Pożegnanie ZIZOU :[ 18 listopada merci zizou!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2004.10.24 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Papryka nie rozumiem po co jeszcze rozdrapujesz tą sprawe... Nie wiem czy zauważyłeś ale nie tylko ja, ale inni także stwierdzili już kawałek czasu temu że starczy już tej wymiany zdań... Pokazałeś się na forum jako niepoważny dzieciak który najpierw robi potem myśli... Dobrze że przynajmniej wogóle znalazłeś jakieś hamulce bo do bana zabrakło ci nie wiele... Jedyną osobą której zaszkodziły twoje posty jesteś ty sam a konkretniej twój wizerunek... Zapamietaj sobie na przyszłość żeby najpierw pomyśleć zanim coś napiszesz... Powiem ci że ja, a pewnie inni użytkownicy tego forum także, nie będę traktował twoich postów na poważnie bo takimi wypowiedziami jak ta:

Cytat:
a tak wogóle pmożecie się odenie odwalić jeny jestem 13latkiem chodze jeszcze do szkoły i jestem analfabetą dlatego też robie tyl byków.

pokazałeś jaki jest poziom twoich wypowiedzi, bo nawet pięciolatek potrafi zachowywać się zgodnie z zasadami kultur... W związku z tym twoje szanse na odzyskanie wizerunku w moich oczach i pewnie nie tylko w moich masz graniczące z cudem...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
papryka100
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.10.25 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki już się uspokoje i zanim coś napisze to najpierw przemyśle!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Simon ©
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2004.10.25 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to Zidane Powoli, aczkolwiek regularnie się stacza i to już od dosyć dawna, bo mniej więcej od szczytu swojej kariery, czyli od 98'. Kiedyś prezydent (?) Juventusu powiedział, że Zidane jest efektowny, ale nie do końca efektywny. Oczywiście próbował jakoś usprawiedliwić sprzedanie Zidane'a, ale moim zdaniem to jest prawda.
Fakt, że Zidane np. w ostatnim meczu z VCF zagrał dobre spotkanie, ale trudno, żeby taki, w końcu bardzo dobry, piłkarz nie miał takich przebłysków, ale niewątpliwie to nie jest ten sam Zidane co kiedyś. Ot, takie moje zdanie.

Powrót do góry
Jacol
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2004.10.29 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Florentino Pérez powiedział, że Zinedine Zidane robi się coraz starszy. Świadczy o tym oczywiście jego wiek, lecz także można zobaczyć dużą zmianę w jego grze na boisku.

Zinedine Zidane dołączył do Realu za 45 mln £. Jest to w historii światowej piłki nożnej najdroższy transfer. Wtedy "Zizou" był najlepszym piłkarzem w Europie.

Zdobył on z Realem bardzo wiele: Mistrzostwo Hiszpanii - 2003; Superpuchar Europy - 2002; Puchar Mistrzów - 2002; Superpuchar Hiszpanii - 2001, 2003; Puchar Interkontynentalny 2002.

Wygrał nawet Mistrzostwo Świata w 1998 roku, razem z reprezentacją Francji.

Jednak nasz cudowny "Zizou" się starzeje. Wiele na ten temat do powiedzenia ma Florentino Pérez:

"Zidane, gdy do nas przyszedł był najlepszym pomocnikiem na świecie. Jednak teraz ma on już 32 lata i zaczyna się starzeć."

"Czy potrzebujemy Zidane'a? Oto najlepsze pytanie na dzień dzisiejszy."

"Gdy Zidane grał z nami w lidze hiszpańskiej, przeważnie przegrywaliśmy. Gdy nie grał z nami w Lidze Mistrzów, wygraliśmy."

"Kilka dni temu Zidane rozmawiał ze mną na temat zakończenia jego kariery."

czyzby to byl ostatni sezon Figo i Zidane w Realu Question

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Maylo
Reżyser
Reżyser

PostWysłany: 2004.10.29 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacol napisał:
Cytat:
Florentino Pérez powiedział ...

"Gdy Zidane grał z nami w lidze hiszpańskiej, przeważnie przegrywaliśmy ...

O tak!!! Z Zidane'm w składzie "przeważnie przegrywaliśmy" Shocked

Powrót do góry
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2004.11.12 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja właśnie przeczytałem, że pożegnanie Zizou niestety nie odbędzie się w meczu z Polską... selekcjoner Francuzów powołał nieco odmłodzoną kadrę przez co dziennikarze spekulują że pożegnalny mecz w barwach Tricolores odbędzie się w przyszłym roku Rolling Eyes

Powrót do góry
kris00
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2004.11.12 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to i dobrze dla naszej reprezentacji, że Zidane nie żegna się z kadrą w najbliższym meczu Wink Zauważyliście, że Tricolores bez swojego dyrygenta to już nie ta sama drużyna? Ciężko będzie im znaleźć godnego następce Zizou - myślę że o ile ostatnie ME w Portugalii były początkiem końca tej drużyny, to odejście Zidane'a definitywnie kończy pewien okres w futbolu. HALA Madrid!!

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5
Skocz do: