Real Madryt - Valencia CF [2-3]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Expert7
Realny Realista

PostWysłany: 2008.03.24 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety sprawdziło się stare porzekadło-niewykorzystane sytuacje się mszczą. Było kilka okazji aby podwyższyć prowadzenie, niestety piłka nie wylądowała w bramce. W przeciągu całego spotkania można mówić, że Real był drużyną lepszą-jednak nie przełożyło się to na zdobywanie bramek i bezpośrednio na wynik. Podstawowy problem Realu na dzień dzisiejszy to skuteczność. Królewscy potrafią stworzyć sobie sytuacje bramkowe-gorzej z ich wykorzystaniem, a to jest niezbędne aby zdobywać 3 punkty...

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2008.03.25 09:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co mogę więcej dodać? Porażka, wiadoma rzecz, źle się stało ale pozytywna strona jest taka, że była gra i były sytuacja do zdobycia kolejnych bramek. Szczęściem Realu w tym sezonie jest wielkim, że drużyny, które walczą bądź miały walczyć o tytuł grają tak samo albo jeszcze bardziej nierówno niż Los Blancos. I zgadzam się z przedmówcami, że mistrzostwo zdobędzie ekipa, która grała bardzo nierówno i dosyć niewyraźnie. Chyba mało kto się spodziewał, że Real po bardzo dobrej rundzie jesiennej będzie grał tak nieskuteczny futbol w roku 2008... Nie wiem czym jest to spowodowane? Chyba niedobrze się stało, że apogeum formy przyszły w październiku/listopadzie/grudniu. 2008 rok przyniósł zaskakujacy zwrot akcji, przyplątały się kontuzje i doznaliśmy 9 porażek (5 w lidze na 7 ogólnie).

Co do niedzielnego meczu to po pierwsze nasza przeogromna nieskuteczność, po drugie wyborna dyspozycja Hildebranda a po trzecie Valencia grająca na wyjazdach (lepiej tylko Real i Barcelona) spowodowały (głównie dwa pierwsze punkty), że tego meczu nie wygraliśmy. Podobała mi się gra Marcelo, dobrze Gago, dobrze Pepe (niemal kopia a może lepszy od Lucio). Cieszą kolejne 2 bramki Raula, szkoda że po jego główce w 2 połowie Hildebrand jakimś cudem wybił piłkęe na róg...) Ogólnie cały zespół poprawnie, no może poza Baptistą i w pierwszej odsłonie Gutim.

Trzeba zapomnieć o tym co było, zakasać rękawy i wziąść się ostro do roboty! Jeszcze jest bezpieczna przewaga i w interesie Realu jest aby szybko wyjść z tego dziwnego letargu!

Hala Madrid! ;)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Astonic
Trener
Trener

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.03.25 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno wróciłem, meczu nie widziałem, obejrzałem skrócik, dlatego analizowanie meczu byłoby z mojej strony śmieszne. Dlatego wypowiem sie tylko do tego co zobaczyłem. Cieszy sporo sytuacji, Hildebrand na CN i niestety na SB rozgrywał chyba najlepsze mecze w sezonie. Cieszy wiecznie krytykowany przez niektórych i sadzany na ławkę Raul (pozdro Szejku), który strzela siódmą i ósmą bramkę w 9-tym meczu pod nieobecność Ruuda. Gdyby jeszcze w końcówce Timo sobie tylko znanym sposobem nie wyciągnął główki Kapitana byłby pierwszy hattriczek od bardzo dawna. Może za tydzień w bezpośrednim pojedynku z Fabiano ;) Niestety poza "7" nasza skuteczność w dalszym ciągu [*]. Casillas chciał wydymać Arimzendiego a sam został przezeń wydymany, ostatnia bramka na jego konto. No i pozostał już chyba tylko mit o Twierdzy Nie Do Zdobycia Bernabeu- porażki z Getafe, Romą i Valencią, a w międzyczasie tylko zwycięstwo z Espanyolem, mówią same za siebie. Pozostaje zatem nic innego jak tylko z niepokojem czekać na Sevillę.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2007/08 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13
Skocz do: