Forum - uwagi, opinie, sugestie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 301, 302, 303  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cypherq
NIE frustratom!

PostWysłany: 2010.04.16 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby nie forum, nie byłoby zlotu. Więc działa w obie strony :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Piwwwko
So I do
So I do

PostWysłany: 2010.04.16 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I chyba nie tylko o to chodzi ;).

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Global
El Siete

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.04.16 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piwwwko napisał:
Idź się pożal Pilotowi i jezzikowi, a tu już skończ waśc, i wstydu oszczędź, a nam trudu, naprawdę.

Ale kto tu się ośmiesza? Musisz być niezłym hipokrytą, żeby tego nie zauważyć. To wy odpierdalaliście jaja na meczu, machaliście chusteczkami i bawiliście się w najlepsze, pomimo tego, że Real był oklepywany, planowaliście bójkę (trzeba było spróbować szczęścia) i na koniec wjebaliście mi bana za pyskówki na zlocie. :lol2: Ludzie, litości....

Piwwwko napisał:
A apropo piłki, to jedna dziurka to mało?

A piłka polega na strzelanie bramek, a nie na 15432984 debilnych dryblingów z których jeden się uda. Wynik pamiętasz? To niczym wspominanie put o piętce Iniesty w pamiętnym 4:1. Kolejny przejaw hipokryzji?

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2010.04.16 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdolę, daruj już sobie, bo tylko się pogrążasz. Nie masz bana, więc przestań już dopowiadać i zgrywać pierwszego bohatera.

Global
El Siete

PostWysłany: 2010.04.16 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak myślałem, pogrążam się, bo ośmielam się prowadzić dyskusję z panami redaktorami. Hipokryzja w najczystszej postaci Jarku "Higuain, wypierdalaj szybciej z tego boiska".

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2010.04.16 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom, tak samo piszę na forum, wtedy też grał słabo, więc krzyczałem, żeby wypierdalał i dawał miejsce Benzemie. Pomóc zguglować hipokryzję? Chyba, że pierwszy raz zetknąłeś się z moją oceną gry tego zawodnika.

I nie prowadzisz żadnej dyskusji, tylko po zdjęciu bana poczułeś, że już jesteś mistrzem i ciśniesz dalej. Tak, machaliśmy, tak, krzyczeliśmy. [btw, te obrażanie za chusteczki jest jakieś pierdolnięte, chociaż wiadomo, że sami wiemy kto jest tak wielkim kibicem i alma, że nie odpuści]Grali słabo, to wyrażamy emocje. Wiem, że pewnych kręgach nie można powiedzieć nic złego na drużynę, na zawodników, bo be i fe, ale niestety, niektórzy mówią to, co myślą i głośno wyrażają swoje oceny. I jak już pisałem, wpierdol to mogłeś dostać od niektórych w piątek [i zgadnij od kogo, tak, od tych, których obrażałeś, nawet od kibiców Barcelony, ja jebię], kiedy wszyscy siedzieli zniesmaczeni twoją akcją na Choobie i Piwku. Jeszcze coś ci wytłumaczyć czy wrócisz do potulnego bycia w jakimś tam stopniu normalnym userem? Chętnie odpowiem na każde pytanie dot. ciebie na zlocie.

Podsumowując, zrobiłeś, kurwa, megawioskę w piątek i jeszcze zgrywasz bohatera, a, jak sam pisałeś, mało pamiętasz. Popierdoliło? Wracaj do szeregu i zgrywaj kozaka tam, gdzie cię jeszcze nie znają i uważają za supermegawyjebongo usera.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

Global
El Siete

PostWysłany: 2010.04.16 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie prowadzę dyskusji. Weź chłopcze zluzuj poślady, wiadomo, że to Global odpierdalał jaja, a reszta jest alma. Cieszę się, że głośno wyrażacie swoje opinie, szkoda, że są one częściowo idiotyczne. Nigdy nie wyzwałem legendy naszego klubu, chociaż jak wiadomo mnie moi guru włożyli knebel w pysk i nie wszystko wolno mi powiedzieć, tylko u was panuje wolność słowa. :-) Jako redaktorzy, powinniście jakoś reprezentować tę stronkę, a na razie to dajecie chujowy przykład.

Fajnie, że nadal nie zauważyliście, że to wy zrobiliście wioskę. Faktycznie muszę sobie chyba dać spokój, bo dyskusja z debilami skończy się tak, że zniżę się do ich poziomu, a oni mnie pokonają doświadczeniem.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2010.04.16 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wioskę? Bo machnęliśmy chusteczkami? <hahaha> A "Piwko i pastuch" się przejadło. W ogóle sam przyznałeś, że po części rozumiesz jego zdanie, więc hala redaktorska hipokryzja. [']

Nikt nie każe ci wchodzić na chujową stronkę, naprawdę. Są podobno inne w necie. Nikt nie każe wchodzić na chujowe forum, nikt nie każe przyjeżdżać na zlot, nikt nie każe ci gadać z chujowymi redaktorami. Wszystko zrobiłeś sam, ale i tak zjebanie. Brawka.

I odpierdalaliśmy różne rzeczy, jak na zlocie, maniany w chuj, ale rozumiesz, że nikt nie odjebał tego wobec innych osób i nie był tak nachalny jak ty? Skumasz to?

Global
El Siete

PostWysłany: 2010.04.16 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym napisał "Di Stefano, ty [tu wstaw swoje ulubione wyzwisko], to po jakim czasie winy zostaną mi odkupione? Rozumiem frustrację wynikającą z obserwowania Raula grającego w pierwszym składzie jakiś czas temu, wyzywania go już nie.

Nie napisałem nic o chujowej stronce, znowu sobie pewne rzeczy dopowiadasz. I uwierz mi, nie przyjechałem na zlot po to, by się z wami spierać.

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2010.04.16 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeee, znowu temat Raula. Ale czaisz, że nie widziałem Di Stefano i mogę go tylko szanować za to, co zrobił jako całokształt? Czy, kurwa, skumasz, że Piwko napisał tego jebanego pastucha po tym, jak Raul w kilku meczach z rzędu dawał ciała, był wolny, chujowy. Czy czaisz, że każdy go szanuje jako legendę klubu? Czy wiesz, jak w ogóle gra Raul? To było "teraz, tutaj, dzisiaj, ten mecz", a nie ocena wielkiej legendy klubu.

Global
El Siete

PostWysłany: 2010.04.16 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważasz, że to było trafne określenie?

El Jarek
intocable
intocable

PostWysłany: 2010.04.16 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do jego gry? No raczej. Wtedy ewidentnie stał na boisku jak pastuch. W ogóle to było łagodne, bo nawet socios potrafili go tam dobrze zjechać. Ale co tam obraźmy się.

Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2010.04.16 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjaśnijcie to sobie prywatnymi kanałami.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Global
El Siete

PostWysłany: 2010.04.16 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już nie mam pytań.

Piwwwko
So I do
So I do

PostWysłany: 2010.04.16 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu Global stara się być bardziej madrycki niż Madryt (lub Pilot, niepotrzebne skreślić), bardziej hiszpański niż Hiszpania. Bo jak wiadomo, tam krytykowanie piłkarzy czy drużyny po słabym meczu, nie pojawia się w ogóle. Ba, jest nawet nałożona cenzura. A to, że ktoś jest twardogłowy, to jest sprawa tylko i wyłącznie danego przypadku, który zawsze musi wyjść w wyniku prokreacji, raz na jakiś czas.

Ogólnie, to Piwko dimisión, bo śmiał uznać wyższość Barcelony, klaskając im po meczu, wymachując chusteczkami na Madryt, krytykując zawodników za słaby mecz. Ale to tylko ja. A, no i Jarek, bo mnie rozumie. No i jeszcze Choob - bo tak i już. Vamos cojones, a por Cibeles con Blaugrana!

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 301, 302, 303  Następny
Strona 119 z 303
Skocz do: