Real Madryt - Athletic Bilbao [3-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
delioza17
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.10.27 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

postawa piłkarzy nawet zadawalająca ale sędziowe szczególnie ci liniowi to szok, pierwsza bramka Higuain'a też powinna byc zaliczona, a to juz nie pierwszy raz ... :/ ale brawo bo 3 punkty są Smile

sharki1988
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2008.10.27 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mając takich sędziów w Premiera Division, zastanawiam się czy nie powinni w piątkę po boisku biegać, może wtedy zaczęli, by patrzeć co faktycznie dzieję się na boisku :]. Albo, wypożyczajmy Sobie trójkę sędziowską z Premiership, przynajmniej na mecze drużyn z czołówki.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
mansta
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2008.10.27 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martwi mnie to że nie dostaje szans ostatnio De La Red uważam go za bardzo dobrego zawodnika, który uspokaja grę i który jest mózgiem przez którego przechodzi sporo podań a jego rola przypomina mi rolę Xaviego w Barcelonie tylko klasa jak na razie tego drugiego nieporównywalna, ale De La Red ma wg zadatki aby stać się w przyszłości zawodnikiem o podobnej klasie. Van Der Vaart niby ładna asysta ale jakiś niewidoczny, Raul jak zwykle sporo biega ale niewiele z tego wynika, Robben stara się dużo strzelać ale nie przekłada się to na bramki.

Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2008.10.27 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meczu nie oglądałem, ale liczyłem na pewniejszą wygraną. Jednak najważniejsze 3 punkty i cieszę się z pierwszego gola w tym sezonie Sneijdera, a także kolejnych Higuaina. A co do tych traconych goli, to mnie też denerwuje ich taka duża liczba po 8 kolejkach. Straciliśmy już 12 bramek, a choćby taka Malaga czy ostatnia w tabeli Osasuna odpowiednio 8 i 9 bramek. Można powiedzieć, że te drużyny grają bardziej defensywnie i stąd tyle tracą, ale Realowi nie przystoi aby mieć na koncie tyle straconych bramek, bo z pierwszej ósemki tabeli to najwięcej. Mam nadzieję, że to ulegnie poprawie i kilka następnych meczy wygramy pewniej, a najlepiej część do zera.

Powrót do góry
Lucasus
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.10.27 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Real w tym meczu pokazał kawałek niezłej piłki. Nie spodziewałem się tak przyzwoitej gry, szczególnie po Sneijderze (chłopak wraca po kontuzji i bardzo się wyróżnia). Dla mnie był graczem meczu. Ładnie zaprezentował się też Salgado (o dziwo), nieźle bronił, atakował, wracał kiedy trzeba. Gago niewidoczny, ale czyścił nam pięknie wszystkie piłki. Najsłabiej wypadł chyba van der Vaart, gdyby nie ta bajeczna asysta byłoby baaardzo słabo. Higuain dał radę i zastąpił Ruuda. Widzę w nim coraz więcej pewności siebie, nie boi się już bramkarza jak kiedyś Tongue
Robben jak zwykle coś mieszał, ale czy jest z tego jakiś pożytek? Raul był poza meczem. Szkoda, że Schuster nie robi zmian szybciej, mógłby wprowadzić Drenthe i Saviolę, może by się coś ciekawego zaczęło dziać. Ogólnie nieźle, rywal nie był taki słaby, więc Real spełnił swoje zadanie. Chwała im za to, że drugi mecz pod rząd (w lidze) pokonują rywala i sędziego.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: