Real Saragossa - Real Madryt [2-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamior
Joker

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2007.06.10 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mecz w wykonaniu Realu średni chociaż waleczny do ostatnich sekund spotkania.
Milito do Realu i to już zaraz po zakończeniu sezonu.
I chyba co najważniejsze to osoba Tamudo (która niema nic wspólnego z tym spotkaniem, ale i tak go kocham) <serce> <serce>
Aha i Ruud jest wart wszystkich pieniędzy i pomnika na Bernabeu :]

nuru
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2007.06.10 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

19 sekund które zmieniły wszystko. Od załamania do euforii. Dla takich chwil warto żyć. Najpiękniejszy sport, najlepsza drużyna. A za tydzień w drogę! Na La Cibeles! :]

DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2007.06.11 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynik końcowy dobry zarówno dla Sarragossy i Realu, bo oni nadal utrzymali miejsce w Pucharze UEFA a my fotel lidera czyli sprawiedliwie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Mateusz.Haz
El hombre gol

PostWysłany: 2007.06.11 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mogłem oglądać meczu (tak jak to przy stało w telewizji lub na ekranie monitora). Widać z Waszych wypowiedzi, że emocje były i bardzo duże. Ja jedynie z relacji live na rm.pl (z góry dziękuje za nią :] ) śledziłem na telefonie minuta po minucie co się działo. Gdy było 1-0 dla Saragossy sprawdzałem na innych serwisach czy to czasem nie pomyłka, ale później przeczytawszy relacje zrobiło się trochę nieciekawie, ale wiedziałem, że Real stać na przynajmniej na jedną bramkę .Potem 1-1, 2-1, 2-2 i w Saragossie i w Barcelonie. Szczęście na twarzach madridistas, rozpacz u putek :] . Oglądając skrót spotkania to Real powinien wygrać i to wysoko. Ruud nie chce na niego psioczyć, ale ta główka w końcówce pierwszej połowy, Diarra strzał z 4m niecelny no i bodajże 3 setki Higuaina. Może powinien ktoś popracować z nim nad sytuacjami sam na sam, bo tej klasy zawodnik grający w Realu powinien wykorzystać chociaż jedną sytuację z trzech. Nie chciałbym oceniać zawodników, bo nie oglądałem całego meczu, ale Helguera żegnaj. Jeszcze tylko Malllorca,,,Hala Raul(e) :] Hala Ruud Hala Madrid! Po zwycięstwo

kris1902
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2009.12.14 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry mecz byl...

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2006/07 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Strona 22 z 22
Skocz do: