12-Latek w Barcelonie
Idź do strony Poprzedni  1, 2

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FAN RAULA 1991
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.30 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On jest za mnłody na sławę w europejskich klubach.Jak mu kasa
uderzy do głowy to będzie graż tylko dla niej.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.01.31 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacko88 napisał:
A slyszeliscie o tym brazylijskim 9latku? Ciekawe co z nim bedzie

o tym ?????

Jean Carlos Chera (gra jako Anderson) - ma dziewięć lat, 135 cm wzrostu, waży 37 kg. Brazylijczyk, gra w klubie ADAP Parana.

www.vkmag.com/media/jeancarlos.wmv

masakra, co ten chłopak wyprawia na boisku 8)

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.31 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopak gra poprostu zajebiście !!! Jest fenomenalny ! Mam nadzieje,że się nie zmarnuje.Widać że gra sprawia mu wielką radość i oby tak pozostało do końca jego długiej i wspaniałej kariery.

Jak dalej będzie się tak rozwijał,to za pare lat może czarować tak jak kiedyś np. Pele.

Nie wiem jak w tak młodym wieku można już tak wiele.To chyba jakiś dar od Boga.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2005.01.31 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widać, że ma coś czym inni Jego rówieśnicy nie zostali obdarzeni. Trzeba Mu życzyć powodzenia i wytrwałości.
Warto zapamiętać Jego nazwisko, za kilka lat może będzie szalał na europejskich boiskach ;)

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.01.31 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech, z tym zapamiętywaniem nazwisk to różnie może być. :>

Kiedyś w "Piłce Nożnej +" był felieton opisujący jakiś międzynarodowy turniej trampkarzy. W drużynie Werderu Brema grał pewien 11-letni Murzynek. Autor felietonu piał nad tym małym z zachwytu, a sam felieton zakończył słowami, które głęboko utkwiły mi w pamięci "Chłopiec nazywał się Tijan Njie. Tijan Njie, proszę państwa. Radzę zapamiętać to nazwisko. Tijan Njie... cholera wie..."

Minęły 4 lata. Niech mi ktoś powie, ale szczerze, czy słyszał choćby słowo o tym piłkarzu.

Ja zarówno Erikowi Lameli, jak i Andersonowi (czyli Jean Carlosowi) życzę jak najlepiej, ale uważam, że są jeszcze za młodzi, by aż tak się nad nimi rozpływać.

Tak, rozumiem różnicę między jednym felietonistą "PN+" a całym zastępem piłkarskich ekspertów, ale tak czy inaczej zalecam ostrożność.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2005.01.31 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked no kurde przed tym młokosem wielka kariera stoi otworem, technika, drybling, strzały z obu nóg Very Happy

jedna rzecz mi tylko nie pasuje... w tym filmiku raz pojawia się data 2004, a raz 2001 - ta druga chyba jest niemożliwa, bo wtedy miałby on 6 lat...:>

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.31 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś w tv widziałem jak 6 letni Ronaldinho (tak ten sam co gra w Barcie) strzelił na hali w jakimś turnieju zajebistą brameczke :].

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2005.02.01 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówisz może F&R o sutuacji, w której Ronaldinho przerzucił piłkę nad chyba dwoma rywalami, a potem pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce, obok bezradnego bramkarza?
Widziałam o Nim program i tłumaczył jak uczył sie różnych sztuczek od małego, kto wie może kiedyś to wypróbuję na moich dzieciach ;)

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: