Bundesliga 2008/2009
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto zostanie Mistrzem Niemiec?
Bayern Monachium
43%
 43%  [ 37 ]
inny
32%
 32%  [ 28 ]
Hamburger SV
14%
 14%  [ 12 ]
Werder Brema
5%
 5%  [ 5 ]
Schalke 04 Gelsenkirchen
3%
 3%  [ 3 ]
Głosowało Użytkowników : 85
Wszystkich Głosów : 85
Szczegółowe rezulataty

Autor Wiadomość
jasper
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.10.29 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" Chłopaki ze wsi " miażdżą i robią furorę Very Happy .

Nienawidzą mnie - nienawidzę ich, chcą dojebać mi - ja dojebie im...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger     
Delvin
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.10.29 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I szacun też dla Wichniarka Very Happy Kolejny już siódmy gol w tym sezonie i jaki ładny <serce> Oby tak dalej bo fajnie by było jakby polak został królem strzelców niemieckiej bundesligi Very Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
lukecik
Hala Madrid y nada más

PostWysłany: 2008.11.01 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdolę, Hoffenheim dalej w gazie. To jest naprawdę nieprawdopodobne co oni wyprawiają. Nie dość, że leją kogo popadnie, to jeszcze pakują pare bramek. Ten Bośniak Ibisević ma chyba średnią goli 1.0 na mecz. Strzela jak najęty. Skubani, mogą nawet majstra zdobyć jeśli będą w takiej formie przez cały sezon.
HSV sensacyjnie dostało wpierd od Hannoveru, a nasz King of Kings Artur Wichniarek znów strzelił, tym razem z karnego - Bayernowi.

"W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmierzysz... Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o Małym Rycerzu."
Powrót do góry
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.11.01 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<serce>

Ależ byłoby fantastycznie, jakby beniaminek wygrał Bundesligę. Bayern trochę połykał w poprzednich meczach, teraz radzi sobie coraz lepiej. Będzie ciekawie.

Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.11.15 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<serce> Monchengladbach <serce>
W 3 minuty pyknęli Bayernowi 2 brameczki i zabrali im 2 punkty ;) Liderem wciąż Bayer, który ograł dziś Schalke 2:1. Planowo, choć z kłopotami Hoffenheim, które wygrało w z Wolfsburgiem (Krzynówek na trydbunach) 3:2. Świetny mecz w Dortmundzie zaliczył Hajnal, który miał 3 asysty i bramkę (asysta Kuby). Poza Bayernem, z czołówki punkty traci także Hamburg (1:2 z Herthą). Hoffenheim na mistrza :P

Delvin
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.11.15 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Bayern to frajery :lol2: Wygrywali 2:0 z Moenchengladbach i ostatecznie zremisowali 2:2, Bundesliga zdecydowanie nie dla nich w tym sezonie, wygra ją(jeśli dalej tak pójdzie) Hoffenhaim który dzisiaj pokonał Wolfsburg 3:2. Brawo Borussia Kuby Błaszczykowskiego która pokonała 4:0 Eintracht Frankfurt.

Powrót do góry
Juanes
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2008.11.15 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern już nie po raz pierwszy traci 2 bramki, prowadząc dwoma. Taka sytuacja zdarzyła się na pewno na inaugurację z HSV oraz chyba z Bochum, które, jak Borussia M'gladbach, strzeliło 2 bramki w 2-3 min pod koniec meczu. Myślę, że urosło to już do poziomu problemu i Klinsmann musi temu jakoś zaradzić.

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2008.11.23 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna kolejka za nami i Hoffenheim znowu wskakuje na fotel lidera. Zostały jeszcze 3 kolejki do końca rundy i jeśli Hoffenheim nie polegnie 5 grudnia w Monachium (z Bayernem) to w pozostałych 2 meczach spokojnie powinni uzbiera 4 pkt, a wielce prawdopodobne, że 6 (mecze u siebie z Arminią i Schalke) i w związku z tym będzie duża szansa na Mistrza Jesieni.

Cieszy 9 bramka Wichniarka i gol Mięciela.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Leszczu
Bitches love Benzy
Bitches love Benzy

PostWysłany: 2008.11.30 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj mecz na szczycie, pomiędzy Bayerem, a Bayernem, wygrali Bawarczycy, dzięki czemu awansowali na pozycję wicelidera. Prowadzi wciąż Hoffenheim, które ma 3 punkty przewagi nad Bayernem. Już w piątek bezpośredni mecz pomiędzy tymi zespołami, będzie gorąco! Smile

A Kuba stracił miejsce w składzie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Daedalus
Gwiazda
Gwiazda

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2008.11.30 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam Bayern ale szkoda trochę, że wczoraj wygrał. No, ale ciągle mam nadzieję na Leverkusen w przyszłorocznej LM.

Cytat:
A Kuba stracił miejsce w składzie.

Pewnie ma już zaklepany transfer do Madrytu <jupi>

Powrót do góry
Philip06
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2008.11.30 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leszczu. napisał:
Wczoraj mecz na szczycie, pomiędzy Bayerem, a Bayernem, wygrali Bawarczycy, dzięki czemu awansowali na pozycję wicelidera.

Oglądałem te spotkanie, więc skrobnę parę słów - znakomita gra Ribery'ego, właśnie takiego gracza potrzeba w Realu, kogoś, kto oprócz wielkich umiejętnoiści czysto piłkarskich ma także charakter, potrafi pociągnąć drużynę, no i jeszcze biega jak nawiedzony przez 90 minut, momentami kiwając po 3-4 rywali. Oprócz tego bardzo dobra gra Ze Roberto i obu stoiperów, Klose i Toni zrobili swoje, pakując po bramce, nawet i Rensing (którego uważam za zbyt słabego na Bayern) raz ładnie wybronił.
Leverkusen nieźle głównie w pierwszej połowie, potem już znacznie słabiej, od bramki na 0-1 zupełnie bez pomysłu, skupiali się głównie na faulach, kilka razy ratował ich Adler.

Leszczu. napisał:
Prowadzi wciąż Hoffenheim, które ma 3 punkty przewagi nad Bayernem.

... i znacznie lepszy bilans bramkowy, przez co FCB musi wygrać 4 bramkami, jeśli chce objąć prowadzenie w tabeli. Jeśli "wieśniaki" zagrają otwartą piłkę, to taki wynik wcale nie jest niemożliwością. :]

Powrót do góry
Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2008.11.30 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hoffenheim może zagrac otwartą piłkę i dostac parę bramek z tyłu, niemniej nie należy zapominac, że mają najlepszy atak w Bundeslidze, więc całkiem prawdopodobny wynik w stylu 5:4 :> Jeśli w tym szlagierowym meczu TSG zdołałoby pokonac Bawarczyków to byłbym skłonny uwierzyc w ...mistrzostwo dla tego rewelacyjnego beniaminka :-) Zastanawia mnie czy to nie jest takie jednorundowe wejście smoka Hoffenheim? Może byc tak, że na wiosnę zatracą gdzieś ten niesamowity, ofensywny błysk zwyciężania i skończą gdzieś w okolicach 5 miejsca. Zobaczymy, stadion mają już na wykończeniu, właściciel klubu to dośc bogaty pasjonat futbolu więc wszystko stoi za nimi.

Powrót do góry
Philip06
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2008.11.30 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwirek napisał:
Hoffenheim może zagrac otwartą piłkę i dostac parę bramek z tyłu, niemniej nie należy zapominac, że mają najlepszy atak w Bundeslidze, więc całkiem prawdopodobny wynik w stylu 5:4 :> Jeśli w tym szlagierowym meczu TSG zdołałoby pokonac Bawarczyków to byłbym skłonny uwierzyc w ...mistrzostwo dla tego rewelacyjnego beniaminka :-) Zastanawia mnie czy to nie jest takie jednorundowe wejście smoka Hoffenheim? Może byc tak, że na wiosnę zatracą gdzieś ten niesamowity, ofensywny błysk zwyciężania i skończą gdzieś w okolicach 5 miejsca. Zobaczymy, stadion mają już na wykończeniu, właściciel klubu to dośc bogaty pasjonat futbolu więc wszystko stoi za nimi.

Weź tylko poprawkę na to, że grają w Monachium, tam już niejedna drużyna będąca na fali przyjeżdżała i wracała do domu z workiem bramek i płaczem. Tak też NAJPRAWDOPODOBNIEJ będzie tym razem, nie lekceważę TSG, ale w zasadzie wszystko przemawia za Bayernem.
Tego ataku też bym nie gloryfikował, jakimś kelnerom to nawet Ibisevic z Obassim mogą nawalić bramek, ale Bayern to nie kelnerzy.

Co do przyszłosći Hoffenheim - wydaje mi się, że ta drużyna może na ładnych kilka lat zadomowić się w czołówce, Hopp (właściciel) pieniędzy ma mnóstwo, ale na razie buduje zespół sensownie i dość spokojnie, dba tylko o młodzież (TSG ma jedną z lepszych szkółek w Niemczech), wkrótce będą grali już na własnym stadionie, a nie w Mannheim. Natomiast w tym roku nie wróżę im niczego więcej, niż zakwalifikowania się do P. UEFA, jeśli dostaną z 2 razy z rzędu, to pewnie skończy się ich wspaniała seria...

Nie cytuj posta znajdującego sie bezpośrednio nad Twoim. //lukecik

Powrót do góry
ElFilipo
Blessed!

Pochwał: 1

PostWysłany: 2008.11.30 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Philip06 napisał:
Tego ataku też bym nie gloryfikował, jakimś kelnerom to nawet Ibisevic z Obassim mogą nawalić bramek, ale Bayern to nie kelnerzy.

Jak dotąd pokazali, że potrafią strzelać nie tylko kelnerom, ale również silniejszym ekipom, takim jak Hamburger (3 bramki), Borussia (4 bramki) i Werder (4 bramki).
Poza tym stare piłkarskie porzekadło mówi, że mistrzostwa wygrywa się właśnie z ligowymi średniakami, o czym zresztą świadczy ich jak dotąd pierwsze miejsce mimo porażek z Herthą (trzecie miejsce w lidze) i Bayerem (miejsce czwarte). Nawet jeśli przegrają z Bayernem (obecnym wiceliderem), to i tak mogą pozostać na fotelu lidera. Dlatego Hoffenheim na mistrza. :]
A tak na marginesie pytanie do Ciebie - jesteś fanem Bayernu?

Powrót do góry
Philip06
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2008.12.01 00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElFilipo napisał:
Jak dotąd pokazali, że potrafią strzelać nie tylko kelnerom, ale również silniejszym ekipom, takim jak Hamburger (3 bramki), Borussia (4 bramki) i Werder (4 bramki).

Wybacz, ale prawda jest taka, że w Niemczech wszystko oprócz Bayernu to ciołki lub przeciętniacy. :P

ElFilipo napisał:
Poza tym stare piłkarskie porzekadło mówi, że mistrzostwa wygrywa się właśnie z ligowymi średniakami, o czym zresztą świadczy ich jak dotąd pierwsze miejsce mimo porażek z Herthą (trzecie miejsce w lidze) i Bayerem (miejsce czwarte). Nawet jeśli przegrają z Bayernem (obecnym wiceliderem), to i tak mogą pozostać na fotelu lidera. Dlatego Hoffenheim na mistrza. :]

Z pierwszą częścią mogę się zgodzić, z drugą nie, to tak samo, jakby mistrzem Polski została Odra Wodzisław (bez obrazy)... Nie, gorzej, jakiś Izolator Boguchwała, przecież Hoffenheim to wieś Exclamation

ElFilipo napisał:
A tak na marginesie pytanie do Ciebie - jesteś fanem Bayernu?

Tak jakoś głupio wyszło, że po Realu Bayern jest moim drugim ulubionym klubem zagranicznym. Wiem, idiotyzmem jest trzymanie kciuków za La Bestia Negra, ale już nic na to nie poradzę, za stary jestem, żeby się zmienić. Ech, tak teraz sobie pomyślałem o meczach Królewskich z Bawarczykami z przełomu XX i XXI wieku i łezka w oku mi się zakręciła.
Aha, nie uważam się za kibica Realu, a co dopiero Bayernu, jestem tylko sympatykiem, z jednej przyczyny - dla mnie kibic to ktoś, kto regularnie zasiada na stadionie, jeździ na wyjazdy za swoim klubem i takie tam. A że do Madrytu czy Monachium daleko...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2008/09 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 6 z 15
Skocz do: