AS Roma - Real Madryt [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.02.23 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bylem, a bywam.

akurat retotyryka nastoletniego fanatyka, to pojmowanie pojecia pieklo, jako ryk i wrzask, dorzucajac hwdp, itd., wiec daruj sobie. mi to glowy nie przyszlo.

fanatykiem jestem, jednak nie nastoletnim, a pasjonata z kilkoma latkami na karku, ktory dla swego klubu zmienil na jakis czas zycie.

wymien laskawie te kilka (chocby) stadionow europy na ktorych gospodarz osiaga od ponad roku takie wyniki jak real madryt w lidze i na ktorych dochodzi do takich remontad.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.02.23 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z hoszkarem, jak nigdy. Przy odpowiednich okolicznościach (potrzebna remontada, rewanż u nas, wielka stawka, juntos podemos) Bernabeu staje się piekłem dla rywala, a jeśli wszystko w czasie meczu idzie po naszej myśli na trybunach zaczyna się 80 tysięczna fiesta. Kto oglądał mecze z końcówki poprzedniego sezonu na Bernabeu począwszy od Valencii wie co tam się dzieję. Obraz 80 tys ludzi skaczących na jednym stadionie robi ogromne wrażenie, a takie coś mogliśmy oglądać w 91 minucie meczu z Espanyolem zakończonym 4:3. Niesamowity obrazek, oby 5. marca było podobnie, zwłaszcza, że bilety na meczyk rozeszły się natychmiastowo. :]

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
jacekaga
Castilla
Castilla

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.02.23 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoszkar napisał:
nie bylem, a bywam.

akurat retotyryka nastoletniego fanatyka, to pojmowanie pojecia pieklo, jako ryk i wrzask, dorzucajac hwdp, itd., wiec daruj sobie. mi to glowy nie przyszlo.

Jak na prawdziwego fanatyka przystało, pojęcie ironi jest Ci najwyraźniej obce.

Cytat:
wymien laskawie te kilka (chocby) stadionow europy na ktorych gospodarz osiaga od ponad roku takie wyniki jak real madryt w lidze i na ktorych dochodzi do takich remontad.

Odnoszę się do wyników-Arsenal Londyn, Inter Mediolan, FC Porto, Fenerbachce, FC Barcelona... Tak na szybkiego.

jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.02.23 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz przybliżyć jakieś niesamowite remontady na stadionach wyżej wymienionych klubów w ostatnich latach, bo ja sobie nie przypominam? :] Zaznaczam, że nie oglądam ligi tureckiej i portugalskiej. Barca na swoim stadionie w poprzednim sezonie przegrała LM i Ligę.

Miłego dnia.
Powrót do góry
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.02.23 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to byla ironia, no niezle. dobra wiec jestem prawdziwym fanatykiem niczym talib i nie lapie pewnych twych sformulowan.

na przyszlosc juz bede wiedzial, ze jak piszesz hwdp cos tam i zwracasz sie do mnie bym nie uzywal retoryki nastoletniego fanatyka, to to ironia jest.

co sie tyczy tematu, barcelona przegrala z nami w domu chwile temu wiec (...) i chyba nie chcesz mi powiedziec, ze ktorys z klubow przez ciebie wymienionych dokonal w ubieglym roku takich remontad, dajac szanse calemu pilkarskiemu swiatu na wstrzymanie oddechu i sledzenie z uwaga takiego (swego rodzaju) niesamowitego zjawiska, jakim byla matamorfoza tej druzyny uwienczona sukcesem :> .
to sie czesto nie zdarza, a juz w pilce wspolczesnej na najwyzszym poziomie, niezwykle rzadko.

Powrót do góry
kleyo
Bryniok

PostWysłany: 2008.02.23 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Santiago Bernabeu jest wspaniała atmosfera. Przykładowo jak oglądam wspomniany wyżej mecz z Espaniolem to po bramce Higuaina, aż ciarki przechodzą mi po plecach gdzy widzę tą radość. Tak samo w meczu z Mallorcą gdy wychodzimy na prowadzenie. Wierzę, że kiedyś uda sie mi obejrzec tam mecz na żywo. Właśnie dzięki stadionowi mozemy pokonać Romę, moze nawet wygrać całą LM. Oby.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
jacekaga
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.02.24 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:
Możesz przybliżyć jakieś niesamowite remontady na stadionach wyżej wymienionych klubów w ostatnich latach, bo ja sobie nie przypominam? :] Zaznaczam, że nie oglądam ligi tureckiej i portugalskiej. Barca na swoim stadionie w poprzednim sezonie przegrała LM i Ligę.

Jak już napisałem- odnoszę się do wyników. My na swoim stadionie przegraliśmy Supperpuchar Hiszpanii i Copa del Rey. Argument to żaden.

hoszkar-na forach kibicowskich zwroty typu CHWDP,PDK, KMWTW, X (data powstania klubu)% poparcia to obecnie już tylko i wyłącznie sposób nabijania się z kumatych kumów. Nie wiedziałeś?? Znaczy Kumaty kum nie jesteś. Bo widzisz bracie (Talibie??), w przeciwieństwie do Ciebie ja nie bywam, ja regularnie jestem na krajowych stadionach i po uszy siedzę w temacie. Jestem fanatykiem łod łurodzenia. Przypomina Ci to coś??

Popowiedź- feel the irony, my friend.

Bez urazy, serdecznie pozdrawiam Smile

hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.02.24 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz, ty regularnie bywasz na stadionach krajowej okregowki, a ja niemal tak samo czesto na stadionach na ktore jednorazowo wchodzi tylu kibicow co na cala kolejke ligi polskiej razem.

wnioski sa proste.

rowniez pozdrawiam :]

Powrót do góry
jacekaga
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2008.02.24 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hoszkar napisał:
no widzisz, ty regularnie bywasz na stadionach krajowej okregowki, a ja niemal tak samo czesto na stadionach na ktore jednorazowo wchodzi tylu kibicow co na cala kolejke ligi polskiej razem.

wnioski sa proste.

Po dzisiejszym meczu- 0-1 po kontrowersyjnej (dla oglądających to spotkanie na stadionie, bez powtórek) decyzji sędziego utwierdzam się w przekonaniu, że masz rację. Wyjście znacznej grupy publiczności w okolicach 85 minuty meczu świadczy o niespotykanej skali fanatyzmu.

Ten 300 osobowy (optymistycznie licząc) młyn też piekło stworzył. <hahaha>

Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2008.02.25 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No z tą "publicznością" dzisiaj to niezła żenada była. Część robiła doping, a reszta jak wyszła ze stadionu to już więcej powinna nie wejść nigdy. Około 80 minuty co najmniej 30% krzesełek wcześniej zapełnionych było pustych. Wstyd i fuera.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.02.25 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widocznie nie mieli ochoty patrzeć na tą żenadę. Nie było reakcji drużyny, nie było reakcji trybun. Wszyscy liczyli, że zobaczymy furię w oczach naszych zawodników, a oni sobie dalej treptali bez celu i kopali się po głowach. Też miałem w końcówce wyłączyć i nie oglądać dalej, ale jakaś głupia wiara mnie trzymała, że może jakimś fartem strzelimy, choć podstaw do tego nie było praktycznie żadnych.

Za to Ultras siury dały radę. I jeszcze ta nasza wersja horto magico, cudo :]

Miłego dnia.
Powrót do góry
Qras
Señor Big Daddy Cool

PostWysłany: 2008.02.25 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To już zależy od podejścia do sprawy. Ja wychodzę z założenia, że jak nie idzie to też trzeba wspierać, może nawet tym bardziej. A nie tylko hulać, jak jest klimat do remontad. W każdym razie widok wyludniającego się Bernabeu na, powiedzmy, 10 minut przed końcem meczu był mocno niesmaczny. Może oni są zbyt zblazowani. W każdym razie piłkarzom tym wychodzeniem nie pomogli na pewno.

http://www.realmadrid.pl/fotki/_up/20196/vamosaporszatniarzego.jpg
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16
Skocz do: