Bundesliga 04/05
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.21 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co Henry_02 powiesz o Lucio ? Dla mnie dzisiaj rozegrał znakomity mecz !

Więcej o spotkaniu napisze jutro.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.22 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Henry_ 02 Lizarazu w tym oknie transferowym ku mojemu(i nie tylko) zaskoczeniu wrócił do Bayernu.A co robił dzisiaj na boisku nie wiem,bo niestety nie oglądałem(prosiłbym o jakąś krótką relację z tego spotkania),ale czytałem,że już na początku spotkania zszedł z boiska z powodu kontuzji.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
FAN RAULA 1991
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.22 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej chwili liderem jest Bayern,stawiam na niego bo ma wielkie szanse
na zwycięstwo i jest w dobrej formie.Po kupnie Lucio grają jak
za starych dobrych czasów 8)

Powrót do góry
henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.01.22 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucio rozegral bardzo dobry mecz. Byl poprostu wszedzie. Dobrze radzil sobie w obronie oraz byl grozny w polu karnym rywali. Juz wczesniej sie dziwilem dlaczego nie gra w 11 Brazyli. Jak dla mnie jest o wiele lepszym obronca niz dwaj panowie z Leverkusen.
Poczatek spotkania byl dla mnie trudny gdyz prawie nie widzialem pilki i perzy kazdym prawie strzale myslalem ze padl gol :P Bayern wygral pewnie. Pdobala mi sie walecznosc Shwainsztaingera (nie wiem jak sie pisze) przy bramce ktora strzelil. Lecz oczywiscie najladniejsza strzelil "latajacy Holender" Makaay Very Happy piekny lob. Ja dzisiaj zacieram raczki przed spotkaniem Shalke - Werder Very Happy Druzyna Waldocha na pewno bedzie chciala sie zrewanzowac za porazke w rundzie jesiennej (przypominam wtedy Werder wygral 1:0) ;)

Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.22 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj najbardziej na boisku podobał mi się Lucio.Roy również zagrał dobrze i strzelił do tego ładną bramke,ale w tym jest duża zasługa bramkarza gości,który w 2 połowie chyba nie wiedział co się dzieje na boisku ? Nie rozumiem dlaczego zachwycano się Khanem ? Facet raz wybronił świetną sytuacje,a tak to albo nie miał co robić,albo rywale strzelali prosto w niego.Wczoraj niespodziewanie ze strony Bayernu mogło się podobać wszystko,zwłaszcza w 2 połowie.Hamburg przegrał mecz głównie dzięki obrońcom,którzy popełniali straszne błędy.

Nadal nie wiem jakim cudem Bayern nie zdobył gola w 46 minucie Smile.

Również czekam na spotkanie Schalke vs Werder.Oby goście z Bremy wygrali !

Edit !

Chciałem tylko napisać,iż Smolarek w debiucie strzelił bramke,a jego drużyna (Borussia Dortmund) na wyjezdzie pokonała Wolfsburg 2:1 !

Wyniki wszystkich spotkań:

Hansa Rostock 0 - 0 Freiburg

Mainz 2 - 3 Stuttgart

Monchengladbach 1 - 0 Arminia Bielefeld

Nurnberg 1 - 3 Kaiserslautern

Schalke 2 - 1 Werder Bremen

Wolfsburg 1 - 2 Borussia Dortmund

Mecz Schalke vs Werder miałem przyjemność oglądać.Mecz był dosyć równy,szkoda tylko,że dobre widowisko zniszczył arbiter,który katastrofalnie sędziował.

Szkoda Werderu.

wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.01.24 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i dodatkowo nasz zawodnik został wybrany do 11 kolejki, przez Kickera Smile no jak na debiut bardzo udany występ Smile oby tak dalej...

Jedenastka Kickera:

Oliver Kahn (Bayern)
Bernd Schneider (Bayer)
Marcelo Bordon (Schalke)
Valerien Ismael (Werder)
Gerald Asamoah (Schalke)
Marco Engelhardt (Kaiserslautern)
Levan Kobiashvili (Schalke)
Andrej Voronin (Bayer)
Euzebiusz Smolarek (Borussia Dortmund)
Roy Makaay (Bayern)

Powrót do góry
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2005.01.24 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ponadto Kałużny i Kos zostali wybrani do jedenastki kolejki w 2. Bundeslidze, więc można sądzić, że jak narazie transfer Kałużnego był "strzałem w dziesiątkę" Smile

Powrót do góry
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.25 00:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Engelhardt w 11 kolejki Confused Za tą padakę jaką przez cały mecz odstawiał?To,że raz ładnie podał do Altintopa to trochę za mała jak na reprezentanta Niemiec.
Bardzo dobre wrażenie wywarł na mnie w meczu z Bremą Asamoah.Z pozoru ociężały i powolny,ale jak się rozpędzi to sunie niczym czołg na poligonie i bardzo ciężko go zatrzymać

Powrót do góry
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.01.25 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tez szkoda Werderu Płacze . Liczyłem, że w tym ciężkim meczu wywiozą chociaż punkt. Ale nie... Cuż tu dużo muwić - Werder powoli oddala sie od czołówki, tym samym powoli odpadając z walki o mistrza... jest 7 i ma stratę 9 pkt do Bayernu i Schalke. Puki co nie wszystko jest jeszcze przesądzone, ale bedzie trudno Rolling Eyes ... Liczę w tym seasonie na Schalke, VfB Stuttgart, Herthe no i Werder. Może być ciekawie Wink .

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.01.31 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

19. kolejka

Arminia Bielefeld - Hannover 0:1
Bayer Leverkusen - VfL Bochum 4:0
Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach 1:1
Freiburg - Wolfsburg 1:0
Hamburger SV - Mainz 2:1
Kaiserslautern - Schalke 04 2:0
Stuttgart - Nurnberg 2:4
Hertha BSC - Bayern Monachium 0:0
Werder Brema - Hansa Rostock 3:2

Krzynówek strzelił 3 bramkę w Bundeslidze Smile
3 niespodzianki: niespodziewanie u siebie poległ Stuttgart z Norymbergą, porażka Wolfsburga ze słabiutkim Freiburgiem i zwycięstwo Kaiserslautern nad 2. w tabeli Schalke. Lider zremisował w Berlinie, z tego rezultatu mogą się cieszyć piłkarze i sympatycy Schalke, mimo przegranego meczu, gdyż drużyna z Gelsenkirchen w tym momencie traci tylko jeden punkt do Bawarczyków.
Cały mecz zagrał Smolarek, ale niestety tym razem nie udało mu się nic strzelić.

Powrót do góry
henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.02.06 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bylo mnie tydzien wiec jestem troche zacofany w Bundeslidze. Moze mi ktos opisac bramke Krzynowka ?! bede bardzo wdzieczny ;)

Bayern Munich 2 - 0 Bayer Leverkusen
Mecz mnie nie zachwycil i szkoda zmarnowanej sytuacji jaka mial Krzynowek
Bochum 1 - 1 Arminia Bielefeld
Podobno Zdebel byl najlepszy na boisku w swej druzynie
Hannover 1 - 3 Borussia Dortmund
Nie....Smolarek nie strzelil i zszedl z boiska w 78 min
Hansa Rostock 2 - 2 Schalke

Mainz 0 - 3 Hertha BSC
Wichniarek o dziwo od 67 min
Nurnberg 1 - 3 Hamburger SV

Stuttgart 1 - 1 Kaiserslautern
Kosowski od 87 min :/

Jak widac zaden Polak nie zachwycil. Chociaz Zdebel dostal wyroznienie. Nawet nasz AS Krzynowek nic specjalnego nie pokazal. Smolarek powinien zaczac sie bac powrotu Everthona. :/ bez komentarza...

Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.02.06 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern vs Bayer.

Po 1 połowie musiałem wyjść z domu,więc oglądałem tylko pierwsze 45 minut.Gdy dzisiaj z poślizgiem obejrzałem cały mecz ucieszyłem się,że wczoraj nie mogłem oglądać 2 połowy.Pierwsza odsłona dosyć ciekawa,ale druga jak dla mnie nudna.Tym razem Krzynówek zagrał słabo,a to jakim cudem nie trafił w bramke w 15 min gry na zawsze pozostanie tajemnicą.Szkoda,bo już widziałem piłke w bramce.

Bayer miał okazje,ale niestety arbiter "wygrał" mecz Bayernowi.Karny w doliczonym czasie gry w 1 połowie z kapelusza jak nic :/.W 2 połowie Guerrero jeszcze dołorzył szmate i było po meczu.

marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.02.08 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolfsburg - Werder Bremen 3:2
Pierwsza połowa trochę zamulająca. 1-0 po golu Brdarica. W drugiej juz w 50' minucie było juz 2-0 dla Gospodarzy. I wtedy w trakcie powtórki zobaczyłem piłkę w siatce Wolfsburga. Klose strzelcem. Nadzieje odżyły. I choć był to gol kontaktowy to nadal wynik meczu był sprawą otwartą. Druga odsłona była o wiele ciekawsza od pierwszej. 9 minut później wyrównał Magnin. Był juz remis. Piłkarze Wolfsburga atakowali, ale nie skutecznie. Za to Werder rósł w siłe. W 80 min. Valdez wprowadzony za Klasnica w 75' strzela zwycięskiego gola. Bardzo wyrównany mecz. Emocje zaczęły się dopiero w drugiej połowie. Brawa dla Werderu! No i awansował na 4 miejsce Very Happy

Było głośno o Hilderbrandzie - czy odejdzie ze Stuttgartu. Okazuje się, że jednak nie. 25-letni golkiper przedłużył wygasający po tym sezonie kontrakt o kolejne dwa lata, do 30 czerwca 2007 roku. Nowa umowa zostanie podpisana po meczu ligowym z 1.FC Kaiserslautern. Decyzja Hildebranda zakończyła trwające od tygodni spekulacje o jego przyszłości.
Hildebrand wreszcie zdecydował się pozostać w Stuttgacie, choć jeszcze tydzień wcześniej takiemu rozwiązaniu zaprzeczał.

!!! Hala Madrid !!!

Ostatnio zmieniony przez marthen dnia 2005.02.09 20:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.02.08 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie Ty ten mecz oglądałeś .Oglądając to spotkanie byłem przekonany,że Werder gra z Wolfsburgiem,a nie Hansą,która na własnym stadionie zremisowała z Schalke.

;)

marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.02.09 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurde...kolejki mi się pomyliły. W 19 grali z Hansa... sam nie wiem jak mi się to pomyliło. Sory. Post wyżej oczywiście o meczu Wolfsburg-Werder 8) Fatalnie...Ale juz zmieniłem Wink A mecz oglądałem na Polsat Sport (oczywiście ten Wolfsburg - Werder Wink ). Dzienki F&R za sprawdzenie Wink

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9
Skocz do: