Real Madryt - Atlético Madryt [2-0]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.11.08 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie moj drogi. podstawa to nauczyc sie madrze rozkladac sily i dowodca to wie. uwierz mu, bo zna sie na tym robi jak malo kto.

ci wychodzacy ze stadionu "kibice" to norma i nie ma to nic wspolnego z widowiskiem, chyba, ze to gd czy faza pucharowa lm, choc i tu w ostatnich latach to 'norma', wiadomo dlaczego.

niestety tak to wyglada w hiszpanii niemal wszedzie, a juz na sb czy cn najczesciej.

MCF para siempre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Kamior
Joker

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.11.08 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kto był w Madrycie to wie jakie po meczu są kolejki do komunikacji miejskiej, a zwłaszcza do metra. To, że kibice wychodzą to jest norma.

Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2010.11.08 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hoszkar, ja Cię rozumiem, ale Ty z Raurem chyba mnie nie do końca. Chodzi mi jedynie o to, ze wczoraj Jose mógł dać więcej minut rezerwowym. Przecież taki Karim, czy Pedro to kiedy mieli się w tym sezonie zmęczyć? No bez jaj. A obaj mogli - nawet z niewielkim wsparciem kolegów - coś jeszcze stworzyć. Skoro broniliśmy się z własnego wyboru, to taki Leon na kontry byłby jak znalazł. Tymczasem my zupełnie odpuściliśmy.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Kamior
Joker

PostWysłany: 2010.11.08 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pewien, że gdyby nie kontuzja Carvalho to Leon dostałby swoją szansę. Tak to wszedł Albiol, do którego Mou nie jest jeszcze chyba przekonany i dlatego pewnie swoją szansę również dostał Diarra, żeby tylko utrzymać wynik i wyjść na "0" z tył, co poprawi morale defensywy.

hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.11.08 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tlumaczylbym tego w ten sposob. badzmy szczerzy. wiekszosc wychodzacych jest zblazowana masa, traktujaca mecze jako wyjscie z domu. popkorn i zelki pod stadionem, wejscie na sektor w siodmej minucie i w osiemdziesiatej szybko do domku.

kapusniactwo.

pamietam jak ostatnio, wstalem przy dosrodkowaniu, a zbulwersowany siedzacy za mna dziadek, zaczal mnie krzykiem ustawiac, ze nie widzi.

do teatru! tyle im sie nalezy. niech odstapia karty socios, bo to zenada.

MCF para siempre.
Powrót do góry
Don RAUL
To wina Iriny jest

Ostrzeżeń: 9

PostWysłany: 2010.11.08 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamior napisał:
Jestem pewien, że gdyby nie kontuzja Carvalho to Leon dostałby swoją szansę.

Ta, w 82' czy później?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Kamior
Joker

PostWysłany: 2010.11.08 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spekulować to my sobie możemy. W środę (?) zagra pewnie z 90min. więc się wyszaleje za wszystkie czasy.

hoszkar
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2010.11.08 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"To nie był mecz ani Cristiano, ani Özila, ani Higuaína". - flores

mysle, ze to byl mecz atletico madryt i tego sie trzymajmy :]

MCF para siempre.
Powrót do góry
Yaguarek
Ka-boom!

PostWysłany: 2010.11.08 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Don RAUL napisał:
Chodzi mi jedynie o to, ze wczoraj Jose mógł dać więcej minut rezerwowym. Przecież taki Karim, czy Pedro to kiedy mieli się w tym sezonie zmęczyć? No bez jaj.
Dostaną swoje minuty w rewanżu w CdR. Nie chodzi tutaj o zmęczenie, a czepiliście się tego jak rzep psiego ogona, im mniej minut dostaną rezerwowi teraz, tym bardziej powinni się mobilizować na mecze, w których dostaną swoje szansy. I nie powinni mieć z tym problemu, bo Józek sprawę postawił bardzo jasno. Jeśli nie potrafią czekać, nie potrafią się mentalnie do tego przygotowywać to mają problem. Teraz, choćby w pojedynkę mecz wygrali, nie przebiją się do pierwszego składu. Więcej minut dostaliby, gdyby faktycznie gra nie szła, wynik był niekorzystny, a ludki na boisku nie panowały nad sytuacją, tak nie było, to i zmian nie było - co było do przewidzenia. Józek idzie sobie do przodu jak chce, jak mówił, tak robi.

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2010.11.08 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewne i spokojne 3 pkt.Oby tak dalej.Co do tych zmian.Uważam że jeżeli uda nam się ograć Barcelonę na Camp Nou to wtedy Jose zacznie stosować rotację i zacznie troszkę oszczędzać siły "once de gala" zapewne nie chce teraz tego robić ponieważ chce trzymać rytm i zgranie nie chce wprowadzać żadnego wybicia z rytmu.Nie którzy pewnie teraz powiedzą że lepiej oszczędzić trochę sił na Barce ale nie którzy zawodnicy wolą być w rytmie meczowym i lepiej im to robi niż odpoczynek w jednym bądź dwóch meczach.Podobnie pewnie myśli Jose dlatego dopóki że tak powiem żre to po co wprowadzać jakiś chaos.

DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2010.11.08 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja do końca nie byłem zadowolony z wczorajszego meczu. Niby spokojnie i pewnie, ale jednak Atletico trochę tych okazji miało i mogło się różnie skończyć, chyba na za dużo im pozwoliliśmy. Mecz ułożył się nam praktycznie tak samo jak pierwszy z Milanem, czyli szybkie 2 gole. Jednak mecz wygrany bez straty gola więc nie jest źle.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: