Superliga 2005/06
Idź do strony Poprzedni  1, 2

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto w tym sezonie zostanie Mistrzem Portugalii ?
FC Porto
38%
 38%  [ 7 ]
Sporting Lizbona
27%
 27%  [ 5 ]
Benfica Lizbona
27%
 27%  [ 5 ]
Boavista
5%
 5%  [ 1 ]
Braga
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowało Użytkowników : 2
Wszystkich Głosów : 18

Autor Wiadomość
FAN RAULA 1991
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.24 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablito89 zamiast mnie obrażać zrób to komuś ze swojej mądrej rodziny Embarassed .
Benfica nas zawiodła w ostatniej kolejce.Choć grała u siebie
i tak niestety przegrała.Przeważnie wygrywa ze słabszymi zespołami
ale ten ją pokonał.

Raul rulezzz Rolling Eyes

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
pablito89
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.01.24 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A już miałem nadzieje że wreszcie dostałeś bana... No cóż... Jak to mówią nadzieja matką głupich... A tak ogólnie rzecz biorąc to nawet nie śmiałem ci ubliżać... Ja poprostu stwierdzam fakty...

Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.24 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja może jakoś się nie interesuję specjalnie ligą portugalską, jednakże najbardziej lubię chyba Boavistę - to była moja 1 drużyna prowadzona w Fifce 2005 :]. Co do Porto to mnie zniechęcił Murinho - nie przepadam za tym coachem, no ale w końcu już go nie ma więc może kiedyś polubię stołecznych Smile. Fajnie że walka w tym sezonie nie ogranicza się do 2 mijesca, jak bywało w poprzednich sezonach (1 lokata oczywiście z rezerwacją dla Porto). Teraz o mistrza walczy aż 5 teamów! Co do bram to naprawdę są świetne w Superlidze. Przypominają nawet te z Copa America, świetni technicy, porównywalni z tymi w Hiszpanii.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
dziobo
Wygra Real, na pewno
Wygra Real, na pewno

PostWysłany: 2005.01.24 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

realo-madrito - stolicą Portugalii jest Lizbona :] a jeśli chodzi o mój ulubiony klub to jest nim Porto, a to ze względu na sentyment do grających tam niegdyś Polaków Smile

Powrót do góry
Kublas
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.25 00:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również najbardziej lubię Benficę,ale w przeciwieństwi do Fana Raula1991 nie opieram się na historii klubu(o której on zapewne ma gówniane pojęcie),ani też nie gadam takich farmazonów jakoby Benfica jest symbolem Portugallii bo tak myślę Laughing
Kibicuję Orłom dlatego,że mają w składzie dwóch zawodników których bardzo lubię i podziwiam ich styl gry.Mam tu na myśli Simao Sabrossę oraz Nuno Gomesa(zwłaszcza tego pierwszego którego sytuacja trochę mnie ciekawi i nie mogę pojąć jak taki dobry piłkarz nie zaistniał jeszcze w silniejszej lidze,bo epizod w Barcelonie nie może zaliczyć do udanych).

Powrót do góry
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.01.25 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla ciekawskich - w tej chwili w PD Barcelona ma przewagę 12 pkt nad 3. Valencia. W Portugalii pierwszy Sporting (no i Porto) mają taką samą przewagę, ale ...nad 10. Belenenses i 11. Nacional. Wiem że u nich jest o 2 drużyny mniej i rozegrali oni o 2 kolejki mniej...ale! Ciasno tam u nich w tabeli Wink

!!! Hala Madrid !!!

Ostatnio zmieniony przez marthen dnia 2005.01.25 13:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
realo_madrito
Juvenil
Juvenil

PostWysłany: 2005.01.25 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziobo napisał:
realomadrito - stolicą Portugalii jest Lizbona :]

Ups, gafa spora Embarassed , no ale gera to nie jest mój ulubiony przedmiot, niestety (te przemiłe nauczycielki, jeszcze wychowawczyni, uhh :/ ;)) :] Sory za niescisłość.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.01.26 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pablito89 napisał:
Mój ulubiony klub to Academica, [...] Jakoś ją polubiałem jak grałem w którąś Fife

Ja w ten sam sposób zainteresowałem się Benfiką. Zdobyłem o niej trochę informacji, zapoznałem się z historią tego klubu i od jakiegoś czasu to Benfica jest moim ulubionym klubem w lidze portugalskiej.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Krzynówek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.04.07 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sportfing albo Benfica zdobędą tytuł...

bombaj
Prezes
Prezes

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2005.04.07 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim ulubionym klubem w portugalskiej lidze jest Sporting i chciałbym aby to właśnie ten klub wygrał lige. Zgadzam sie z Blanco najlepsze gole są w lidze portugalskiej.

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: