Półfinał II - głosuj!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaszczur64
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.12 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kopciniak napisał:
nie masz co sie kłócić bo nawet nieoficjalny mistrz polski powiedział, że praca miancia jest na zwycięstwo.

Może tak wypowiadaj się za siebie? Tak czy inaczej jeśli miałbym głosować w finale to raczej na Kijka ale nie w tym rzecz. Nie obserwuje dokładnie tego konkursu. Dochodzą do mnie różne dziwne akcje, które są nie do pomyślenia.

Ogólnie mówiąc tak jak widać najlepsi kompilatorzy ograniczają się do startów w konkursach swoich ulubionych klubów. Nie są to imprezy, które zawsze mają wygrywać najlepsze technicznie prace. Temu służą konkursy na EG.

Faktycznie boli patrzeć na bezpodstawne opinie, które wynikają z odbioru pracy, a nie faktycznego stanu rzeczy. Mówiąc o pracy bodiego, że ma lepszy montaż, fajniejsze materiały i większy trud włożył w swoją pracę jest głupotą. Oglądając jego film można odnieść wrażenie, że to skrót jakiegoś reportażu o wydarzeniach dla Was ważnych. Moje spostrzeżenia opierają się na strasznej nierówności technicznej. Najpierw słabe napisy i efekty, a później świetny efekt kilku okienek, który na pewno nie pochodzi od twórcy.

Nie mniej jednak to jest konkurs kibiców Realu i oni tutaj mają największe prawo głosu. Mnie też bolałoby, gdybym musiał przegrać z pracą, która wzrusza, a tak naprawdę nie ma nawet odrobiny wkładu autora. Jest jednak na to prosty sposób.... nie startować i obserwować wszystko z boku. Nie chce obrażać tutaj bodiego, gdyż z tego co wiem nie jest kompilatorem, który tworzy cały czas, a po prostu chce się dobrze bawić na konkursach. Chwała mu za to....

Co do samej organizacji to nie rozumiem tego zupełnie. Nie wiem kto ustala organizatorów, czy mogliście to zmienić ale narzekanie w tej chwili jest śmieszne z dwóch powodów. Praca Miancia jest dobra, abstrahując od tego czy powinna być 1, 2 czy 3. Po drugie kolesiostwo.... Z tego co widzę to przyganiał kocioł garnkowi [`] Kojarzę sytuacje gdy ktoś zagłosował w ćwierćfinale na Miancia mówiąc, że praca jest świetna i powinna wygrać. Równocześnie oddał głos przeciw Bodiemu. W głosowaniu półfinałowym zupełnie zapomniał jak wcześniej odbierał prace i postanowił obdarować pkt Bodiego. Paradoks?

W zasadzie miałem tylko skomentować post pana Kopcia, ale trochę się przedłużyło. Gratuluje i pozdrawiam wszystkich twórców tego konkursu. Co do sytuacji powtórzę jeszcze raz, nikt nikogo nie zmusza do startów. Dodatkowo jeśli dzieją się takie cyrki wystarczy pomyśleć czy warto organizować kolejną edycję, czy lepiej odpuścić.

Na kanonierach mieliśmy podobną szopkę, dlatego przedyskutowaliśmy to i postanowiliśmy przeznaczać nagrody na konkursy, które faktycznie sprawiają radość.....

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
EjPii_7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2009.07.12 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obie prace świetne. W końcu to jest półfinał ;) minimalne zwycięstwo Miancio.
Błagam nie bawcie się w putki i nie wymyślajcie wnuczków generała Franco, którzy w ostatniej chwili przekupili forum :]

Powrót do góry
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2009.07.12 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RvN91 napisał:
To również może dotyczyć Minacia.

tylko że nie zauważyłam pretensji w stylu "dziwne, ze kompilacja Miancia dopiero w półfinale wam się zaczęła podobać". w stosunku do Bodiego był taki tekst, dlatego na niego odpowiedziałam. sama przecież zagłosowałam "dopiero" w półfinale.

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Kopciniak
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.12 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka osób mnie źle trochę odebrało, bądz ja źle napisałem. Powiem tak nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, musicie wyciągnąć wnioski na następny konkurs( o ile będzie) Miancio tu wygrał i już nic nie zmienicie. Wiec temat zamkniety

PS. Przydałaby sie funkcja edit na tym forum bo nie zawsze pierwsza myśl, pierwsze odczucia a poźniej tego nie mozna editowac

Powrót do góry
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2009.07.12 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniec tematu. Zwycięstwo odniosła praca, która uzyskała więcej głosów i tyle. Czy słusznie, czy nie - na pewno nie złamano w tym aspekcie regulaminu konkursu. Jeśli nawet pojawiły się przypadki "namawiania", mam dowody, że pojawiały się one po obydwu stronach barykady (nie obciążam nimi wykonawców prac). To raz.

Dwa - z tego co wiem, Miancio ma zamiar zrezygnować z nagrody za drugie miejsce z racji współorganizowania konkursu. Z tego samego powodu miał pełne prawo do podliczania głosów w grupach i pojedynkach 1vs1. Mi czas ograniczyły obowiązki pozaredakcyjne. Forum odwiedzałem rzadko i głosowałem tylko wtedy, kiedy mój faworyt był zagrożony.

Po trzecie, doszły nas słuchy na temat - że tak napiszę - "ewentualnego złamania regulaminu" przez pracę Bodiego (punkt dotyczący wcześniejszego umieszczania prac na innym forum). Kompletnie przymknęliśmy - obydwaj - na to oko i nie babraliśmy się tym.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10
Skocz do: