26. DamianRS "Gonzalo Higuain"

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2008.06.01 18:00    Temat postu: 26. DamianRS "Gonzalo Higuain" Odpowiedz z cytatem

26. DamianRS "Gonzalo Higuain"

Autor: DamianRS
Tytuł: Gonzalo Higuain
Czas trwania: 3:20
Rozmiar: 33 MB
Muzyka: U2 - Vendetta
Podziękowania: -

Opis autora: Filmik przedstawia mojego ulubionego gracza Realu Madryt Gonzalo Higuaina. Nie jestem fanem Królewskich, ale bacznie się przyglądam Gonzalo. Niestety przez problemy z Vegasem momentami słychchać lekkie szumy, mam nadzieję, że nie obniży to mocno oceny.

Linki:
SendSpace.pl
RapidShare.com
YouTube.com

---

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem.

Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2008.06.01 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oceniamy. Gdybyś nie uprzedził, że te szumy mogą być i że są spowodowane problemami technicznym, to pewnie bym się przyczepił, a tak tego nie zrobię.
Wybrałeś Higuaina. W sumie ok. Muzykę dałeś niezłą, ale w mojej opinii nie odegrała ona większej roli w całości, synchronizowałeś dobrze. Jedno mnie w Twojej pracy razi i to razi mocno. Tak naprawdę stworzyłeś 2:10 minuty pracy o Gonzalo. Cała kompilacja trwa 3:20, odejmijmy od tego 17 sekund intra, do 1:00 nie było Gonzalo (był Zidane, Figo, Carlos, Solari się też przewinął), ostatnie 10 sekund kompilacji to zakończenie, gdzie także zbytnio Argentyńczyka nie pokazałeś. No ale materiały w dobrej jakości, pojawiły się również te z Argentyny ;)
Ode mnie 4/6

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jezzo
jezzo.haz

PostWysłany: 2008.06.02 01:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zupełnie nie rozumiem tego powolnego wstępu, gdzie prawie nie ma Gonzalo. Wywal to :] A potem kapitalna robota, bardzo mi się podobało Smile

Zostaniesz automatycznie odbanowany dnia: 2008.04.07 11:21

W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z: Choob

Miłego dnia.
Powrót do góry
b0b3k
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2008.06.02 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gonzalo Higuain
Temat dobry. Higuain jest świetnie zapowiadającym się napastnikiem, więc dobry pomysł o zrobieniu o nim kompilacji.
Jezzo wspomniał o wstępie. Rzeczywiście troche dziwne że bardzo rzadko pojawia się w nim Higuain. Gdybyś tam umieścił poprzednich snajperów Realu, a na końcu go, możnaby wywnioskować że ma być ich wielkim następcą, a tak pojawił się tam Zidane Figo czy Drenthe o ile dobrze pamiętam, więc trochę to niepotrzebne.
Materiałów o samym Gonzalo uzbierałeś nawet sporo. Montaż był bardzo spokojny, estetyczny. Zastosowałeś tam glowa ( czasem trochę zbyt dużo ) i delikatne kolorki. Wyszło nawet nieźle. Te zabawy cutterami wypadły słabo, więc proponuje Ci albo się ich lepiej nauczyć albo poprostu zrezygnować Smile
Synchra tutaj właściwie nie było, ot zwykła zlepka kilku zwodów, bramek Higuaina. Muzyka była ok, nie mogę się do niej przyczepić ;)
Powodzenia w dalszym tworzeniu .
3/6

Powrót do góry
kabanog
Just relax

PostWysłany: 2008.06.03 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlamnie to jedna z lepszych prac narazie jakich widzialem sadze ze znajdzie sie w czolowce o walke o podium

ps ja tam razcej zadnych szumow nieslyszalem

Powrót do góry
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2008.06.08 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezzo napisał:
Zupełnie nie rozumiem tego powolnego wstępu, gdzie prawie nie ma Gonzalo.

na moje oko to wygląda jak zmierzch gwiazd (Carlos, Zizou) i czas na nadejście młodych (Drenthe, Gago i Higuain), ale faktycznie zupełnie zbędne. poza tym - dynamiczna, przyjemna w odbiorze kompilacja, pełna niezłych bramek i akcji Gonzalo.

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Mateo_EuroGoal
Przewodniczący Jury

PostWysłany: 2008.06.09 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawa praca. bo ciekawy temat i za to ci najwieksza chwala. to juz ktorys twoj filmik ostatnio i kolejny bardzo przyjemny. dobre materialy, fajna muzyczka i tempo. szkoda tylko, ze bylo sporo glupich niedociagnien i bledow czy glupich efektow jak te cuttery. sam poczatek - rowniez zbedny. mimo wszystko przyjemny filmik. 4 / 6

galacticos16
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2008.06.11 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa praca. Trochę dziwny początek, ale potem się wszystko rozkręca. Jeden z lepszych ;)

Powrót do góry
pablinho
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.03.16 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ten jeżeli byłoby można

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: