Athletic Bilbao - Real Madryt [1-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2010.01.18 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrw91 napisał:

A sezon? Zwycięstwo w LM to cały czas od początku sezonu strefa marzeń. Ten sezon to raczej przygotowanie do wejścia w dobry okres i mimo powszechnego zdania i opinii Real nie ma większego prawa zdobyć w tym sezonie jakiegoś trofeum (jedyne zabrał nam już Alcorcon).

To po co były transfery Kaki,CR,Benzemy,Alonso....ćwierć miliarda tylko po to,aby Barca bardziej nas upokorzyła?

Piszesz o ''wejściu w dobry okres''-nie wiem,czy jeśli nic nie wygramy,to będzie ''wejście w dobry okres''...
Presja będzie jeszcze większa,co tylko będzie na korzyść Barcy-która będzie śmiała się nam w twarz.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
michal_ko
A por la undecima

PostWysłany: 2010.01.18 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po to by przynajmniej starać się powalczyć jak równy z równym i mieć na to szansę. Te transfery nie zapewniają triumfu, nawet jakbyśmy wydali miliard na najlepszych zawodników to i tak będziemy na początku słabsi od grającej ze sobą kilka lat Barcy preferującą ten sam styl będącą na fali po wspaniałym sezonie z wielką pewnością siebie. My dopiero musimy znaleźć styl gry, zawodnicy muszą się poznać bo sami swoim talentem i umiejętnościami mogą wygrywać nam kilkadziesiąt spotkań w sezonie, ale najważniejszych spotkań i trofeów bez zespołu nie wygramy.

Wejście będzie dobre, bo jak pokazuje ten sezon podwaliny pod niesamowicie silny zespół są. Mimo rewolucji jesteśmy tylko krok za Barcą i gramy coraz lepiej, większość piłkarzy się już dobrze rozumie. Trener chyba już znalazł odpowiednią taktykę i teraz pozostaje czekać na efekty zgrania i pracy ze sobą.

Presja? Presja zawsze była w Madrycie ogromna. Teraz jest jeszcze większa bo sztucznie nadmuchiwana przez kibiców wrogich klubów Smile i media, ale mamy też po to zawodników najwyższej klasy by sobie radzić z nią. Są to gwiazdy, liderzy swoich zespołów gdzie presja spoczywała na nich, teraz są jednymi z wielu w dodatku wspierani przez weteranów Realu. Na pewno łatwiej znoszą presję niż zawodnicy, którzy grali wcześniej.

Trofea w tym sezonie przy dużym szczęściu, wielkich umiejętnościach zawodników i przede wszystkim dobrej i szybkiej pracy trenera by postęp w tworzeniu i zgraniu drużyny był duży są więc pozostaje kibicować i liczyć na zgarnięcie chociaż jednego z nich. Jednak jeśli nie wygramy w tym roku niczego to nie powód do hańby czy wstydu. Za rok będziemy już głównymi faworytami w walce o wszystko i w ogóle nie będziemy musieli się obawiać Barcy, Chelsea czy MU.

Inmortales como el tiempo, inalterables como la historia

Ultras Sur
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
soarq
Putka
Putka

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2010.01.18 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choćbyście nie wiem jak dobrze się zgrali, to Barcy, Chelsea i Manchesteru zawsze musicie się obawiać. Na papierze macie co najwyżej równy personalnie skład w porównaniu do nas, a Chelsea i Manchester to klasy same w sobie (i z wcale nie gorszą ekipą, tylko po prostu mają piłkarzy pasujących do innego stylu gry).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jakuber85
Trener
Trener

PostWysłany: 2010.01.19 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wy z Chelsea też nie macie za wiele do pogadania bez Øvrebø w składzie ;)

Co do meczu w Bilbao. Pisałem już przed meczem, że będzie bardzo ciężko i tak też się stało. Nie mogłem zdobyć się na jakąś normalną wypowiedź gdyż gorycz porażki przez dwa dni przepełniała moje serce ;) Cieszyła mnie, szczególnie w pierwszej połowie gra Benzemy, może jakoś szczególnie zwróciłem uwagę bo mi jakoś szkoda tego chłopaka. Dobry z niego grajek, ale potrzebuje jeszcze czasu. A to, że mam umiejętności nie podlega dyskusji, widać to w pojedynczych zagraniach. Ostatnimi czasy bardzo zawodzi mnie i Lass i Kaka. Pierwszy biega niekoniecznie celowo. Nie wiem z czego to wynika, ale zgubił coś co miał w tamtym sezonie. Kaka bardzo chimerycznie. Potrafi zagrać dobrą piłę, żeby przez następne 30 minut zachowywać się jak człowiek-zagadka.

Wracając do Barcy. Dali Sevilli lekcję futbolu, jak pisałem wcześniej. Tracimy już 5 punktów. Nie wiem czy to odpowiednia hipoteza, ale chyba Barca wraca na właściwe tory.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9
Skocz do: