Carlos Alberto Tevez "Carlito"

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
markowski
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.23 22:00    Temat postu: Carlos Alberto Tevez "Carlito" Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem krolewscy powinni sprowadzoc tego pilkarza bo nie jest on juz obiecujacym zawodnikiem, ale najwieksza gwiazda ktora gra w Ameryce Poludniowej, jest on rowniez bohaterem 18 milionowego transferu do Sao Paulo. Jest mlody, szybki, ambitny i bajecznie wyszkolony technicznie. I bylby kolejna alternatywa na rzuty wolne. Uwazam ze brakuje nam takiego zawodnika, "Carlito" jest calkowicie pozbawiony kompleksow co do wielkich gwiazd (sam jeste gwiazda). Nie ogladajac sie na nikogo i zostawiajac serce na boisku moglby stac sie legenda. WPISUJECIE WASZE OPINIE ! ! ! ! !

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.02.23 22:12    Temat postu: Re: Carlos Alberto Tevez "Carlito" Odpowiedz z cytatem

markowski napisał:
[...]nie jest on juz obiecujacym zawodnikiem, ale najwieksza gwiazda ktora gra w Ameryce Poludniowej

Powiedziałbym, że jedną z największych. Jest Robinho, jest Mascherano. Zwłaszcza ten pierwszy jest bardzo, ale to bradzo słynny.

Cytat:
jest on rowniez bohaterem 18 milionowego transferu do Sao Paulo

Nie do Sao Paulo a do Corinthians (Corinthians Sao Paulo, owszem, ale samo 'Sao Paulo' odnosi się so SPFC).

Cytat:
[...] bylby kolejna alternatywa na rzuty wolne

A po co? I tak po prawie każdym wolnym z ciekawszej pozycji odzywają się głosy "Czemu wolnego nie egzekwował ten, co go nie egzekwował, tylko ten co egzekwował"... Ufff...

Cytat:
Uwazam ze brakuje nam takiego zawodnika, "Carlito" jest calkowicie pozbawiony kompleksow co do wielkich gwiazd (sam jeste gwiazda). Nie ogladajac sie na nikogo i zostawiajac serce na boisku moglby stac sie legenda

Z tym akurat jestem skłonny się zgodzić. Tyle tylko, że mamy już stadko napastników, prawdopodobne jest przyjście Robinho... Ale jeśli Tevez dostałby szansę regularnych występów, to kto wie...

Cytat:
WPISUJECIE WASZE OPINIE ! ! ! ! !

Zadowolny? Wpisałem. I na przyszłość nie naganiaj tak ludzi, bo to niekulturalne. Forum to nie blog, gdzie się trzeba (IMHO wcale nie trzeba, ale wielu myśli inaczej) ubiegać o jak największą liczbę komentarzy.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
markowski
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.23 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmmmm Smile
Z tym naganianiem to po prostu chcialem znac opinie innych, a Robinho mnie nie przekonuje Mascherano rowniez a po za tym nie kwapia sie z przejsciem do krolewskich. Moze czas zmienic obiekt zainteresowan ? ? ?

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.02.23 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ludzie będą chcieli się z Toba i nami wszystkimi podzielić opiniami, to na pewno to zrobią.

A co do tego, czy Robinho i Mascherano są gwiazdami... zależy kogo się uważa za gwiazdę. Za same umiejętności Robinho jest nie mniej słynny niż Tevez, tyle że ten drugi ma na swoim koncie wspomniany przez Ciebie spektakularny transfer. A Mascherano - on jest "cichą", niemedialną gwiazdą :]

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
roadkiller
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.23 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tevez moglby byc rewelacja w europie, ale predko nie bedzie, z powodu wyzej przez ciebie wymienionego (czyt. trensfer).

Co do Robinho, to mam mieszane uczucia... z jednej strony moze okazac sie rewelacja, jak to ma miejsce w brazyli, a patrzac z innej perspektywy, to wydaje mi sie on zbyt slaby fizycznie. Co prawda niscy, zwinni napastnicy bardzo dobrze sobie radza w europie, ale on ma zbyt dziecinna posture.
Inna sprawa jest to, ze na niedomiar napastnikow nie mozemy narzekac.
I tu pojawila sie opcja ustawiania go na lewym skrzydle... z tym ze mamy tam solariego i zidane'a. Na miejscu sacchiego bardziej bym sie skupil na obroncach- dwoch bocznych(prawy to koniecznosc!) i jeden srodkowy. Moznaby takze kupic srodkowego pomocnika, ale tam tez wikszego problemu nie mamy, bo becks i tak nie odejdzie, a guti i gravesen graja bardzo dobrze.

EDIT: najchetniej ogladnolbym od przyszlego sezonu w bialych koszulkach Del Horno i S.Ramosa.

markowski
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.23 23:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Robinho to moze nie jest imponujacej postury , ale nie skreslam go z tego powodu (Jordanowi tez powiedzieli ze za watly Smile) , uwazam ze nie jest tak dobry jak ''Carlito'', a po za tym Tevez ma wieksze doswiadczenie w waznych meczach Smile

Powrót do góry
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2005.02.23 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja proponuję, aby przeglądać forum czy taki temat nie istnieje.

http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=2632

Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.02.24 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Embarassed przeoczyłem :(

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: