24. Cvaniaque "Raul - Żywa Legenda"

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 17:49    Temat postu: 24. Cvaniaque "Raul - Żywa Legenda" Odpowiedz z cytatem

24. Cvaniaque "Raul - Żywa Legenda"

Autor: Cvaniaque
Tytuł: Raul - Żywa Legenda
Czas trwania: 3:31
Rozmiar: 70 MB
Muzyka: Gimme Gimmers - I Believe I Can Fly, Chumbawamba - I Get Knocked Down
Podziękowania: -

Opis autora: -

Linki:
RapidShare.com
123Upload.pl
YouTube.com

---

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem.

Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.01 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna praca w WMM, ale dla mnie to nie ma różnicy. W końcu liczy się praca. A ta jakaś wybitna nie jest. Loga nie są pozakrywane, rozmiar obrazu różny. Za to masz plusy za komentarze, za lajtową muzykę, bo kawałek lubię. Na kolana mnie nie powaliłeś, ale powiedzmy, że również przez Ciebie nie usnąłem. Taka praca... hmm... 3/6?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2008.06.03 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no juz mnie chyba nudzi ten raul to juz chyba 4 czy 5 praca o raul-u nie ze nic do niego nie mam tylko ze nie ma jakiegos takiego urozmaicenia a co do pracy srednia loga wszedzie praktycznie sa sadze ze 3/6

PS chyba o Raulu to najlepiej zrobil MatiaS

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.06.07 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet niezła. Miło się oglądało bramki nie tylko z ostatniego sezonu. Muzyka dobrze wkomponowana. Ale z tymi logami przegiąłeś, szczególnie z jednym.

[ Dodano: Dzisiaj o 13:43 ]
Dodaję do mojej powyższej opinii. Dopiero zauważyłem tytuł i muszę przyznać, że nie ukazałeś Raula jako żywej legendy, ponieważ Raulitka nie gra od dwóch sezonów w piłkę. Ale pocieszę. Nie tylko Ty nie poradziłeś sobie z tematem. Czyli cofam opinię jakoby praca była nawet niezła. Jest średnia. Reszta bez zmian.

Mateo_EuroGoal
Przewodniczący Jury

PostWysłany: 2008.06.09 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

3 minutki prościutkiej zlepki o raulu to troche za malo, jak dla takiej zywej legendy. za prosty, za lekki filmik jak na takiego gracza. zabraklo synchronizacji, dobrania lepiej tempa do muzyki. komentator tez nieco klocil sie z muzyczka kiedy go zostawiales. zdecydowanie za malo ambitnie - gdyby to byl ktos inny typu ramos czy guti ocenilbym wyzej. 3- / 6

galacticos16
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.11 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę krótko: NUDNO. Raul, Raul, Raul. jak już wybrałeś taki temat mogłeś zrobić coś odkrywczego. Oklepane bardzo to wszystko.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: