Juventus FC - Real Madryt [2-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Chemik
Nocny Stefan
Nocny Stefan

PostWysłany: 2008.10.22 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf napisał:
Chemik napisał:
A jak miałem odmienić? :>

Właśnie dobrze odmieniłeś. Za to cię kocham. ;)

Myślałem, że tamten post, to była ironia ;)

last.fm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Rauer
Il Muro di Berlino

PostWysłany: 2008.10.22 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. Tak bardzo panikujecie, a gra w drugiej połowie wcale nie była taka zła. Mieliśmy dużo sytuacji i wystarczyło troszkę więcej szczęścia, a byśmy to zremisowali (a nawet wygrali). Czasami po prostu piłka nie chce wpaść.

Powrót do góry
bugiel
eternal ban

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2008.10.22 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włoskie popierdułki mają swój irytujący styl. Gówno grają i strzelają bramki z dupy. Ale nie ma co zwalać, że mieliśmy pecha. Przegraliśmy równie frajersko jak dwumecz z Romą.
Chcemy wygrać LM to trzeba nauczyć się wygrywać z takimi zespołami.

Powrót do góry
Dimhil
'75 Raúl

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.10.22 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsza bramka była z dupy?

Ale styl mają jaki mają, gol, potem 11 do obrony. Dlatego właśnie nienawidzę Włoskiej piłki.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2008.10.22 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dochodzę do wniosku, że już lepiej byłoby wystawiać Marcelo, bo skoro mają być błędy, których Heinze się nie ustrzega, to niech gra Marcelo, który także popełnia błędy, jak każdy, ale on dużo lepiej gra z przodu i zdobędzie doświadczenie i nie będzie popełniał błędów, a Heinze grał dobrze w poprzednim sezonie, a apogeum dobrej gry przypadł na Camp Nou w grudniu, potem było trochę gorzej, kontuzja, mecz z Romą na SB [*] i teraz kompletna klapa, więc uważam, że Argentyńczyk powinien być tylko zmiennikiem Brazylijczyka.

EDIT: Zapomniałbym jeszcze skarcić Pepe za tą asystę przy dośrodkowaniu Nedveda. Zabrał piłkę, uwolnił się od pressingu przeciwnika i z tego co widziałem na ekranie i nie mogłem uwierzyć - nawet nie spojrzał i kopnął przed siebie, rozumiem gdyby gdzieś wykopał, ale kopnął przed siebie, a tam niespodzianka, bo znajdował się Czech, który zapewne był bardziej zaskoczony niż my wszyscy. Mam nadzieję, że Portugalczyk też się ogarnie, Cannavaro nie upilnował Del Piero, a Ramos też coś ostatnio cienko śpiewa. Po prostu najlepsza obrona świata/Europy(bez znaczenia) już nią nie jest. I Schuster powinien przywołać do porządku naszych defensorów.

Ostatnio zmieniony przez tyranitar dnia 2008.10.22 17:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
_vakabayashi
mahomoda

PostWysłany: 2008.10.22 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Toba

powoli też uwazam że Heinze grajacy na lewej to zły pomysł. Moze na Ossasune, moze na Atletic czy Numancie okej. Ale z Juve az prosiło sie zeby pod nieobecnosc Camoranesiego wystawić kogoś ofensywnego na lewej.

nie ma co ukrywać Schusterowi za ten mecz należy sie krytyka

e: bład pepe dałoby sie jeszcze naprawić. o ile sie nie myle piłka po strzale amauriego leciała z mala siła wprost w casilliasa i dopiero czubek buta heinze zmylił tor jej lotu. ale nie jestem pewny a nie mam czasu szukać. wydaje mi sie że heinze nie potrzebnie udawał karate kida a juz na pewno zle krył amauriego przy tym dośrodkowaniu.

Ostatnio zmieniony przez _vakabayashi dnia 2008.10.22 17:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2008.10.22 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem także co się stało z Igłą, który w tamtym sezonie grał naprawdę dobrze, a w tym na początku(ze Sportingiem) jeszcze lepiej i nagle przygasł. Wydaje mi się, że Gonzalo powinien teraz być znowu jokerem jak w pop. sezonie, żeby odzyskał pewność gry i znowu zaczął podawać, bo od kilku meczów wygląda jakby chciał powtórzyć gola Maradony i Messiego z Getafe(objechać całe boisko, bramkarza i wejść z futbolówką do bramki), a za niego powinien grać Robben lub De La Red lub wariant defensywny z Diarrą i Gago jako 2 def. pomocników, lub z Robbenem i bez Sneijdera lub VdV i De La Redem.

Powrót do góry
_vakabayashi
mahomoda

PostWysłany: 2008.10.22 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciezko wymagac od higuina zeby akurat w takim meczu błyszczał. gonzalo to młody gracz i bezsensu jest miec pretensje do niego.

tymbardziej ze w tym meczu w pierwszej połowie kompletnie nie funkcjonowala nasza linia pomocy. nic, a nic sie nie działo, zero ruchu zero checi totalnie na stojąco graliśmy. w takim układzie trudno zeby sam Higuin cos wymyślił - bo to tak naprawde inny typ gracza niz np robben

jesli idzie o taktyke ja bym postawił na 2 dm w środku (a wczoraj brakowało diarry i to bardzo) Gago-DLR i uzupełnił to Sneijderem i Vdv plus 2 z przodu rVN i raul. A w drugiej połowie Robben. Ale nie ma co przesadzać, lepiej wyciagnać odpowiednie wnioski.

Powrót do góry
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2008.10.22 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, bez odpowiednich wniosków nic nie wskóramy. A co do Gonzalo, to on tak gra już od wielu spotkań, coraz rzadziej podaje, a to jak zabrał piłkę VdV i sam strzelił karnego to........, a jakby nie strzelił to........, po prostu idealny komentarz aktualnej sytuacji. Uważam jednak, że jeżeli pykniemy lekko Juve na SB za 2 tyg. to wczorajszy mecz był wypadkiem przy pracy, a jak będziemy się męczyć, a jeśli nie wygramy(!), to jest coś poważnie nie tak.

Powrót do góry
Domel Madridista
The Special One

PostWysłany: 2008.10.22 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyranitar napisał:
A co do Gonzalo, to on tak gra już od wielu spotkań, coraz rzadziej podaje, a to jak zabrał piłkę VdV i sam strzelił karnego to........, a jakby nie strzelił to........, po prostu idealny komentarz aktualnej sytuacji.

Bajki niestworzone opowiadasz Very Happy Z Juve od X czasu się męczymy a Ty z jakimiś kryzysami wyskakujesz.

psokalski
El Angel de Madrid

PostWysłany: 2008.10.22 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podniecacie się jakbyście pierwszy połyk z Juve widzieli. Po prostu po raz kolejny pokazaliśmy ,że nie potrafimy grać z piłką taktyczną,fizyczną i skuteczną. Stara dama wypunktowała nas jak podwórkową drużynę. Pyknęli dwie akcje ,strzelili dwie bramki i ustawili autobus na 20 metrze. Nasi panowie natomiast pchali się tym środkiem w nadziej na przedarcie się przez ten mur, co było bardzo trudne, a dla nas okazało się niemożliwe. Zagraliśmy z Ruudem i Pipitą po bokach ,więc się nie dziwię ,że akcje oskrzydlające kończyły się na trybunach. Nie wspominając już o grze bocznych obrońców ,którzy nie pomagali w ataku i przeszkadzali w obronie.
Wyciągnąć wnioski,wyleczyć Diosa, postawić RvN-a na szpicy i gra muzyka.Oby nie jak na Titanicu,a górą lodową jest ostatnio dla nas 1/8 finału LM

lukecik
Hala Madrid y nada más
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2008.10.22 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rauer napisał:
U siebie ich pykniemy i się skończy.

Ja już nigdy więcej czegoś takiego nie pomyślę nawet, bo rewanżu z Romą w ubiegłym sezonie. Po pechowej porażce w Romie też mieliśmy ich pyknąć na Bernabeu bez mydła. Jak się skończyło wszyscy wiemy.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2008.10.22 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, jeszcze pewnie rewanż zaprezentuje nam TVP, a co to oznacza od jakiegoś czasu to chyba wszyscy wiemy. W sumie zgodzę się, że Turyn to takie La Coruna dla nas, bo w obu tych miejscach nam po prostu nie idzie, z tym, że z Depor gramy częściej. Wczoraj przegraliśmy przez dwa błędy obrony i ospałą pierwszą połowę. W drugiej było już zdecydowanie lepiej, ale znowu szybko stracony gol wszystko popsuł. Potem jeszcze szanse były i mogliśmy to zremisować, ale widocznie nie było nam to dane. Niepokojąca jest gra tej naszej obrony, która cały czas szwankuje i popełnia pojedyncze błędy przez, które tracimy gole. Czekałem na pierwszy wspólny występ Sneijdera i VdV, ale wczorajszy jeszcze udany nie był. Szczególnie jeżeli chodzi o Rafaela, bo Wesley w drugiej się obudził i pokierował grą, ale brak tu było Rafaela, który grał za bardzo z przodu. A podsumowując to Juve nic specjalnego nie pokazało, szybki gol, cofnięcie się i czekanie na nasze błędy, ale to wystarczyło. Poza tym widać było determinację aby znowu z nami wygrać.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
delioza17
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.10.22 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam nadal jestem dobrej myśli i tyle Very Happy hM!

delioza17
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.10.23 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już nie moge doczekać się rewanżu z resztą wygląda na to że zawodnicy też mają wielką ochotę odegrać się za wtorkowe spotkanie i wierzę że sie to im uda ...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do: