Finanse Realu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ElFilipo
Blessed!

Pochwał: 1

PostWysłany: 2009.07.02 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drjoint napisał:
Pamietaj, że w Madrycie jest jeszcze Atletico, Getafe, a jednak to wam pomogli...

Pomogli i co w związku z tym? Mamy się tego wstydzić, oddać pieniądze?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
xfactor
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.07.02 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na rzecz ucisnionych mniejszosci katalonskich

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Szjk
Intelektualna elita forum.

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2009.07.02 23:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drjoint napisał:
Pamietaj, że w Madrycie jest jeszcze Atletico, Getafe, a jednak to wam pomogli...

Z linka który podałem:
Cytat:
A wszystko to w zamian za "promowanie miasta na arenie międzynarodowej".

:*

drjoint
Putka
Putka

Zakaz pisania

PostWysłany: 2009.07.03 05:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, gdyby nie pomoc miasta, to zapewne galaktycznych by nie bylo Smile Ale udalo wam sie, dostaliscie kase, miasto wam pomoglo. Gdyby nie miasto może do dzisiaj byście spłacali długi.

Powrót do góry
Mongolia
Castilla
Castilla

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2009.07.03 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta jednorazowa operacja nie miała wpływu na rosnące z każdym rokiem przychody. W 2000 r. stary dług z poprzednich epok mógł być problemem, gdyż przychody Realu były 4x mniejsze niż teraz. Oczywiście wspaniale, że taka operacja została przeprowadzona, ale funkcjonowanie koncepcji Galaktycznych nie było od tego zależne.
Daj sobie już spokój Doktorze. Jeśli nie podoba ci się, że współczesny futbol jest tak bardzo zależny od pieniędzy, to przestań interesować się Barceloną. Daj sobie spokój i nam wszystkim.

Powrót do góry
Kamyl
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.07.03 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszym dodatku do Przeglądu Sportowego można znaleźć artykuł o Perezie, finansach klubu, Galacticos I i II - "Real marzeń". Jest to tekst przetłumaczony z ASa jakby kogoś to interesowało. Ja osobiście polecam :-)

Powrót do góry
drjoint
Putka
Putka

Zakaz pisania

PostWysłany: 2009.07.03 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mongolia masz racje, dostaliście 400mln ojro praktycznie za free i zapewne ta kasa wam nie pomogła w stworzeniu galaktycznych... hala myślenie.

Powrót do góry
Mongolia
Castilla
Castilla

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2009.07.03 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

viśta bordowi... Człowieku, przeczytaj, co napisałem, a nie przeglądaj plakaty z Messim. Nie napisałem że sprzedaż gruntów nie miała żadnego znaczenia, tylko że i bez tego powstaliby galaktyczni. Nie jestem rzecznikiem Pereza, więc ostatni raz piszę, że Real to klub najbardziej dochodowy, z jeszcze lepszymi perspektywami, więc stare zadłużenie i tak by mogło być spłacone kiedyś. A że udało się te grunty sprzedać - świetnie. Ułatwiło to wiele spraw, ale na pewno nie było jedynym czynnikiem powstania Galacticos 1.0 czy 2.0, bo jednorazowy zastrzyk nawet tak ogromnej sumy szybko się rozchodzi. Real sobie może pozwolić na taką politykę transferową, ponieważ prawdopodobnie jako pierwszy klub osiągnie niewyobrażalną kwotę pół miliarda euro dochodu (zakładam że nie będzie gospodarczej apokalipsy w ciągu następnych 4-7 lat). Pereza można lubić lub nie. Można mieć do niego pretensje, że nieco zmarnował potencjał ekipy Sanza. Ale jeśli chodzi o finanse - Perez wie co robi. Wyciągnął Real na finansowy szczyt, nie dzięki "dotacji" miasta, tylko dzięki przemyślanemu planowi marketingowemu. Perez wie jak zarabiać, bo sam jest miliarderem. I jeśli nie będzie ekonomicznego trzęsienia ziemi na świecie, gospodarczej apokalipsy, to nowy plan Pereza również się powiedzie. Tym bardziej, że na nowych rynkach można zarobić jeszcze więcej niż za czasów Galacticos 1.0.
Z mojej strony to wszystko. To co miałem do napisania - napisałem w drugim poście tego tematu (1 str.). Nie będę już odpowiadał na twoje idiotyczne uwagi.

Powrót do góry
drjoint
Putka
Putka

Zakaz pisania

PostWysłany: 2009.07.03 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nie napisałem że sprzedaż gruntów nie miała żadnego znaczenia, tylko że i bez tego powstaliby galaktyczni. " - Mongolia.

Wróżka się znalazła :lol2:
Ciekawe za co byście stworzyli galaktycznych, no chyba, żebyście wzięli 400mln kredytu (bo oile mi wiadomo przed sprzedażą gruntów mieliście już ponad 200mln długu). Tak więc jak łatwo policzyć połowa tej kasy poszła na spłate długów, a druga część na transfery itp. Wiec jak łatwo się domyśleć, ta kasa miała duży wpływ na stworzenie galaktycznych. A to, że teraz zarabiacie bardzo dużo kasy to już inna sprawa.

PS: twierdzisz, że Perez wie co robi, to odpowiedz mi dlaczego Perez spierdolił kilka lat temu z Realu jak szczur?

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
jez_polarny
gen. Franco

PostWysłany: 2009.07.03 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jego odejście jak sam mówił było błędem. Jednak każdy ma nadzieję, że wyciągnął odpowiednie wnioski. Póki Perez jest prezesem to akurat o finanse będziemy bardzo spokojni. Wystarczy spojrzeć już tylko na renegocjacje kontraktów sponsorskich, między innymi z Adidasem, który już niedługo płacić będzie nam dwa razy więcej niż dotychczas.

Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2009.07.03 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drjoint napisał:
PS: twierdzisz, że Perez wie co robi, to odpowiedz mi dlaczego Perez spierdolił kilka lat temu z Realu jak szczur?

Ja pierdole, z nim jednak nie ma co gadać. o_O

Opowiedz lepiej o szemranych współpracach Laporty z U(z)bekami i przewały przy hiszpańskim paszporcie Messiego :]

Powrót do góry
drjoint
Putka
Putka

Zakaz pisania

PostWysłany: 2009.07.03 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAJMAN jeszcze nie została podpisana nowa umowa, więc się nie zapędzaj Smile
A co do Pereza, wtedy popełnił błąd i teraz też może popełnić błąd.
A tak na marginesie, wiele osób krytykuje polityke Pereza, a wy tego nie widzicie, albo nie chcecie widziec.
Para Siempre to Ty mi lepiej opowiedz jakie przekręty robi Laporta, oświeć mnie;)
NatanD - Thiriez, Platini... tak więc nie tylko ludzie z Katalonii.

Ostatnio zmieniony przez drjoint dnia 2009.07.03 11:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.07.03 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak. Sala i Martin, Laporta, arcybiskup Barcelony, profesor Gay. Widzimy to, nie martw się.

Cytat:
Para Siempre to Ty mi lepiej opowiedz jakie przekręty robi Laporta, oświeć mnie;)

A co ty? Nie znasz historii swojego klubu? Idź poczytać.

Powrót do góry
Para Siempre
Real Madrid

PostWysłany: 2009.07.03 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam Ci przypominać że Messi o rok wcześniej mógł grać w Barcelonie dzięki załatwieniu wcześniej paszportu (nie pamiętam, czy Dinho czy Messiego). Jakoś Ronaldo i Carlos swoje odczekali i swego czasu musieliśmy pozbyć się Cambiasso, bo się nie mieścił w liście graczy non- ue. Barcelona przyśpieszyła sprawę mimo że dla nikogo takich ulg nie było.

http://www.blaugrana.pl/news/2540/%22wspolpraca_z_bunyodkor_to_jak_wspolpraca_z_hitlerem%22.html

Powrót do góry
drjoint
Putka
Putka

Zakaz pisania

PostWysłany: 2009.07.03 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daj proszę newsa albo coś z potwierdzeniem tego, że Messi dostał wczesniej paszport niż inni. Gdyby tak było, to Gai dawno by mial paszport, a jak wiadomo do dnia dzisiejszego go nie dostał.

Podales link do wspolpracy z Bunyodkor. Zobacz sobie na źródlo. Każdy mógł coś takiego napisać.
Przypomnę Ci także o przekrętach za kadencji Calderona, a ich trochę było, prawda? Przypomnij mi z jakiego klubu śmiała się cała Europa?

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Królewscy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  Następny
Strona 7 z 18
Skocz do: