Deportivo La Coruna - Real Madryt [1-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qleague
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.03.16 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ramos4 napisał:
brak mi slow...ludzie nie rozumiecie ze wszystkie druzyny schustera w 2 czesci sezonu graly slabo?!

nie zamierzam w nastepnym sezonie znow ogladac takiej padaki na wiosne!
ja mam gdzies taka stabilizacje!!!

i co z tego? odkryłeś amerykę po raz kolejny.
nikt ci nie kaze ogladać tej padaki. chcesz, przerzuć się na barce...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.03.16 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten mecz przesądził los Schustera. Nie wiem jakiego farta musimy mieć aby dowieźć tego lidera do końca. Z każdym meczem jest coraz gorzej, a teraz to już nie gramy nic, kompletnie nic. Wczorajszy mecz był jednym z najsłabszych jakie widziałem ze wszystkich spotkań Realu, a Roncero napisał wręcz, że to był najgorszy Real w historii, haniebny.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Winnetou
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.03.16 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qleague napisał:

i co z tego? odkryłeś amerykę po raz kolejny.
nikt ci nie kaze ogladać tej padaki. chcesz, przerzuć się na barce...

uwierz ze serce boli mnie jak cholera jak patrze ostatnio na bezradny Real! <ściana>

jezzo-schustera los przypieczetowany?!tak!!!
ale mistrza musimy dowiezc!
to bedzie totalna katastrofa jak grajaca w sumie nie lepiej od nas barca nas wyprzedzi <ściana>

hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.03.16 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to prawda, gramy zalosnie. ciezko cokolwiek napisac o kimkolwiek, bo nasz najlepszy w tym meczu pilkarz, wpieprzyl swojaka i choc wiem jak kazdy z nas, ze nie chcial, to coz z tego...

przyczyna jak dla mnie jedna: brak formy. opinie swa opieram na sledzeniu poczynan i gry chocby sevilli, ktora w pierwszej rundzie kopala sie po czole, a jest jak kazdy widzi. mam nadzieje, ze to samo nie bedzie dotyczyc gry barcelony, jednak o zgrozo, reki sobie uciac nie dam.

wiem, ze zadne to pocieszenie, ale moze jeszcze zlapiemy gaz, byle nie roztrwonic przewagi kompletnie. brak ruchu moze potrwac jeszcze kilka kolejek, a sa cholernie trudne. obawiam sie, ze schuster zle rozplanowal okres osiagniecia szczytu formy przez zawodnikow i mimo, ze nie jest to do konca jego i tylko wina, to on za taki stan rzeczy odpowiada, lub odpowie, byc moze i glowa. jesli sie uda to ma szanse, jesli nie, wydaje sie, ze jednak przybedzie mou.

Powrót do góry
Winnetou
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.03.16 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w koncu ktos poparl moja teze co do zlego przygotowania fizycznego do sezonu <ściana>

Niusia
Cheerleaderka
Kibic

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2008.03.16 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście, Real ostatnio nie gra najlepiej... Płacze Pytanie: Kogo lub czego jest to wina? Może trenera? Jak myślicie? Niepewny

Kawałek mego wiersza ;] Resztę znajdziesz: Królewscy->Wiersze o Realu
-------------------------------
Hala Madrid!
Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2008.03.16 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roncero doskonale podsumował wczorajszy występ Realu. Real wyglądał tak jakby nie miał zamiaru w ogóle się starać o wygraną bo i tak byli przekonani, że nie wygrają bo to przecież El Riazor, więc grali na remis bez prób celnych strzałów, grając wolno a i tak zostali skarceni, w dodatku sam nasz zawodnik tego dokonał.
I jeszcze w sprawie tego hasła : Jeśli walczymy, możemy przegrać; jeśli tego nie robimy, jesteśmy przegrani". Odkąd Calderon kazał umieścić ten napis na Bernabeu to piłkarze Realu grają coraz gorzej i nie walczą z sercem, a więc są przegrani.
Teraz dwa mecze u siebie w których trzeba zdobyć komplet punktów, a potem m.in. trudne wyjazdy do Mallorci, Santander, Pampeluny i Saragossy. Liga cały czas w naszych rękach i jeżeli w tych ostatnich 10 meczach Real nie zagra z sercem i poświęceniem dla klubu i kibiców to może przegrać jeszcze ten tytuł (chyba, że Barca też będzie pomagać), ale trzeba być optymistą i niech Schuster przekona wszystkich, że może tu coś osiągnąć.

Powrót do góry
tylerdurden
John Doe

PostWysłany: 2008.03.17 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej formie koncowy sukces jest mało realny, ale przy tej przewadze i padaczeniu Barcy jest mozliwy. Aby to było pewne brakuje nam 2, może 3 rzeczyna R:
- bedący w formie i grajacy Ruud,
- bedący w formie i grajacy Robinho,
- bedący w formie i grajacy Ramos,
:] (ok, wiem ze to mało realne)
Reszta moze grac tak jak ostatnio.
Dlaczego? Odpowiedz jest chyba prosta, istnieje wtedy mobilnośc ataku,istnieja skrzydła i w srodku jest zawodnik, który jako jedyny w Realu potrafi grac naprzeciwko zaparkowanego autobusu w polu karnym.
Napisałbym ,że od kiedy w składzie nie ma Ruuda, to nie ma gry, bo tu statystyka jest nieubłagana, ale i tak naciagam pewne fakty. ;)

P.S. Uprzejmie proszę forumowe zrzędy ;) o komentowanie "z umiarem", gdyż miałem tak zjebany tydzień (włacznie z weekendem spedzonym w pracy, spalonym dykiem z ok. 15 GB samych video Realu, nie mówiąc o ilośc muzy), ze musze na cos spojrzec optymistycznie.
ALWAYS LOOK ON THE BRIGHT SIDE OF LIFE :-)

Powrót do góry
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.03.17 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem zauważyć, że z Ruudem też przegrywaliśmy, a Ruud standardowo co meczyk ostrzeliwał słupki. Gorzej już chyba być nie może niż w sobotę, a więc z Valencią musi być lepiej :] I miejmy nadzieję, że przez tydzień nasi piłkarze będą szanować zdrowie, to jest szansa, że w niedzielę zagramy tylko bez Metzeldera.

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2008.03.17 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ostatnio Ruud był chroniczny, teraz wyzdrowieje i będzie pakował bramki Valencii aż miło :]

tylerdurden
John Doe

PostWysłany: 2008.03.17 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:
Chciałem zauważyć, że z Ruudem też przegrywaliśmy, a Ruud standardowo co meczyk ostrzeliwał słupki. Gorzej już chyba być nie może niż w sobotę, a więc z Valencią musi być lepiej :] .

Ruud od meczu z Almeria grał z kontuzją, wiec to sie nie liczy Tongue .
Swoja drogą dziwna korelacja miedzy tymi "chronicznymi" kontuzjami, bo Henryk ze swomi plecami tez trafiał w słupki,teraz juz podobno zdrowy i słupki znikneły ;)

Powrót do góry
Cyc!
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.03.17 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz strzela za lekko, albo obok bramki :> Mam nadzieję, że Ruuda to nie dosięgnie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do: