem na wstępie po latach chudych powinniśmy spodziewac się kilku lat grubych Very Happy

marcelmadrid
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.01.11 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zlali dupe barcy i co ronaldinho kompletnie był wyłączony z meczu i dobrze!!!!!!!!!!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Strona 23 z 23
Skocz do: