Grupa D - głosuj!
Idź do strony Poprzedni  1, 2

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2009.07.01 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. miejsce i 3 pkt - Bodi - czuć serce madridisty w tworzeniu tego wideo. Jednego tylko faworyta może mieć ta grupa. Jestem pod wielkim wrażeniem, ponieważ praca przemawia do mnie nie tylko jako do gościa, który obejrzał mnóstwo kompilacji i powiedzmy, że "w tym siedzi", ale też do mnie jako do gościa związanego sentymentalnie z Realem Madryt.

2. miejsce i 2 pkt - HalaFigo - właściwie to pracę Bodiego zasłaniają z tego poziomu chmury, ale stanowczo bijesz dwójkę pozostałych. Praca bez technicznych fajerwerków, ale nie mogę nie wspomnieć momentu z de la Redem. Chwyciło za serce.

3. miejsce i 1 pkt - Zidane.5. - zbyt wiele Raula w tym konkursie, zwłaszcza, że postawiłeś w tym Raulu na que oklepany temat. Mimo wszystko wykonaniem leciutko nadrabiasz.

4. miejsce i 0 pkt - Czerniawa - kiedy przygotowujesz sałatkę też dajesz więcej soli niż sałaty? Gladiator powinien być tu tylko przyprawą, a stał się głównym składnikiem. Wplatane motywy filmowe podobały mi się tylko raz - kiedy pewien guru sztuki kompilatorstwa dawno temu użył ich innowacyjnie po raz pierwszy w filmie o Valencii.

Bartnexo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.02 00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zacznę od tego, że to najlepsza grupa dla mnie!!!

1) Bodi "La Septima Memories"
Wspaniała powtórka- to właśnie wtedy pokochałem królewskie barwy!!! Totalny faworyt, znakomicie przedstawiona historia. Warto sobie przypomnieć co ten wspaniały Mijatovic dla nas zrobił!!!

2) HalaFigo "Madrid Cry
Wspaniały podkład, znakomite podłożenie filmików, czyli dobry montaż. Właściwie dla mnie podobało się zachowanie jednego utworu na momenty szczęścia i smutku- ładnie i estetycznie to wygląda. Wzruszające i dające do myślenia (podobnie jak kompilacja Bodiego) a właśnie o to chodzi.

3) Zidane.5 "Raul - The Gold Legend"
Lepszy z tej dwójki o Raulu. Ogólnie dominacja tego tematu spycha te kompilacja na drugi plan (jako, że to ostatni grupa jaką oglądam ciesze się, że nie były długie). Montaż ok.

4) Czerniawa "Gladiator of Our Times"
Pomysł ciekawy i dobra muzyka, ale zabrakło kompatybilnych scen z filmu i Raula. Możliwe, że jest troszkę niedopracowany. Niestety konkurencja pokazała się z lepszej strony.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2009.07.02 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Bodi - zdecydowanie najlepsza kompilacja z całej trójki, wybija się ponad pod każdym aspektem

2. HalaFigo - sporo niedopracowań, ale wybrałeś sobie chwytliwy temat przez co tak dobrze punktujesz ;)

3. Zidane.5. - w sumie praca nie najgorsza, ale ile można o tym Raulu? Naoglądałem się tych kompilacji o Raulu tyle, że aż mi się go szkoda zrobiło :]

4. Czerniawa - co wspólnego ma Raul z Gladiatorem?

slovik
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.02 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Bodi "La Septima Memories"
Najlepsza z grupy, ale myślę, że nie z konkursu. W ogóle to jest chyba najsłabsza grupa, bo takie 3 miejsce w niektórych grupach tu awans by miało z palcem dupie Very Happy Montaż dobry, i jakość takiego materiału, gz. ;)
Dosyć długi, były tu emocje.

2.Zidane.5 "Raul - The Gold Legend" (+3 pkt na start)
Praca nie powala, ale myślę, że powinna wyjść z grupy ze względu na poziom. Tongue Montaż może być, tylko taka muyka, a ty prawie wszystkie klipy dajesz w takim spowolnieniu, że nuda... i w ogóle brak zainteresowania ;] Następnym razem popracuj nad tym.

3.HalaFigo "Madrid Cry"
Jak na poziom Move Maker(bo chyba tak), to fajnie. Dobra muzyka, chociaż oklepana. Brawa na pewno za materiały, montaż taki jak na wmm niezły. Dobrze podzieliłeś tę prace. Ciekawsza od Zidane5, ale on byłby pokrzywdzony, gdybyś był przed nim. Powodzenia! Dobre przejścia. Przegrałeś z nim w mojej ocenie tylko minimalnie. Dobra robota! tak 3maj!

4.Czerniawa "Gladiator of Our Times"

Mimo, że Vegas, to prawie nic się nie napracowałeś. Raula prawie nic tam nie było. Może 20 mb o Raulu wystarczyło na tę pracę. Muza niby pasuje, ale więcej niż 1000 razy ją słyszałem, jak pewnie większość. Albo z kompilki Sky, albo z filmu połowa kompili była. To bez sensu. Mało się przy tym napracowałeś. Przykro mi. I jeszcze znany ten motyw z siankiem. Ani na plus ani na minus, ale to się już bardzo nudne staje. :/
:( <płacze> <płacze> :( Jeszcze nie było wymaganych 3 minut. ; o Musisz się bardziej przyłożyć. xD

Powrót do góry
Jaff
Cúchulainn

PostWysłany: 2009.07.02 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Bodi
Jedyny zawodnik ze stawki, którego kojarzę, bom niewprawny kompilek oglądacz; zeszłoroczna propozycja robiła wrażenie i ta obecna to również zasadniczo emocjonalna miazga.

2. HalaFigo
Pracę wyróżnia, co tu ukrywać, podjęta tematyka, choć przemknęło przeświadczenie, że wykorzystany motyw ilustracyjny zalatuje z lekka sucharkiem.

3. Czerniawa
Założenie było najprawdopodobniej takie, by Raula i jego przymioty zestawić z podobnymi odszukanymi w filmowej postaci gladiatora, wyszło raczej na odwrót, ale koncept ciekawy.

4. Zidane.5
Generalnie nie mam nic przeciwko kapitanowi (bo jak to tak? ;d), lecz ogółem szablon.

GregorILRM
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.02 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bodi "La Septima Memories" - 4pkty
świetny pomysł, równie dobra realizacja, dobrze dobrana muzyka, przedstawia kawałek ciekawej historii

Czerniawa "Gladiator of Our Times" - 3pkty
wydawałoby się, że temat oklepany, ale podobał mi się, niekonwencjonalnie przedstawione, dobra muzyka

Zidane.5 "Raul - The Gold Legend" - 2pkty
wydaje mi się, że autor nie sprostał założeniom, które sobie założył, widać włożoną pracę, nieźle skompilowane

HalaFigo "Madrid Cry" - 1pkt
na początku temat mi się podobał, ale wydaje mi się, że autor się pogubił ponieważ te wszystkie pozytywne rzeczy jakoś nie pasowały do muzyki i tytułu

Powrót do góry
Peterman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2009.07.02 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba najsłabsza grupa ze wszystkich moim zdaniem

Madrid Cry by HalaFigo
jakoś mi nie przypadła do gustu twoja koncepcja pomysł może i orginalny ale jak mnie to nie przekonało napisy moim zdaniem zbędne i niektrórych momentach mogło być tempo szybsze 1 pkt

La Septima Memories by Bodi
bardzo piękna praca orginalny temat konkternie przedstawiony jeden motyw bez zbędnych udziwnien czasami warto sobie przypomnieć takie chwile bo dla takich chwil warto zyć 3 pkt

Raul - The Gold Legend by Zidane.5
jakoś taki dziwny jak dla mnie ten fimik taki średni ani się nie wyrózniał wsród pozostłych ani też większych błedów nie było a i temat do orginalnych nie nalezał 2 pkt

Gladiator Of Our Times by Czerniawa
na wstępie to zdecydownie za krótko to wszystko trwało miało być minimum 3 minuty ... po za tym motyw gladiatora do gustu mi nie przypadł chociaż orginalne to to było 0 pkt

Powrót do góry
Merenques
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.03 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bodi "La Septima Memories" - Oglądając miałem wrażenie, że jestem w kinie na dobrym filmie. - 3 pkt

Czerniawa "Gladiator of Our Times" - Miałem problem żeby zdecydować kto według mnie powinien oprócz Bodiego awansować do kolejnej rundy. Wybrałem ten filmik ze względu na ciekawe porównanie do "Gladiatora". Szkoda, że nie rozwinąłeś skrzydeł i wyczerpałeś temat w niecałe 3 minuty:( - 2 pkt

Zidane.5 "Raul - The Gold Legend" - Pod względem technicznym praca mi się podoba, ale minus za oklepany temat. - 1 pkt

HalaFigo "Madrid Cry" - Spodziewałem się czegoś innego... Dla mnie to zlepek kilku celebracji zdobytych bramek i zwijania się po kontuzji:P - 0 pkt

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
siejmaly
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.07.04 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bodi "La Septima Memories" - 3 pkt, muza dobra, przyjemnie się ogląda, niezłe wstawki nie tylko z meczu, pokazana walka, radość, good job

HalaFigo "Madrid Cry" - 2 pkt. fajny temat, muza nie pasuje w 100 % do klimatu, o ile do cierpienia i bólu jak najbardziej, o tyle do radości piłkarzy już nie, wybrałeś poruszające momenty co oddaje bardzo to co chciałeś przekazać

Czerniawa "Gladiator of Our Times" - 1pkt. ech... mi nie przypadła do gustu, myślałem, że będzie ciekawsza praca, nie powala

Zidane.5 "Raul - The Gold Legend" -0 pkt. w porównaniu z innymi pracami w tej grupie odstaje, zarówno pod względem muzyki, tematu, jak i montażu.

Powrót do góry
GrzesiekK_92
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.04 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Bodi
Jedyna praca z tej grupy zasługująca na awans. Ładny, estetyczny montaż. Powinna poruszyć każdego fana Realu. Zdecydowanie za długie!
2. Zidane.5
Montażem panów niżej bije o głowę. Taka prosta zlepka ze średnia muzyką i synchronizacją.
3. HalaFigo
Cytat:
Spodziewałem się czegoś innego... Dla mnie to zlepek kilku celebracji zdobytych bramek i zwijania się po kontuzji

Do tego dorzuciłbym jeszcze strasznie przejedzoną muzykę
4. Czerniawa
Niedostosowanie się do regulaminu. Bezsensowne porównanie Raula z gladiatorem. Słaba muza i montaż.

Powrót do góry
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.07.04 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki na dobę przed końcem fazy grupowej:
Bodi - 66 pkt
HalaFigo - 43 pkt
Zidane.5 - 27 pkt
Czerniawa - 15 pkt

Ewentualne błędy w obliczeniach proszę zgłaszać w dziale "Wolna dyskusja".

Powrót do góry
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.07.06 05:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki fazy grupowej!

1. Bodi - 66 pkt
2. HalaFigo - 43 pkt

3. Zidane.5 - 27 pkt
4. Czerniawa - 15 pkt

Do ćwierćfinałów awansowali: Bodi, HalaFigo.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: