Olympique Lyon - Real Madryt [1-0] [*]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pipen7
Even if it’s going wrong

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2010.02.17 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zap. napisał:
Kurwa marudzicie. Ble ble ble. Z waszych postów wynika że już odpadliśmy z LM są dwa mecze! Całe 180 min dopiero zagraliśmy 90 min. Teraz to 90 min będziemy grali w Madrycie! Trochę więcej wiary!

Jak już pisałem, nie ma co liczyć na wiarę niektórych. Bo przed meczem z Valencia pisali, że mamy w dupę bo Cristiano nie gra. A przed meczem z Depor to w ogóle już Barcelonie mistrza dawali .

W lidze dobrze gramy i nie marudzicie, 1 mecz w dupę choć wiadomo styl był do dupy i już wielki żal jak to tragicznie gramy, wytykanie każdemu błędów i w ogóle koniec z LM.

KmoszeK
Trener
Trener

PostWysłany: 2010.02.17 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don RAUL napisał:
2-1, też nie da nam awansu :]

Chłopie, ja to wiem... po prostu 1/8 aż po grób, po dobrym meczu będzie 2-1 dla nas i fini :/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Krist
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.02.17 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrząc na nowego newsa "dopóki piłka w grze..." to kojarzy mi się pitolenie o sukcesach Polaków w 74 itd itp... Czemu nie może być tak jak Man U przyjeżdża na San Siro i dyma i 2:3, a to niby my kupiliśmy ich najlepszego zawodnika...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
siemaelosz
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.02.17 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie może tak być bo mecz meczowi nie równy zastanowiłeś się nad tym ??
Ja wierzę w to, że w rewanżu grajki zagrają o niebo lepsze spotkanie niż te w Lyonie :-)

GKS Górnik 1979 Łęczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
tyranitar
Raúl para Siempre

PostWysłany: 2010.02.17 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krist napisał:
patrząc na nowego newsa "dopóki piłka w grze..." to kojarzy mi się pitolenie o sukcesach Polaków w 74 itd itp... Czemu nie może być tak jak Man U przyjeżdża na San Siro i dyma i 2:3, a to niby my kupiliśmy ich najlepszego zawodnika...

Po raz pierwszy w historii strzelili tam bramkę, a tym samym po raz pierwszy wygrali. Nie oglądałem tego meczu, ale naczytałem się, że to jednak Milan był lepszy i zabrakło im szczęścia. ManU nie jest w europejskiej czołówce od wczoraj, ale od dużo dłuższego czasu i jakoś też nie od razu wygrali z Milanem na wyjeździe - wystarczy spojrzeć na sezon 2006/2007, gdzie wygrali u siebie 3:2 po ciężkiej gonitwie, ale na SS już dostali po dupie i nie odpowiedzieli nawet jedną bramką - forma dnia, szczęście/pech, kontuzje itd. te zmienne mają wpływ na właśnie takie hitowe mecze. Trzeba myśleć, że nam te zmienne będą działać na korzyść na Bernabeu, a tym samym przejdziemy do ćwierćfinałów. Nie wypowiadałem się jeszcze na temat wczorajszego meczu, ale to było naprawdę słabe i jestem ogromnie zawiedziony, ogromnie - zawiedli mnie wszyscy zawodnicy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25
Strona 25 z 25
Skocz do: