Olimpiada, Grecja 2004
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.08.28 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

coz, co do samej liczby medali to jeszcze jakos nie jest jakas straszna - bardziej mi sie nie podoba to ,ze wikeszosc to brązowe medale - czyli takie, no fuksiarskie
Zawiodlam sie na kajakarzach i wioslarzach bo w tym konkurencjach powinnismy byc potega :]
Mysle ,ze Oimpiade w Pekinie zbojkotuje, bo to bedzie jeden wielki festiwal Chinczykow :/
a ja jestem rasistka jesli chodzi o ten narod :P
i jak zaczyna sie jakakolwiek konkurencja to zawsze sobie mysle "niech wygra kazdy, byle nie Chinczyk"
Wink

Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.08.28 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Argentyna pokonała w finale piłkarskiego turnieju Olimpijskiego Paragwaj 1-0! Więc złoty medal jedzie do Argentyny!

Bramke strzelił nie kto inny jak Carlos Tevez który zakończył turniej z ośmioma golami na koncie i tytułem króla strzelców.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.28 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paragwaj kończył mecz w 9 ! a Argentyna nie zdołała strzelić chociaż jeszcze jednej bramki :/ Szkoda bo w finale powinny się gole sypać.

Do Aaangie.

Ja również jestem uczulony na Chinczyków ale jeszcze bardziej na Koreańczyków a najbardziej na Amerykanów ! Ale mnie krew zalewa jak te skorumpowane Stany zgarniają kolejne medale (niestety ma to miejsce prawie we wszystkich konkurencjach).

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.29 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krystian niestety w walce o brąz przegrał z Kubańczykiem 3:1.Po regulaminowym czasie było 1:0 dla Polaka aale w dogrywce Kubańczyk nie dał szans Naszemu na zdobycie medalu.Wiedziałem że Krystian przegra gdyż Kubańczyk w swojej walce PF spisał się o wiele lepiej niż Brzozowski w swojej.

Maggi
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.08.29 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj Brazylijczycy wygrali z Wlochami w siatke. Ładny mecz był. A jak sie potem cieszyli. Szał był normalnie Very Happy

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.29 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziwisz się wkońcu złoto zdobyli :].Mi najbardziej podobał się Finał Pań w ręczną.Tak zaciętego meczu w tej dyscyplinie nigdy nie widziałem.Obie drużyny zagrały świetnie.Koreanki się spaliły dopiero w rzutach karnych.Mnie osobiście cieszy złoto dla Danii gdyż mam uraz do Korei po Mundialu :]

Jaro
Culé
Culé

PostWysłany: 2004.08.29 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i po Igrzyskach...niestety nasz dorobek medalowy pokazuje nasza pozycje w swiecie sportu.Nastepne IO w Pekinie i mysle ze beda one pod znakiem Azjatów ,a glownie Chonczyków przez olbrzymia konkurencje i fanatycznych fanów(wystarczy przypomniec MS2002)....Wiec aaangie: masz 4 lata zeby pozbyc sie swych uprzedzen ,bo raczej nie zobaczysz za 4 lata podium bez Chinczyka...

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.08.30 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko co dobre szybko się kończy, ja zawsze bardzo lubię oglądać olimpiadę, można wtedy ciekawe konkurencje zobaczyć, których tak na codzień w tv jak na lekarstwo.
Najgorszy występ Polaków od kilkudziesięciu lat, to daje obraz i stan naszego sportu !!!! smutek i żałość bierze, a w Pekinie przecież już nie będzie Korzeniowskiego, czy ktoś go zastąpi... oby.
Faktycznie Azjaci (Chińczycy) już się sposobią na objecie supremacji w światowym sporcie, teraz jescze ulegli Amerykanom, ale u siebie, kto wie przekonamy sie za 4 lata Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
aaangie
Wasz ulubiony moderator

PostWysłany: 2004.08.30 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jejku, no wlasnie jesli chodzi o pike reczna to zafascynowala mnie ta dyscyplina :] kurcze, caly czas akcja, podawnia, przechwyty, bloki, cos sie dzieje, nie wiedzialam ze to takie fajne jest Smile znaczy gralismy kiedys w to przez cztery lata w podstawowce ale jakos wtedy nie pałałam do tego miłoscia ;)
A ten final - godny igrzysk :]
Za to zawiodly mnie totalnie zapasy - juz nie chodzi o postawe Polakow -tylko o ogolny poziom - nie widzialam zadnej wyrownanej pasjonujacej walki :/ coz, swiatowe zapasy zeszły na psy :]

Potworny dramat tego maratonczka z Brazylii- nie powinno to tak po prostu ujść sobie płazem - przeciez mial realne szanse na złoto :/

FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.30 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo szkoda mi tego Brazylijczyka.Za takie wybryki wsadzałbym na długie lata do więzienia.Może wtedy nikomu nie chciałoby się robić takich głupich numerów :/.

Serpico
El Duderino
El Duderino

PostWysłany: 2004.08.30 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koles dostak rok w zawieszeniu. Rolling Eyes

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.30 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WOW ze śmiechu po ogłoszeniu wyroku chyba się posikał :]

wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.08.30 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyrok paranoiczny, wiadomo - niska szkodliwość czynu Rolling Eyes

Piłka ręczna - wspaniały sport, miałem przyjemość grać kilka dobrych lat, bardzo dobrze wspominam ten okres Smile ale bardzo kontuzjogenny, tak jak piłka angielska Smile Wink

Co do olimpiady, duże wrażenie zrobiło na mnie łucznictwo, szczególnie dwaj zawodnicy Tim Cuddihy Australijczyk, który nie ma chyba jeszcze 18 lat i Japończyk, który zdobył drugie miejsce, ma przeszło 40 lat, prawdziwa sztafeta pokoleń i te strzały lądujące w dziesiątce Smile Wink
Mam nadzieje, że Chińczykom w tym sporcie nie uda sie zdobyć złotego medalu w Pekinie za sprawą własnie Australijczyka Smile

Powrót do góry
PolPaulo
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.08.31 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten Irlandzki "kibic" nie pierwszy raz przeszkodził w zawodach sportowych kiedyś wdiegł na tor Formuły I. Powinni go wsadzic do więzienia albo zakładu psychiatrycznego aby dalej nie przeszkadzał.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.08.31 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety takim kretynom nic nie można zrobić :/.Za takie wybryki powinny być nakładane chociaż bardzo duże karny finansowe.Powiecmy astronomiczne sumy,których nikt by nie spłacił bo nie byłoby nikogo na to stać.Wtedy albo taka osoba wykopałaby forse z pod ziemi albo by odsiedziała swoje w pierdlu.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12
Skocz do: