Golf

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2006.07.21 12:44    Temat postu: Golf Odpowiedz z cytatem

Przeglądam forum i widzę tematy związane z judo, karate, tenisem czy biathlonem, a nie ma tematu o tak zacnej dyscyplinie jaką jest golf.
Przez ostatnie lata golf stał się dość popularną dyscypliną, w Polsce mamy kilka pól golfowych, a w Ameryce golf jest równie popularny jak NHL czy Football.
Na pewno każdy kiedyś słyszał o takich golfistach Tiger Woods, Ernie Els, Vijay Singh czy Arnold Palmer.
Od wczoraj w Wielkiej Brytanii rozgrywany jest jeden z najważniejszych tureniejów golfowych czyli British Open, cały turniej jest transmitowany na Polsacie Sport i Polsacie Sprot Extra, dla ludzi, którzy nigdy nie interesowali się golfem zachęcam do oglądanie, a tych co troche już się znają pytam na kogo stawiacie ;)

mansta
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2006.07.25 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię czasem pooglądać golfa w tym roku jak w zeszłym zreszta Polsat Sport transmitował British Open. Udało mi się niestety obejrzeć naprawdę niewiele. Wygrał Tiger Woods, który obronił tytuł.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Anonim
Gość

PostWysłany: 2006.07.26 02:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klatus, jeżeli możesz, powiedz mi i pozostałym osobom, przystępnym dla golfowych laików językiem, o zasadach gry w tą dżentelmeńską grę. Wiem, iż na jedym polu golfowym jest bodajże 19 dołków, tylko na jednej ręce trzyma się rękawiczkę, stopy mają być razem podczas uderzenia i każdy człowiek uprawiający tę dyscyplinę sportu ma zestaw co najmniej 20 różnych kijów. Jednak sprawa punktacji, kolejności występowania i pojęć typu "birdie" wydaje się mi być bardziej obca. Jeżeli możesz udzielić rzeczopwego i kompetenego wyjaśnienia, byłbym wdzięczny Smile.

Mimo wszystko Hala Madrid :P.

Powrót do góry

RinG
el (r)ingeniero

PostWysłany: 2006.07.26 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://tomek.jerzykowski.com/golf/zasady.html.pn

Some scientists claim that hydrogen, because it is so plentiful, is the basic building block of the universe. I dispute that. I say there is more stupidity than hydrogen, and that is the basic building block of the universe.
Powrót do góry
lodecki
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2006.07.28 05:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pilot o ile ja sie orientuje to jest 18 dolkow ale moge sie mylic Very Happy , mialem okazje grac w minigolfa bylo calkiem fajnie , machal metrowym rozowym patykiem i rozowa pileczka.. calkiem fajna rozrywka polecam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Bart.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2006.11.14 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze chciałem pograć w golfa lecz nie miałem okazji, szkoda bo wydaje się być to sport bardzo interesujący.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Tomek Wilner
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2006.11.15 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bedac na wakacjach w kanadzie nauczylem sie grac w golfa Smile jest to zajefajna gra normalnei zakochalem sie w tej grze ale w polsce dla zwyklego czowieka (takiego jak ja i wiekszosc z was)ta gra jest niedostepna bo po poerwsze pol jest tylko kilka na caly kraj a jedna runda (18dolkow) kosztuje o ile sie dobrze orientuje chyba 200zl ale jak ktos mialby mozliwosc sprobowac to polecam

Powrót do góry
Klatus
Eterno

PostWysłany: 2007.07.21 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sergio Garcia <serce>

Mój ulubiony golfista zaraz obok Tigera jest bardzo bliski wygrania British Open! Trzeci dzień na półmetku, a Hiszpan ma już wynik -9, drugi zawodnik traci trzy uderzenia ;) Jak Sergio utrzyma formę do koca dzisiejszego dnia i ugra jakieś -10/-11 to jutro wystarczy mieć wynik dnia: -2/-3.

Vamos Sergio!

Jak to powiedzieli przed chwilą w Polsacie Sport "Sergio Garcia jest fanatycznym kibicem Realu Madryt, może będzie grał z Jurkiem Dudkiem w piłkę i golfa ;)"

Andre.
NY citizen.

PostWysłany: 2007.07.21 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ernie Els i Tiger. Ich najbardziej lubię. Golfa oglądfam najczęściej na ESPN, i to często archiwalne materiały, bo nie mam Polsatu S. Pytanie do mieszkańców Warszawy.
Gdzie i za ile można zagrać w golfa w Wawie?

NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.07.22 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubiłem Sergio Garcii, ale skoro jest kibicem Realu to chyba zmienię zdanie. Dziwne - kibicuję Realowi, a większości hiszpańskich sportowców nie lubię i jak się potem okazuje, że są kibicami Realu to nadal ich nie lubię ;)

Powrót do góry
NatanD.
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.07.23 07:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo Harrington! A już myślałem, że Garcia wygra.

Powrót do góry
DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.07.24 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie interesuję się golfem ale o tej walce między Harringtonem a Garcią dużo mówiono i pisano, Garcia był już o krok i minimalnie nie trafił.

Powrót do góry
Sheila
Obrońca praw Beckhama

PostWysłany: 2009.12.14 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka afera wokół Woodsa, a w tym temacie cisza jak makiem zasiał. Ja rozumiem, że życie prywatne Tigera mało kogo interesuje i nie o tym się powinno tutaj pisać, ale chyba fakt, że Woods zawiesił swoją karierę może zainteresować.

Strasznie dużo się mówi o jego zdradach itd, portale prześcigają się w odnajdywaniu coraz to nowych kochanek golfisty, przez co ucierpiała nie tylko rodzina Tigera, ale też właśnie jego kariera.

Pytanie brzmi: co dalej? Być może jesteśmy świadkami... upadku (?) największej gwiazdy golfa ostatnich lat.

btw, na miejscu jego żony już dawno bym go zostawiła, a nie dawała "drugą szansę"

Powrót do góry
AirKordan23
I Believe I Can Fly

PostWysłany: 2009.12.14 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheila napisał:
btw, na miejscu jego żony już dawno bym go zostawiła, a nie dawała "drugą szansę"

Niby gdzieś już kupiła dom i się wyprowadziła.

Dalej będą musieli ginąć
– nie pytaj mnie dlaczego."

Powrót do góry
Peterman
Gwiazda
Gwiazda

PostWysłany: 2009.12.14 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sponsorzy odchodzą od Woodsa
Źródło: PAP

Po skandalu jaki spowodował swym zachowaniem Tiger Woods, kolejne firmy wycofują się ze sponsorowania tego najbogatszego sportowca świata. Golfista zawiesił karierę, aby ratować swoje małżeństwo. Będzie go to jednak kosztowało więcej niż się spodziewał.

i w sumie bardzo dobrze bo jednak był autorytetem dla wielu ludzi a tu proszę takie coś jednak kasa robi swoje niestety ...

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Inne dyscypliny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: