Real Madryt - Athletic Bilbao [5-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edward
Juvenil
Juvenil

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: 2010.11.21 00:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykonawcą karnego byłem tak samo zdziwiony jak sam Murinho ;) A mecz traktuję jako rozgrzewka przed Grand Derbi, czyli patrze na błedy naszego zespołu z przymrużeniem oka...

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Qelusek
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2010.11.21 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale bomba z wolnego Cristiano! Twisted Evil Twisted Evil super 5:1 Hala Madrid! Barcelono szykuj się na powitanie "naszych chłopaków"!!!!!!!! <hahaha>

Powrót do góry
Wirek
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2010.11.21 00:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygrana 5-1 i trzy punkty to się liczy. Styl gry był nie za ciekawy to prawda ale wygraliśmy i to wysoko i to jest najważniejsze. :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Qelusek
Fanatyk
Fanatyk

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2010.11.21 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wirek napisał:
Wygrana 5-1 i trzy punkty to się liczy. Styl gry był nie za ciekawy to prawda ale wygraliśmy i to wysoko i to jest najważniejsze. :]

styl gry nie był jakiś "superowy", ale w tym meczu Marcelo spisał się na 6+ moim zdaniem, chłopak..No dawał z siebie wszystko! to mi się podobało Very Happy

Powrót do góry
Lizander
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2010.11.21 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słaba gra obrony. Piłkarze Athelticu robili z Carvalho i Pepe co chcieli, ale dobrze że tak wysoko wygraliśmy. To, tak jak i myśl że jedziemy na CN jako lider da nam spokój w grze z Barcą. Hala Madrid !
PS : Mam nadzieję że Cris w końcu ustrzeli Barcelonę Very Happy

DavidBlanco
Real es mi vida

PostWysłany: 2010.11.21 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z taką grą w obronie w GD nie mamy co szukać, ale jestem pewien, że z Barcą w defensywie zagramy o wiele lepiej. Dzisiaj wyglądało to taj jakbyśmy wyszli z założeniem strzelenia jak największej liczby goli i o obronie zapominaliśmy, straszny chaos i gdyby nie Iker to po pierwszej połowie mogło być różnie, ale też my mogliśmy w pierwszej części strzelić jeszcze jednego czy dwa gole, bo okazje ku temu były. Staraliśmy się grać szybko i zdecydowanie, trochę za szybko dla graczy z Bilbao. Jeżeli zagramy z Barceloną dobrze w obronie, to gra z kontry będzie naszą mocną bronią.

Powrót do góry
KubaPP
Killer Elite

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: 2010.11.21 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny mecz ukazujący niedowiarkom talent Di Marii. Jest jeszcze nieokrzesany w nie których momentach ale potrafi nawijać rywala cudownie.

Mam nadzieje, że z Khedirą wszystko w porządku. Takich psikusów niech lepiej nie robią, bo wynik 2-1, a do karnego Ramos. :]
Carvalho słabiutki mecz dzisiaj ale on jakiś taki od samego początku jakby na ciśnieniu. Pepe niby dobrze, niby źle. Łatwo dawał się ogrywać Llorente. Cieszy fakt, że Cris odpowiedział natychmiast na bramki Messiego. Mnie i tak najbardziej ucieszył gol Gonzalo.
Teraz pozostaje odliczanie do GD.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8
Skocz do: