12. Miancio "Florenteam - The Illusion Comes Back"

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MatiaS
Aita pea pea.

PostWysłany: 2009.07.01 10:28    Temat postu: 12. Miancio "Florenteam - The Illusion Comes Back" Odpowiedz z cytatem

Florenteam - The Illusion Comes Back
by Miancio

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Czas trwania: 08:50
Rozmiar: 143 MB
Muzyka: Ennio Morricone – For A Few Dollars More; Our Lady Peace – Not Enough; SUM41- Pieces; Ludovico Einaudi – Una Mattina
Program: Sony Vegas
Podziękowania: MatiaS, Kopeć, Ciboo, Mateo, Majkel

Opis pracy: Kiedy w 2000 roku Florentino Perez wybrany został prezesem Realu, obiecał, że za jego kadencji na Bernabeu zawitają najlepsi piłkarze na świecie. Tak też się stało - Figo, Zidane, Ronaldo, Beckham, Michael Owen oraz, grający już wcześniej w barwach Królewskich, Raul i Roberto Carlos stanowili o sile najbardziej utytułowanego klubu. Florentino powrócił w 2009 roku. Po raz kolejny postanowił wziąć udział w wyborach, a jego hasło brzmiało: "Vuelve la ilusión" ("Iluzja powraca"). Sieci zarzucono na Cristiano Ronaldo, Kakę, Villę, Benzemę, Alonso, Ribery'ego, Albiola, Zlatana... Santiago Bernabeu znów ma przyciągać kibiców, o co zadbać mają powyżej wymienieni. O tym właśnie traktuje moja praca, będąca wspomnieniem drużyny Realu z sezonów 2003/2004 i 2004/2005 (właśnie klipów z tych i tylko tych sezonów użyłem w pierwszej części pracy, bowiem chciałem ukazać wszystkich Galaktycznych razem) oraz proroctwem, miejmy nadzieję, pięknego futbolu w latach kolejnych.

Linki
YouTube | SevenLoad | RapidShare | MediaFire | MegaUpload

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Gorąco zapraszamy do komentowania prac! Możliwość głosowania pojawi się niebawem. Organizator konkursu informuje, że liczba porządkowa przy pseudonimie autora nie ma związku z miejscem, które zajmuje, a ma służyć tylko celom praktycznym. Jeśli widzisz elementy łamania regulaminu, napisz do nas (PW lub e-mail).

mate13_13
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprostu brak mi słów..;]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Xelius
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.07.01 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boskie. Jedna z kompilacji, podczas których przechodzą mi ciarki po plecach.
Dziękuje

Powrót do góry
mati7777
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie kompilacje przywracaja nadzieje i pokazuja ze WIELKI REAL POWRACA

W skali 1-10 daje 11

Powrót do góry
El Jarek
intocable
intocable

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2009.07.01 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam tak się znam, jak w ogóle na tych kompilkach, ale czekałem na Twoją. Ogólnie pomysł dla mnie super, dobranie filmików super, nawet z muzą grają idealnie, ale jeden minus według mnie to jednak zbytnie rozjaśnienie i rozmazanie obrazu (?), trochę taki minusik za to ode mnie.

Dałbym 9/10, ale super robota.

KiJu
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.01 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Florenteam - The Illusion Comes Back' by Miancio

No, zacznę od tego, że praca w ogóle mi nie przypadła do gustu i jest słaba jak sik węża Hie hie
Nie no, oczywiście żart. Wyrosłeś dla mnie na faworyta całego konkursu. Zaczynając od tematu, który jest naprawdę b. niezły. Widziałem coś kiedyś podobnego, ale napewno nie zapadło mi to w pamięć tak, jak zapewne zapadnie Twoja kompilka. Wstęp ciekawy, dobra i klimatyczna muzyka + nietypowy montaż. Pierwsza cześć bardziej przypadła mi do gustu. Muzyka wytwarzała taki klimat, a Ty idealnie dopasowałeś klipy pod to. Jedyniee, mogłeś też wprowadzić trochę smutku, idealnie nadawał tu się moment bodajże 3:40-4:05. Mogłoby to nieźle wpłynać. Tutaj nie mam do czego się więcej przyeczepić, materiały brawo, kolorki git. Synchronizacja na wysokim poziomie, tempo dobre. Wszystko gra. Smile Druga część. Muzyka dla mnie znana, słyszałem ją w kilku kompilacjach, ale za to dopasowana bardzo dobrze. Stworzyła swoisty klimat, który ponownie wykorzystałeś. Mowa tutaj o pasującym kolorku i dobrym tempie. Komentarze nieźle wkomponowane i w odpowiednim momencie, bodajże w całej kompilce dwa nie wyszły tak jak powinny. Z materiałami nie było problemu zapewne, ale końcówa, gdzie pokazałeś, co w teorii te indywidualnosci moga razem zrobic sklejony bardzo dobrze. I naprawde niesamowicie ciekawy pomysł. Very Happy
Sumując - czołówa konkursu i mój faworyt.

Powrót do góry
Ice-X
Sapere aude

PostWysłany: 2009.07.01 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialna kompilacja.Muzyka , montaż , synchronizacja , obraz.I bardzo ciekawy temat.W trakcie oglądania jej odczuwałem radość z powodu nowego projektu Pereza.Jak na razie faworyt wśród tych których widziałem.

bolek55
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.07.06 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mancio, brak mi słów. Świetne. Wszystkie do siebie pasuje, brak błędów, odpowiednia muzyka. dobry montaż i synchronizacja. Jaram się Tongue

Powrót do góry
GrzesiekK_92
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.08 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moich oczach absolutny faworyt konkursu. Ostatnio chyba żadna praca nie urzekła mnie tak jak ta. Przede wszystkim bardzo dobry pomysł na kompilacje. Najpierw dawni galaktyczni, później przyszli. Jednak co do tych przyszłych mam jedno ale. Gdzie Albiol :P?
Kolejnym plusem jest bardzo fajna muzyczka. Montaż bez zarzutów. Pochwalić trzeba Cie szczególnie za bardzo dobrą synchronizację. Bardzo dobrze wyszło to przewijanie. Wszystkie te czynniki sprawiają, że do tej kompilacji wrócę nie raz. Mam nadzieję, że we wtorek(?) bedę mógł pogratulować Ci zwycięstwa. Pozdro.

Powrót do góry
Lucasso_Iker
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.09 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Florenteam - The Illusion Comes Back
by Miancio

Filmik Bodiego zabardzo nudzi......natomiast twój trzyma w napięciu przez cały czas,świetnie dobrana muzyka i efekty

Miancio uważam że wygrasz;d

Powrót do góry
miancio
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2009.07.09 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lucasso_Iker, musisz napisać w temacie półfinałów Smile

Powrót do góry
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2009.07.09 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miancio, wybrałeś dwie piosenki (Not Enough i Pieces), które od dawna uważałam za najlepsze do tego typu kompilacji...
I do tego głos Davida... <3

Powrót do góry
Lucasso_Iker
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2009.07.09 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta wiem,;) Przeoczyłem to i napisałem tu,ale tam też już jest ;D

Powrót do góry
force01
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2009.12.01 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najlepszy klip jaki w życiu widziałem. Wisze na nim już chyba 2 tygodnie! Świetna robota !

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   RealMadrid.pl Compilation Competition 2009 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: