Racing Santander - Real Madryt [0-2]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anonim
Gość

PostWysłany: 2010.04.04 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

althregis napisał:
Drażni mnie gra na pół gwizdka i zawsze minimalnym nakładem sił. Prawie zawsze Real gra na minimum. Można wygrać 1-0, fajnie, na konferencji wytłumaczy się, że przeciwnik był trudny, bla, bla, bla, kontrolowaliśmy grę... itd. Ja wiem, że Gran Derbi, że trzeba się oszczędzać, że nie gramy pierwszym garniturem, ale nie róbmy łaski, że zniżamy się do poziomu przeciwnika, bo wiemy i tak, że wygramy. Trzeba ich było dojechać na 5-0, a nie spacerować po boisku. Przez takie podejście do meczy w lidze przegrywamy w lidze mistrzów. Trzeba grać każdy mecz od początku na maksa, strzelić 2,3 w pierwszej połowie, a później sobie spacerować. Real spaceruje od początku wiedząc, że strzeli gola. Na własnym podwórku generalnie działa, na LM już nie.

Wygrana cieszy, ale styl woła o pomstę do nieba.

bardzo dobrze napisane. pomoglo by tez zmniejszenie roznicy miedzy Realem i Barca a reszta ligi. jak? sprzedaz praw telewizyjnych na takich zasadach jak np w Anglii. Teoretycznie Real mialby mniej pieniedzy, ale bardziej konkurencyjnych przeciwnikow w lidze i przez to bardziej zahartowana druzyne. Jakos trzeba wydobyc Real z europejskiej klasy sredniej w ktorej sie teraz znajduje.

Powrót do góry

Kibic RM
Prezes
Prezes

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2010.04.05 09:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wywal cytat bo warna dostaniesz ,co do meczu fajnie ,że Casillas zachował czyste konto a CR9 i Higuain strzelili bramki. 3 pkt. są i to się liczy.

El Dominik
Madridista

PostWysłany: 2010.04.05 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje że niechcieli się przemęczać przed meczem z barcą bo wczorajsza gra była bardzo słaba. Indywidualna akcja Cr i wspaniałe podania Gutiego uratowały nam dupe bo kto wie jak by to się mogło skończyć...

Ważne że zwycięstwo bo gra pozostawała wiele do życzenia.

Ale mamy Pelle i trzeba się z tego cieszyć.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
skisimon
Real Madryt A
Real Madryt A

PostWysłany: 2010.04.05 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no toż ku.wa od czego jest ronaldo i guti? od crisa sie wymaga zeby przeprowadzal indywidualne akcje a guti z tego co wiem slynie z takich wlasnie podan. 'uratowali nam dupe' :|

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2009/10 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9
Skocz do: