Najlepszy zawodnik Ligi Mistrzów 2004/05
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jacek_9
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.03.25 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yo też sie zgadzam że na razie najlepszym zawodnikiem ligi mistrzóe jest Adriano

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jacek_9
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.03.25 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale najlepszym napastnikiem i tak jest Ronaldo!!!!!!!

Jeszcze raz napiszesz dwa posty pod soba a sie pogniewamy... - Moderatorzy

Powrót do góry
dj_proch
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.03.26 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak teraz moze byc najlepszym napastnikiem Ronaldo jak Real juz z ligi mistrzow odpadl :(

arthur40
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.07.12 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym zawodnikiem LM był Frank Lampard i Steven Gerrard.Z Polskich zawodników najlepszy był Dudek,który rozegrał znakomity mecz finałowy(m.in rzuty karne) i Jacek Krzynówek,który był jednym z najlepszych zawodników Bayeru Leverkusen.Szkoda,że nasi piłkarze odpadli tak szybko. Very Happy

Powrót do góry
Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.07.12 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwazam ze niema jednego najlepszego ale wymienie kilku ktorzy grali bardzo dobrze... Gerrard, Dudek, Lampard, Ronaldinho Twisted Evil i oczywiśćie Zizuuu :P

Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2005.07.12 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dudek, Dudek, Dudek....kurde, ludzie opamiętajcie się !! Dudek zagrał jeden świetny mecz, a wy już go uważacie za najlepszego piłakrza LM. Licza się wszystkie mecze, a nie jeden. Dudek zawalił mecz z Olympiakosem, w innych meczach nie był zbyt pewny, więc o co chodzi. Najlepsze jest to, że już Dudka widzialem w niektórych 11 CL.

Nie można wybrać najlepszego piłkarza. Wielu grało wspaniale. Steven Gerrard, Frank Lampard, Ronaldinho, czy chociaż Krzynówek.

Krzynówek a Dudek ? Krzynówek świetne mecze z Realem, Romą, Liverpoolem. Z Realem najlepszy piłkarz meczu, z Roma tak samo. Z Liverpoolem w obu meczach najlepszy w swojej drużynie. Kilka goli, kilka asyst. Jeden z najlepszych piłakrzy CL. Dudek to wspaniały mecz w finale, ale tak jak wymieniłem wiele wpadek. Krzynio zdecydowanie lepszy.

Najlepsi piłkarze:

Gerrard - oczy ma wszędzie, wszystkie podania nawet z najdalszej pozycji, dochodzą dokłądnie na noge partnera. Wspaniałe strzały, prawdziwy mozg zespołu. Najlepszy środkowy pomocnik na świecie. Zapraszam do "Królewskich"

Lampard - podobnie jak Gerrard. Bardzo dobre opanowanie piłki, bardzo dobre podania i strzały.

Ronaldinho - geniusz techniki. Wszpanialy gol z Chelsea, rozbija obrone rywala, robi z piłkarzami co chce...to jest piłkarski geniusz, o nim nie musze dużo pisać...

Wyróżniłbym jeszcze takich piłkarzy jak Juninho PErnambucano, Jamie Carragher czy John Terry, ale oni nie błyszczeli aż tak jak wyżej wymienione trio...

Skat3
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.07.12 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bonso gdyby Dudek nie grał dobrze to Liverpool nawet z grupy by nie wyszedł

Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2005.07.12 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to dobre akurat, bo akurat w grupie to częściej Kirkland stał na bramce Rolling Eyes

Dudek w grupie grał przeciętnie, a wyjście z grupy to zasługa całego zespoły, a jeśli już musimy kogoś wyróżnić to tylko Gerrarda, który praktycznie w meczu z Olympiakosem, sam zapewnił awans dalej...

henry_02
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.07.15 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie Steven Gerard ;) Wedlug mnie to on ciagnie Liverpol do sukcesow i dzieki niemu Liverpol wygral caly ten turniej. Jakby to mozna okreslic jest motorem napedowym swojej druzyny :] i w tym sezonie bylo to widac bardzo bardzo ;] mozna wyroznic duet z Barcelony Ronaldinho-Eto !! bo robili wszystkich jak chcieli

Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.07.15 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bramkarz: Cech
Obrońca: Carragher
Pomocnik: Gerrard
Napastnik: hmmmmmm... po długim namyśle Shevchenko

Powrót do góry
marthen
m to the
m to the

PostWysłany: 2005.07.16 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym jednak stawiał na kapitana Liverpoolu, Stevena Gerrarda.

To on kierował całym zespołem w fazie grupowej jaki i pucharowej. Strzelił decydującą bramkę w ostatnim meczu fazy grupowej z Olympiacosem. Bramkę, która dobiła Greków i pozwoliła Liverpool'owi awansować z drugiego miejsca w grupie. Dysponuje silnym i celnym strzałem z dystansu, dobrze rozdziela piłki w środku boiska, świetne podania. Gdy Liverpool został znokautowany w pierwszej połowie finału przez AC Milan, to Gerrard był tam gdzie być powinien i po dośrodkowaniu Risse strzelił pierwszego gola dla swojej drużyny. Drugą bramkę co prawda strzelił Smicer, za to w trzeciej również udział miał nasz kapitan, ponieważ sędzia podyktował karnego po faulu na nim. Więc w dużej mierze to on poderwał kolegów, sprawił że Liverpool'owi zachciało się wreszcie grać i walczyć o Puchar Ligi Mistrzów. W dogrywce Liverpool został zepchnięty do obrony, więc Gerrard zamienił środek pomocy, na... prawe skrzydło obrony. Jak on tam wyśmienicie grał! Świetnie ganiał za Serginho, blokował jego dośrodkowania. Pokazał drugie oblicze - oblicze świetnego defensora. Kto wie - może jedno z zablokowanych dośrodkowań dało by bramkę Milanowi? Gerrard poprostu był wszędzie i z powodzeniem 'przeszkadzał' Włochom. I doszło do rzutów karnych. Wg mnie Gerrard strzelałby, jako kapitan, 5 jedenastkę. Ale jak wiemy nie było już takiej potrzeby, bo Dudek miał dzień.

Podsumowując Steven Gerrard zagrał w tej edycji Ligi Mistrzów dla mnie najlepiej. 'Napędzał' swój zespół, był prawdziwym kapitanem. Szkoda, że wykorzystał Real do podwyższenia swoich zarobków - widać kasa powoli uderza mu do głowy. Tego się właśnie najbardziej obawiałem ...

i Hala Madrid !

Powrót do góry
Paweł {Lew} Lewczuk
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.08.28 15:31    Temat postu: Steven Gerard zdecydowanie. Odpowiedz z cytatem

Wybrałem Stevena Gerarda, ponieważ w finale ligi mistrzów podobało mi się jak poderwał swój zespół do walki z Milanem, gdy przegrywali 3-0. Very Happy

Powrót do góry
fabioo
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.08.30 07:32    Temat postu: HALA MADRID Odpowiedz z cytatem

1. Steven Gerard
2. Jerzy Dudek

Powrót do góry
Kamil176
Siempre Madridista

PostWysłany: 2005.08.30 08:13    Temat postu: Re: Najlepszy Zawodnik Ligi Mistrzów.... Odpowiedz z cytatem

soc9 napisał:
...jest nim dla mnie bez wątpienia Buffon. bo to on miał największy wkład w zajęciu 1 miejsca w grupie przez Juventus, dlatego że przepuścił tylko 1 gola w fazie grupowowej i w meczu z REalem też pokazał pare ładnych interwencji, a dla was który zawodnik?

Wiem, że to trochę późno, ale Buffon nie przepuścił żadnego gola w fazie grupowej tylko jego zmiennik, bo w ostatnim meczu Juve grało w rezerwowym składzie, bo awans mieli pewny.

Moim zdaniem to najlepszy bramkarz, obrońca, pomocnik, napastnik i gracz to:
Dudek :P, Terry, Kaka (Lampard), Shewczenko (Adriano) i Steven Gerrard, bo innych nie można było wybierać :P.
Ronaldinho odpada, bo to ofensywny pomocnik, ale jak nie był w pomocnikach to ma pecha :P. Jak na napastnika to mało goli.

Ja wybierałem z tych co UEFA nominowała.

Powrót do góry
Major
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.08.30 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamil176 napisał :
Cytat:
Moim zdaniem to najlepszy bramkarz, obrońca, pomocnik, napastnik i gracz to:
Dudek , Terry, Kaka (Lampard), Shewczenko (Adriano) i Steven Gerrard, bo innych nie można było wybierać .
Ronaldinho odpada, bo to ofensywny pomocnik, ale jak nie był w pomocnikach to ma pecha . Jak na napastnika to mało goli.

Ja miał bym bardzo podobne typy co ty :P tylko nie Dudek on miał dobry tylko mecz finałowy a Cech zasłóżył sobie na ten tytuł w całym turnieju. A co do Ronaldinho to zdecydowanie masz racje moze i czaruje technika ale jak robią z niego napastnika to niech strzela wiecej goli :P

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: