Real Madrid vs Osasuna Pampeluna 21 IX
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.23 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie jest to forum o Realu Madrid !

Od pewnego czasu gdy wchodzę na forum albo czytam komentarze to co chwile pojawia się nazwisko Raul.Raul to,Raul tamto HALA RAUL,Raul is the best ! itp.Ludzie opanujcie się :/.Czy ja się przez rok podniecam jedną bramką Ronaldo ? Czy pisze w swoich postach non stop o tym jaki to Figo wspaniały itp :].Zastanówcie się bo zaczynacie mi coraz bardziej przypominać kibiców Raula a nie Realu.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.09.23 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Raul powszechnie jest uważany za symbol Realu, to kibicując symbolom, tym bardzi kibicuje temu co symbolizują.

Powrót do góry

Chain
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.09.23 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak supreme, ale wiesz jeżeli ktoś nie lubi Raula to go nie bedzie lubiał(mimo iż kibicuje realowi), więc nie wazne czy Raul strzeli 30 bramek czy 50 w sezonie dla niektórych i tak bedzie słaby( i drewno)

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.23 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale Raul nie strzelił ani 50 ani 30 ani nawet 10 bramek w tym roku dla klubu ! Więc w tej sytuacji można jak najbardziej Go krytykować.A poza tym to ja Raula bardzo lubię tak jak wszystkich innych z wyjątkiem Gutiego za,którym nie przepadam.Wracając do Raula to nie rozumiem o co te pretensje ? Zizu był nazywany łysym,Figo Judaszem,Ronaldo to był gruby a Becs lala i jakoś nikomu to nie przeszkadzało a jak teraz na Raula mówi się drewno bo zazwyczaj knoci 100 i słabo gra to zaraz z pretensjami wyskakujecie :/.

jeyjey
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.09.23 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do nazywania Zizou łysym, a Becksa lalą,to mi nie przeszkadzało(bo co do Zidane'a to wydaje mi się, że nie było to zbytnio obraźliwe, natomiast Becksa nie bardzo lubię), ale gdy mówi się o Ronaldo grubas, o Figo judasz, a o Raulu drewno to troszkę mnie to wqr** Wściekły

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2004.09.23 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko przypomniałem że nie tylko Raul był i jest krytykowany na tej stronie.Jakoś fani Raula najmocniej się denerwują gdy ich idola spotyka krytyka :].

Anonim
Gość

PostWysłany: 2004.09.23 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponieważ Raul symbolizuje Real i jego fani odczuwają to jako krytyke całego Realu :]

Powrót do góry

realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.23 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w takim razie dziwne ci fani mają odczucia :] Nawet jak jest symbolem to nie ma to chyba aż takiego powiązania z Klubem? Wink Real to Real a Raul to Raul (mimo analogii słownej Smile )

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2004.09.25 02:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ugi3 napisał:
Mnie ten mecz wiele nie powiedzial, gdyż królewscy nie mieli wyboru, musieli zagrac z poświęceniem bo inaczej własni kibice by ich zjedli. Fakt faktem że to byl trzeci mecz z rzędu, w ktorym nie strzelili gola z akcji co jest niepokojące. Dla mnie meczem prawdy bedzie jakikolwiek mecz wyjazdowy.

dokładnie, mogą cieszyć 3 pkt. ale tylko tyle i nic więcej, teraz w następnym meczu przekonamy się jak faktycznie na Królewskich wpłynęła zmiana trenera i czy klimat w drużynie sie poprawił trochę czy jest dużo lepiej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2004.09.25 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, to fakt, jest to dość niepokojące, żadnej bramy z akcji (no może poza tym trafieniem Ronaldo hmm... klatą ? Wink ) . Real w ogóle nie przypomina tego jeszcze choćby z początku poprzedniego roku. Obrona była dziurawa, fakt ale chociaż nasi pupile potrafili stworzyć kilka -kilkanaście akcji po których spokojnie mógł paść gol. Teraz przypomina to raczej grę na odwal się i wymęczone zwycięstwa 1:0, bądź ciężkie lanie od mocniejszych drużyn. No, ale coż, dziś na C+ meczyk, który pokaże, czy z siłą ataku jest aż tak kiepsko.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.09.25 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem okazje być na tym meczu i musze przyznac że nieźle Carlosowi się oberwało od kibiców, słyszeć te gwizdy tak na żwyo to całkiem fajnie przeżycie. Carlos pewnie jest innego zdania .... Very Happy
Jeśli chodzi o bramki to jest to bardzo niepokojące zjawisko. Miejmy nadzieje że niedługo się to zmieni. Chociaż pewnie każdy z nas woli wygrac 1-0 niz przegrać 4-3

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2004/05 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4
Skocz do: