Solaris
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamilpalonek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.01.28 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solari jest znakomitym zawodnikiem udowodnil to nie w jednym meczu. Bardzo dobrze gra w Realu, a rowniez nie zawodzi Argentyny.Powinien grac w 11 a Beckham na ławe bo chyba jest najgorszym zawodnikiem Realu Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Hala Madrid Exclamation Exclamation Exclamation

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Vesna
free hugger

PostWysłany: 2005.01.31 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarząd Realu nareszcie przedstawił Solariemu propozycję przedłużenia umowy o trzy lata i mam nadzieję, że Argentyńczyk ją przyjmie.
Wszelkie obawy związane z odejściem Solariego zostały chyba rozwiane ;)

We like to play that game, German or gay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.01.31 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie przeczytalem news o nowym kontrakcie Very Happy ja zawsze bylem za Solarim Laughing

władzio
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.01.31 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oferta kontraktu to jeszcze nic. Solari jeśli ma to podpisać to najpierw powinien dostać ofertę gry :]

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.01.31 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczymy jak to z nim bedzie. Mam nadzieje ze podpisza ten kontrakt a Lux da mu wiecej pograc

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Miko
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.08 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż - dla mnie, odkąd tylko zobaczyłem jego grę, jest ulubionym (no może zaraz za Raulem) zawodnikiem REALU. Jego "zabawy" z Zidanem i R.Carlosem w meczach LM po prostu zapierały dech w piersiach. Moim zdaniem to właśnie on, a nie Morientes jest najbardziej niedocenianym zawodnikiem świata. Teraz jest tak napewno, bo Morientes w końcu uwolnił się od despotycznych rządów Pereza. Myślę, że w każdym innym klubie Solari uchodziłby za wielką gwiazdę ale niestety jest kolejną ofiarą "systemu" REALU, a właściwie Pereza. Teraz sam już nie wiem czy mam się cieszyć, czy płakać, że podpisał nowy kontrakt. Jeśli w końcu przebiłby (a właściwie nie przebił tylko poprostu gdyby trener dostał od Pereza pozwolenie na wystawianie go) się do pierwszej jedenastki to byłbym wniebowzięty, ale jeśli dalej będzie grał tyle co ostatnimi czasy, to pozostanie uczucie, że mój ukochany klub zmarnował jeden z najlepszych talentów argentyńskiej piłki. Nawet dziś myślę, że i tak jego talent jest już teraz trochę zmarnowany bo przecież Santiago ma już 28 lat. Gdyby pozwolono mu grać napewno bardziej by się rozwinął i teraz pewnie brylowałby i oczarowywał kibiców REALU na całym świecie. Ale cóż to tylko moja opinia i niestety w piłce nie kibice decydują kto ma grać, tylko... no w REALU niestety Perez, a nie trener. Pozostaje tylko mieć nadzieję. Mimo tego wszystkiego jestem teraz bardzo szczęśliwy bo w końcu powraca REAL z najlepszych lat. Mam nadzieję, że to nie jest chwilowy stan rzeczy.
HALA MADRID !!!
HALA RAUL !!!
HALA SOLARI !!!

Powrót do góry
Zizoupoland
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.02.10 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solari jest w eleganckiej formie. Jest to pilkarz nieobliczalny posiadajacy wiele mozliwosci no i pragnalbym aby znalazlo sie miejsce dla niego w pierwszej 11. 8) Exclamation

Powrót do góry
FAN RAULA 1991
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.02.10 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Solari jest w dobrej formie.Ostatnio strzelił nam gola.Nie wiem
dlaczego grający gorzej Becks gra w pierwszej 11 jak Solarek
gra od niego lepiej.

Powrót do góry
-=ANGEL=-
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.02.24 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gwiazdy grają w 11 , nic tego nie zmieni

Glory, glory alleluja Real wygra nie ma zbuja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: