www.pogon.v.pl zawieszone !!!

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.08.22 14:46    Temat postu: www.pogon.v.pl zawieszone !!! Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to, że wraca komuna w wydaniu Antoniego Ptaka. Nie podobał mu się najlepszy serwis poświęcony Pogoni Szczecin. Po prostu zacytuję:

Szczecin, 22.08.2004

W dniu dzisiejszym Zarząd Pogoni przedstawił redakcji serwisu www.pogon.v.pl ultimatum. Jeżeli do jutra (tj. poniedziałek, 23.08.2004 rok) strona nie zaprzestanie swojej działalności, pan Ptak wycofa się z Pogoni Szczecin, a nasz klub zniknie z mapy Polski.

Osoby tworzące serwis www.pogon.v.pl zawsze pragnęły przede wszystkim dobra Pogoni. Dlatego też nie zamierzamy przyczyniać się do kolejnego upadku naszego klubu i z dniem dzisiejszym zawieszamy działaność.

Wszystkim kibicom i piłkarzom Pogoni Szczecin życzymy wielu sukcesów. Jednocześnie serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom oraz współpracownikom, którzy przez okrągłe pięć lat tworzyli serwis www.pogon.v.pl.

Redakcja www.pogon.v.pl

Bez komentarza... Wściekły

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.08.22 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz, a jaka byl tego przyczyna?
I co znaczy to zdanie: "pan Ptak wycofa się z Pogoni Szczecin, a nasz klub zniknie z mapy Polski." Question

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Ugi3
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.22 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może szata graficzna mu sie nie podoba. Nie no ma gość niezłego zajoba

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.08.22 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stronka zawsze krytcznie patrzyła na poczynania włodarzy Pogoni. Ostatnio poszło o niedawno pozyskanego urugwajskiego napastnika, Claudio Milara. Według Dawida Ptaka (synalka Ptaka) grał on w drugiej lidze brazylijskiej. Tymczasem okazało się, że grał w drugiej lidze, ale okręgowej !!! Po prostu pogon.v.pl dokopała się do tego.

Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.22 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za idiota/idioci!... Aż sie wierzyć nie chce, że coś takiego wogóle jest możliwe... :|

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.08.22 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toz to chyba jakis faszysta jest! Nie wiem czy nawet administratorzy tej stronki nie powinni wystapic na droge sadowa, czy jest jakis punkt kodeksu na cos takiego? Szantaz czy jakies zastraszanie? Confused

Powrót do góry
focus
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.08.22 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bogatemu wszystko wolno i nie ma na niego paragrafu. Ot i polskie prawo...

Powrót do góry
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.08.23 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż Aaangie, śmiem się z Tobą nie zgodzić!
Tamten temat był o przyłączeniu się do protestu, a ten jest o tym że strona www.pogon.v.pl zawiesiła działalność. Niby to samo, a jednak ....

Skoro strona WislaKrakow.com się do tego protestu włączyła to może i My moglibyśmy okazać równie solidarni ...

Powrót do góry
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.08.23 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze,że nas Perez nie szantażuje.Jakby zobaczył temat o jego polityce transferowej to pewnie by się wkórzył i by też postawił ultimatum Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.08.23 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóz, ale oba tematy dotycza jednej sprawy i zeby nie robic z forum smietnika lepiej napisac wszytsko w jednym :]

Manitou
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.23 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dość tej fali krytyki i obelg pod adresem moim i mojej rodziny. Dziękuję - odchodzę - powiedział na wczorajszej konferencji prasowej Antoni Ptak, nie stawiając tym razem nikomu żadnego ultimatum

W ciągu kilku dni to druga groźba odejścia ze Szczecina właściciela klubu Pogoń Szczecin. W niedzielę zagroził, że odejdzie, jeśli do poniedziałku kibice Pogoni nie zamkną strony internetowej www.pogon.v.pl. Istniejąca od pięciu lat strona rzeczywiście zniknęła. - To grupa oszustów, którzy nie mają prawa mienić się przedstawicielami kibiców, bo takowymi nie są - grzmiał wczoraj Ptak.

Przypomnijmy, że poszło o Claudio Milara, napastnika z Urugwaju. Oficjalna propaganda klubu twierdziła, że zawodnik grał ostatnio w II lidze brazylijskiej. Pogon.v.pl na podstawie informacji od brazylijskiego korespondenta napisała, że występował w II lidze stanowej, co może być odpowiednikiem naszej klasy okręgowej. Pod tekstem kibice nieprzychylnie skomentowali transfer. Rozwścieczone władze Pogoni cofnęły w piątek wieczorem akredytacje prasowe przedstawicielom strony.

- Zostaliśmy do tego zmuszeni, bo nielegalnie korzystali ze znaków towarowych Pogoni - tłumaczył wczoraj Krzysztof Waszak, prezes Pogoni. - Wielokrotnie zachęcaliśmy do współpracy, ale nie mogliśmy na nią liczyć.

- Od miesiąca dopominaliśmy się, by podpisać stosowną umowę, ale nikt w klubie nie chciał z nami rozmawiać - zaprzeczył Artur Lenkiewicz z redakcji strony. Na dowód pokazał "Gazecie" pismo wysłane w tej sprawie 2 lipca, na które nie otrzymali od klubu odpowiedzi.

Strona zamilkła w południe i wydała oświadczenie, że swoją działalnością nie chce niszczyć klubu. Cenzurze sprzeciwiła się cześć mediów. To przelało czarę goryczy Ptaka.

- Mam tego dość. Nie mogę wydawać swoich pieniędzy i być opluwany. Jeśli media uważają, że strona jest stroną kibiców, to się myli. To grupa oszustów - powtórzył i zapowiedział, że odchodzi ze Szczecina.

Chyba że...

- Zobaczymy, jak zareagują kibice. Niech jedna z gazet opublikuje sondaż, czy kibice mnie chcą. Jeśli większość będzie za, to zostanę - stwierdził szef klubu.

Ile wynosi "większość"? - 90 procent - zaznaczył.

- Panie prezesie, prosimy zostać - uspokajali Waszak i trener Bogusław Baniak.

Baniak dodał też: - Jeśli pan Antoni podtrzyma decyzję, ja natychmiast rezygnuję ze stanowiska.

Co jeszcze wydarzyło się na konferencji? Bogusław Baniak zagroził pozwem sądowym TVP Szczecin za wyemitowanie jego wypowiedzi podczas piątkowej konferencji prasowej (Baniak, przeklinając co drugie słowo, krytykował dziennikarzy). Klub na czarną listę wpisał dziennikarzy, którzy według władz klubu nie sprzyjają Pogoni (jest na niej także niżej podpisany).

Wczoraj polskie sportowe strony internetowe (poświęcone Pogoni, Legii i ŁŚ-owi) w geście solidarności z kolegami ze Szczecina na kilka godzin wyłączyły swoje witryny.

Cytaty z konferencji

Antoni Ptak:

- Wygrana z Lechem przeszła bez echa. Nikt się nie cieszy, wiele krytyki. Skupiacie się na jakiejś bandzie oszustów. W "Kurierze" ważniejsza była olimpiada w Atenach, a w "Wyborczej" piszą o cenzurze.

- Po awansie zespołu do I ligi dałem Dawidowi pieniądze, by kupił sobie mercedesa. A on za te pieniądze sprowadził Milara. I tak mu się odwdzięczyliście.

Ten gość jest poprostu chory!... :|

Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.08.23 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie:
Dlaczego nasza strona nie przyłączyła się do tej akcji?

Powrót do góry
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.08.23 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bielik napisał:
- Mam tego dość. Nie mogę wydawać swoich pieniędzy i być opluwany. Jeśli media uważają, że strona jest stroną kibiców, to się myli. To grupa oszustów - powtórzył i zapowiedział, że odchodzi ze Szczecina.
:|

a ja rozumiem Prezesa Pogoni. W końcu to on wykłada swoją kase, robi to z własnej woli, nie jest ani Burmistrzem ani Wójtem ani Prezydentem, jest przedsiebiorcą i chyba nie musi znosić ataków na siebie. Jeżeli ten Milar jest 3 ligi Brazlijskiej to tylko źle świadczy o naszej lidze, bo on sam w praktycznie właśnie wygrał mecz z Lechem, wiem bo oglądałem.

Powrót do góry

mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.08.23 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supreme - ja siedzę na miejscu i widzę co Ptak wyczynia. Gościu po prostu żąda, aby pisać o nim pozytywnie. Walka z amatorską stroną internetową oznacza, że jednak ma coś na sumieniu. Uwierz mi, że Pogoń ma pecha do sponsorów i ludzie patrzą im na ręce, zwłaszcza iż Ptak rozwalił już ŁKS i Piotrcovię. Cofnięcie akredytacji jeszcze rozumiem, ale takie ultimatum to po prostu poniżej krytyki. Wyobraźmy sobie, że tak robi Perez (to raczej zły przykład), albo lepiej - Berlusconi, Abramowicz, Cupiał, Drzymała (ostatnie dwa bliżej naszej rzeczywistości Smile ) itd. Podejrzewam, że do głowy by im to nawet nie przyszło w podobnej sytuacji.

mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2004.08.24 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba się dogadali, ale smród pozostał...

: : Oświadczenie Zarządu MKS Pogoń Szczecin SSA : :

Dziś z udziałem przedstawicieli MKS POgoń Szczecin SSA i redakcji strony internetowej www.pogon.v.pl odbyło się spotkanie, na którym wyjaśniono wszelkie nieporozumienia wynikłe z faktu zawieszenia działalności w/w strony.

Uzgodniono wspólne działania w trosce o przyszłość Pogoni i jej dalszą obecność w piłkarskiej ekstraklasie. Kibice powinni mieć możliwość artykułowania opinii, również krytycznych, ale nie komentowania ich w sposób wulgarny, nieprawdziwy i niesprawiedliwy. Nawiązując współpracę nadal dążyć będziemy do promowania dobrego wizerunku Pogoni. Przed nami zaplanowane są kolejne mecze ligowe i pucharowe. Najbliższy w piątek, 27 sierpnia w Grodzisku Wielkopolskim Bądżmy tam jedną, pogoniarską rodziną.

Uzgodniono, że strona internetowa www.pogon.v.pl wznawia działalność od 25 sierpnia 2004 roku.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: