Bundesliga 04/05
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.02.12 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyniki dzisiejszych spotkań:

Borussia Dortmund 1 - 0 Bochum

Freiburg 0 - 0 Hannover

Hamburger SV 2 - 1 Stuttgart

Hertha BSC 2 - 1 Nurnberg

Kaiserslautern 2 - 1 Hansa Rostock

Schalke 3 - 0 Wolfsburg

Werder Bremen 2 - 0 Monchengladbach

Schalke dzisiaj rozegrało bardzo dobry mecz.Wolfsburg w dzisiejszym spotkaniu nie miał nic do powiedzenia.Fatalna gra gości w obronie sprawiła,że Schalke dosyć szybko strzeliło 2 gole.

Pierw silnym strzałem głową gola zdobył Asamoah.Bramke na 2:0 również głową zdobył Sand.Chwile wcześniej gola mógł strzelić Ailton,ale jego strzał na róg wybił świetnie broniący w tym meczu `Jentzsch,który nie mógł nic zrobić przy golach strzelonych przez Schalke.W 51 minucie Jentzsch obronił rzut karny strzelany przez dobrze w tym meczu grającego Ailtona.Jak się potem okazało zmarnowana przez Schalke 11-stka nie uskrzydliła gości i ci w 85 minucie stracili kolejną bramke.Tym razem do siatki trafił Hanke,który chwile wcześniej wszedł na boisko.

Wolfsburg od 76 minuty grał w 10,gdyż z boiska za 2-gą zółtą kartke wyleciał Sarpei.Najśmiejszniejsze jest to,że pierwszy kartonik Sarpei dostał niesprawiedliwie,gdyż to Quiroga powinien go dostać i wtedy to właśnie on by nie mógł dokończyć meczu.

W pewien sposób sprawiedliwości stało się zadość,tylko że z boiska wyleciał nie ten co powinien.

Wynik w pełni oddaje to co się działo na boisku.

PS:Wichniarek strzelił dzisiaj zwycięską bramke dla Herty.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
FAN RAULA 1991
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.02.12 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super,Wichniarek trafił zwycięską bramkę i jest w super
formie.Tak trzymaćVery Happy

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.02.13 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiedzialbym ze Wichniarek jest w formie. Byl tam gdzie trzeba, strzelil bramke i teraz czas pokaze czy Krol Artur wrocil ?!

Shalke -Wolfsburg Ten mecz nie wywolal u mnie specjalnych emocji, lecz musze przyznac ze Shalke bardzo dobrze sobie radzilo w tym meczu. Dobry mecz Waldocha. Ailton staral sie by strzelic kolejna bramke w tym sezonie, jednka nie udalo mu sie. A szkoda bo w pelni na nia zasluzyl. Obrona gosci byla tragiczna !! Przy stalych fragmentach gry, Sand czy Asamoah mieli tyle miejsca na oddanie strzalu ze az zal bylo nie skorzystac. Do przerwy 2:0 a moglo byc lepiej gdyz wyzej wspomniany Ailton mial okazje do strzelenia kolejnej bramki. Druga polowa byla przejsciem przez meki druzyny Geretsa. Hanke na 3:0 i po meczu Smile

Borussia Dortmund 1:0 Bochum
Calego meczu nie obejrzalem, lecz mozna sie przerazic stanem murawy w Dortmundzie. Pilka praktycznie po kopnieciu po chwili zatrzymywala sie w miejscu. Nie bylo tej plynnosci. Dobre 5 minut druzyny Zdebla. po 3 minutach gry moglo byc przynajmniej 2 lub 3 : 0. Ostatecznie rosly kolega Smoalrka trzelil bramke i Borussia nareszcie zaczyna odbijac sie od dolka, choc duzo szczescia mieli w tym meczu.

W niedziele gra Krzynowek...czyzby 4 bramka w tym sezonie ?? Oby ...!!!

PS Figo&Ronaldo bylbym Ci wdzieczny jesli opisalbys mi bramke Jacka K. z meczu z Bochum !! Nie bylo mnie akurat w kraju wiec nie mialem okazji zobaczyc a bardzo jestem ciekaw. Z gory thx ;)

Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.02.13 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bramke pamiętam jak przez mgłe (:P).

Jacek z dobitki skierował piłke z pola karnego właściwie do pustej bramki.

Mam nadzieje,że nic nie pomyliłem Rolling Eyes.

Zresztą poszukam tej bramy w internecie i Ci wtedy ją prześle.

Zapomniałem wczoraj dodać,że Wałdoch rozegrał dobry mecz,ale to co wyprawiał Smolarek było cudne !!! Chłopak grał rewelacyjnie i szkoda,że nie udało mu się zdobyć gola :(.Chłopak jest niesamowity.

Cwirek
vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2005.02.13 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Feyenord bez Ebiego też jest niesamowity- 2 mecze-14 bramek Shocked
Ja sie ciesze, że Hamburg z Lautern w końcu zaczynają dobrze grać i wygrywać,HSV ma już tylko 1 pkt do Uefa A Krzynów swoją brameczke zdobył(na 2:0 z Mainz) I Wichniarek bohaterem Berlina?

Powrót do góry
FAN RAULA 1991
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.02.14 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

N ofajnie teraz grają.Mieli przed paroma dniami strzelonych chyba
40 goli a teraz mają 47 i ścigają najlepszych czyli PSV I AZ.Musze
przyznać że AZ gra trochę gorzej.No ale jak udało swię podnieść Realowi
to i oni to zrobią.

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.02.15 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi się wydaje,że pomyliłeś tematy (który to już raz ? :/).

Bayer Leverkusen 2 - 0 Mainz

Poraz kolejny klase pokazał Krzynówek.Jacek mógł strzelić spokojnie 4 gole,ale niestety bramkarz gości jak na złość stawał Polakowi na przeszkodzie.Ale byłem spokojny...Gol Jacka był zaledwie kwestią czasu i w 70 minucie Polak strzelił bardzo ładną bramke.

Dla takich chwil warto oglądać mecze Bundesligi.

PS:Niestety nie widziałem gola Wichniarka,może mi ktoś go opisać ?

henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.02.16 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basturk pomknol odwaznie prawym skrzydlem, wbiegl w pole karne i toz przy lini koncowej wslizgiem podal do Wichniarka ktory stal przed bramka centralnie (metra lub 2). No a ten tylko odpowiednio ulozyl noge i z pierwszej wpakowal pilke do bramki, wlasciwie pustej. Z gola cieszyl sie jakby strzelil go w finale Ligi Mistrzow. Lecz nie dziwie mu sie, wkoncu niewiadomo kiedy kolejny raz pokona ktoregos z bramkarzy...

vel Szacowny Autobus

PostWysłany: 2005.02.16 01:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez Wichniar byl juz na samym chyba dnie w tej Hercie Jakim cudem udalo mu sie zagrac? Moze ciezka praca na treningach robi swoje? :]

Powrót do góry
FigoRonaldo
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.02.19 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się jak to możliwe,że Borussia,która jeszcze nie tak dawno rozgrywała rewelacyjne mecze w Lidze Mistrzów i Lidze Niemieckiej,dzisiaj jest jedną z najsłabszych drużyn w Bundeslidze.

Mecz przeciwko Bayernowi był totalną kompromitacją dla drużyny z
Dortmundu.

Miałem przyjemność oglądać cały mecz i stwierdzam,że Bayern panował od początku do końca,co zresztą by nie było dzisiaj sztuką dla żadnej,przynajmniej średniej klasy drużyny,grającej przeciwko Borussi.

Pogrom 5:0 nie odzwierciedla tego co się działo na boisku.Gdyby nie dobrze interweniujący dzisiaj Weidenfeller,to Bayern swoim rywalom lekko by "wpakował" 10 goli.

Borussia dzisiaj rozegrała chyba najgorszy mecz sezonu !

Na boisku liczył się dzisiaj tylko Bayern,który mnie miło zaskoczył i potrafił stworzyć wspaniałe widowisko,mimo że Borussia "zabijała" piękno futbolu.

Ebi dzisiaj popisał się jedynie brutalną grą.

Co do piłkarzy Bayernu,to pochwalić należy właściwie wszystkich.

To co dzisiaj z piłką robił Ze Roberto przechodzi ludzkie pojęcie.Nie rozegrał rewelacyjnego meczu,ale kilka jego akcji mogło się podobać.Jego panowanie nad piłką i wyszkolenie techniczne to poezja.

Warto również wspomnieć o 3 golach Makaaya oraz jego 1 czy nawet 2 asystach w meczu z BD.

Jak Bayern przynajmniej tak samo jak dzisiaj,zagra teraz w Lidze Mistrzów,to Arsenal jest skazany na porażke.

PS: Dzisiaj,tylko że z poślizgiem,oglądałem również wyjazdowy mecz Bayeru z Nurnbergią.Bramka Krzynówka powala na kolana.Piękny,mocny strzal z wolnego prosto w okno !

Żuraw w meczu Hannover 1 - 4 Werder Bremen również strzelił ładną bramke.Polak uderzył piłke głową,ta jeszcze odbiła się od poprzeczki i wylądowała w bramce.Naprawde efektowne trafienie,nie tak jak te Jacka,ale jest i w tym przypadku na co popatrzeć.

Mam nadzieje,że tych pozytywnych Polskich akcentów w tym sezonie,w Bundelidze będzie jeszcze sporo.W szczególności licze na kolejne zajebiste bramki Krzynówka !

marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.02.21 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to komplet wyników 22. kolejki Bundesligi:

Wolfsburg vs Hansa 4:0 - pewne zwycięstwo gospodarzy, którzy juz po 7' minutach prowadził 2:0. Dzieki temu zwycięstwu Wolfsburg awansował o jedną pozycję, na 9. miejsce.

Hannover vs Werder 1:4 - świetna gra gości z Bremy. Tak jak w spotkaniu Wolfsburga z Hansą po 7' minutach było 2:0. Hannover odpowiedział tylko kontaktową bramką Żurawia. Darek znalazł się w polu karnym tam, gdzie powinien być i instynkownie wpakował piłkę silnym strzałem głową do bramki (odbiła się jeszcze od poprzeczki). Mi osobiści podobała się 4 bramka Bremenczyków w wykonaniu Zidan'a - ładny rajd + sprytny strzał.

Bayern vs Borussia D. 5:0 - pogrom Borussi - tak to można określić. Całkowita dominacja Gospodarzy. I choć wynik duży, mógłbyć jeszcze większy. W Borussi grał E.Smolarek, ale jego to tylko zapamiętałem, gdy łatwo stracił piłkę w środku pola (chyba na rzecz Ze Roberto), przez co Dortmunczycy stracili drugiego gola :] Borussia Dortmund juz chyba istnieje tylko z nazwy... Bayern dokładnie pokazał jak ten klub "spadł" i gdzie jego miejsce.

FC Nürnberg vs Bayer 2:4 - Gospodarze wyrównywali w tym meczu dwókrotnie (dwie bramki Mintala - jego 16 i 17 gol w seasonie) Dopiero przy wyniku 2:2, Bayer zapewnił sobie zwycięstwo strzelając dwie bramki. Warta przyuważenia jest przepiękna bramka Jacka Krzynówka - który w końcu przyjechał na ten mecz, jak na stare śmieci Wink Cudowny strzał z rzutu wolnego, w samo okienko. Silny, pewny strzał. Miło się to ogląda...

FSV Mainz vs Arminia 0:0

Stuttgart vs Hertha 1:0 - jedynego gola w tym meczu strzelił w 10' minucie Cacau - najpierw zmylił obrońcę, następnie oddał mocny, precyzyjny strzał (zza pola karnego) pod poprzeczkę - nie do wyjęcia! Goście mieli kilka okazji do wyrównania, m.in. jedną z nich zmarnował nasz Wichniarek - grający od pierwszej minuty, zdjęty w 72' za Bobicia. Artur w 58' minucie nie sięgnął piłki podawanej przez Gilberta w polu karnym. Szkoda... Stuttgart od porażki wybronił nie raz, dobrze dysponowany, Timo Hildebrand, m.in. obronił precyzyjny lob wykonany przez Madlunga... 3 punkty zostają w Stuttgarcie.

Borussia M. vs Schalke 04 1:3 - Hat-trick Ailtona. Nic dodać nic ująć. Schalke bardzo potrzebowało tych 3 punktów, dzięki czemu Bayern nie pozostał sam na fotelu lidera Wink

Bochum vs SC Freiburg 3:1

HSV vs Kaiserslautern 2:1 - Kosowski od 72' minuty.

Tyle. Prowadzi Bayern, przed Schalke (po 44 pkt), za nimi Werder (40) oraz Bayer i Sttutgart (po 38 ). Robi się ciasno na szczycie tabeli. Za tydzień także ciekawe mecze Wink

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
FAN RAULA 1991
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.02.21 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bayern wygrał 5-0 dzięki Royowi Makaayowi który zaliczył hat-trika
i słusznego.Wolfsburg też zagrał kapitalnie i niech tak trzymają.To
była kolejka wysokich zwycięstw.

Powrót do góry
wienek
Trener
Trener

PostWysłany: 2005.02.22 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FAN RAULA 1991 napisał:
Bayern wygrał 5-0 dzięki Royowi Makaayowi który zaliczył hat-trika i słusznego.

Rolling Eyes słuszny...

szkada mi Smolarków, faktycznie Bayern pokazł im "gdzie raki zimują"
ale to odzwierciedlenie sytuacji w klubie, która jest zła !! i nie widać widoków na poprawę niestety...

Powrót do góry
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.02.23 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko dzieki Makaayowi. Ale mniejsza z tym. Wynik mógłby być większy - wszystko zasługa bramkarza gości Weidenfellera. Inni piłkarze byli tylko tłem. Smolarek głównie faulował w pierwszej połowie. Juz od początku pracował na żółtą. Borussia ma spore kłopoty i nie stawia ich to optymistycznie. Trudno im bedzie z tego wyjśc...

!!! Hala Madrid !!!

Powrót do góry
henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.02.25 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Borussia D. -:- FSV Mainz 05 (2:1)

Druzyna Smolarka zmierzy sie z beniaminkiem ktory juz nie sprawia tylu niespodzianek, jak to mialo miejsce w rundzie jesiennej. Czy reprezentant Polski zagra od 1 minuty ? Everthon wyleczyl juz kontuzje i byc moze zajmie miejsce Ebiego lub Rickena. Oby Ebi pokazal sie z dobrej strony i pokazal po co przyszedl do Borussi !!

SC Freiburg -:- Bayern M. (0:4)

Druzyna Bajernu poczyna sobie coraz smielej. Zwyciestwo 5:0 z Borussia, 3:1 z Arsenalem. Jak dla mnie mistrzostwo jest juz rozdane. Watpie aby Shalke, Werder czy tez Leverkusen moglo przeszkodzic Bayernowi w odniesieniu tego sukcesu.

Werder Brema -:- VfL Bochum (3:1)

Werder raczej pozegnal sie z Liga Mistrzow. Druzyna z Bochum mimo slabej pozycji, potrafi ladnie grac w pilke. A wiec mecz ten zapowiada duzo goli i ladne widowisko. Czyzby Zidan znow blysnol ??

Schalke 04 -:- Hannover 96 (4:1)

Shalke zawiodlo w Pucharze UEFA. Druzyna Waldocha odpadla z ekipa Lewandowskiego. Natomiast Hannover powoli przypomina chlopca do bicia. Nikt sie chyba nie zdziwi jesli wicelider zdobedzie kolejne 3 pkt.

Hansa Rostock -:- Borussia MG (0:3)

Kaiserslautern -:- VfL Wolfsburg (0:2)

Hertha Berlin -:- Hamburger SV (2:1)

B. Leverkusen -:- VfB Stuttgart (2:1)

Hit 23 kolejki !! Druzyna ktora ma male szanse na to by wygrac w dwumeczu z Liverpolem zagra z ekipa ktora odpadla z Pucharu UEFA. Jednak patrzac na winiki ostatnich meczow w lidze, to druzyna Krzynowka wydaje sie byc faworytem spotkania. Na pewno bedzie to mecz na ktory warto popatrzec.

Arminia Bielefeld -:- Nuernberg (1:1)

PS: W nawiasach moje typy :P

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9
Skocz do: