27. Bodi "Siempre Sere Madridista"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.05 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Źle mnie zrozumiałeś. Popierając Reallo miałem na myśli to, że ten film nie zasługuje na zwycięstwo w tym konkursie, bo do kompilacji, która mogłaby wygrać sporo jej brakuje. Posiada klimat, ale jak już napisałem wczesniej - mnie nie powala.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Peterman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.06.05 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z jednej strony fajnie przypomnieć sobie stare czasy ale z drugiej to kompilacja mogla by być trochę lepsza
ocena 3

Powrót do góry
el Manana
Land Of Confusion

PostWysłany: 2008.06.07 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Strasznie cieszę się, że zrobiłeś kompilacje o Redondo. Szukałem takie jw internecie długo i nie znalazłem. A tutaj taka niespodzianka. Świetne wykonanie klimat. Jestem pod wrażeniem. Praca na: 5

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Salas9
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.07 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked

Powrót do góry
Mateo_EuroGoal
Przewodniczący Jury

PostWysłany: 2008.06.09 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

praca zbyt nudna. szkoda, liczylem, ze sie moze pozytywnie zaskocze jak zobaczylem topic twojej pracy, a raczej jej bohatera i sam poczatek. pozniej muzyka zdecydowanie zmulila te prace, zabraklo czegos dynamicznego, ciekawego. filmik sie dluzyl. jedyne brawa to za odwage i ciekawszy temat od innych. 3/6

Vesna
free hugger

PostWysłany: 2008.06.10 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

starałam się jak najbardziej obiektywnie ocenić kompilację, ale fakt, że dotyczy ona jednego z dwóch moich ulubionych piłkarzy, skutecznie mi zadanie komplikował.

początek świetny, dostojny, ale nie mulący, ciąg dalszy zresztą tez mnie nie nużył, muzyka pasowała do atmosfery i samego zawodnika. można się przyczepić do długości kompilacji, choć w moich oczach wychodzi to pracy na dobre. całość zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, wzruszyłam się troszkę, zdradzę, że Bodi jest u mnie na podium.

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
galacticos16
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.11 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele filmów o Redondo obejrzałem, ale ten mi się wyjątkowo podoba. Postarałeś się ;)

Powrót do góry
Gento
Gram dla herbu

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.15 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I pomyśleć, że dopiero teraz to obejrzałem. Piękna kompilacja, o graczu, dzięki któremu pokochałem ten klub, aż kręci się łezka w oku. Żal, że wygrała mizerna kompilacja o Raulu, z tak beznadziejną muzyką, która sprawiła, że wyłączyłem ją po minucie ( bez obrazy MatiaS ;) ).

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: