#realmadrid
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Z jakiego kanalu chcialbys/chcialabys korzystac?
#realmadrid
87%
 87%  [ 70 ]
#real
12%
 12%  [ 10 ]
Głosowało Użytkowników : 52
Wszystkich Głosów : 80

Autor Wiadomość
macjej
0

PostWysłany: 2011.01.04 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba całe kilka tygodni jeśli mnie pamięć nie zawodzi.:] Moje lansowanie? Nie bardzo rozumiem, możesz rozwinąć? A przestałeś wchodzić, bo właściciel kanału upomniał cie, a następnie zabrał ci jakąkolwiek władze na kanale żebyś nie kozaczył, bo za każdym razem, gdy widziałeś mnie z halfopem, plułeś jadem i mi go ściągałeś, zapominając o tym, że nie masz uprawnień zabrać mi go całkowicie.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2011.01.04 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:lol2:
nie kłóćmy się o pierdoły, nie warto

Powrót do góry
macjej
0

PostWysłany: 2011.01.04 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie kłócę, tylko dyskutuje. A ty po raz kolejny nie wiesz co powiedzieć, więc po prostu odwracasz kota ogonem. Podobnie było w zeszłym roku.

I tak na przyszłość: jeśli już zaczynasz dyskusje, to ją skończ. I najlepiej byś zrobił, gdybyś miał choćby jeden argument, a nie wyciągnięte z dupy hasełka i uśmieszki. Pozdro 666.

Powrót do góry
Bonso
Por décima vez...
Por décima vez...

PostWysłany: 2011.01.04 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lansowaniem nazywam, chociażby Twoją rangę, jak również ciągłe proszenie się o opa na kanale, a kiedy już go dostałeś dość często sam nadużywałeś władzy, a przynajmniej próbowałeś to robić ;) Opa miałem przez dłuższy czas, zanim jeszcze pojawiłeś sie na kanale, a to że go straciłem, było następstwem tego, że przestałem się na kanale pokazywać, nikt mnie nie upominał, żebym nie kozaczył, a czy zabierałem Ci jakiekolwiek funkcje czy nie, nie pamiętam, bo było to już dość dawno :] W każdym bądź razie irytowałeś mnie swoim zachowaniem strasznie, dlatego na ircu już nie pisze i nie mam zresztą zamiaru. A to czy miałem tam opa, czy Ty go masz, czy ktokolwiek inny, lata mi koło chuja, więc z łaski swojej nie wmawiaj mi, że głównym powodem mojej nieobecności na kanale, jest to, że nie mam opa, przez przypierdalanie sie do Ciebie :]
jak mówiłem, nie warto 'dyskutować' o mało ważnych pierdołach

Powrót do góry
macjej
0

PostWysłany: 2011.01.04 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Lansowaniem nazywam, chociażby Twoją rangę, jak również ciągłe proszenie się o opa na kanale, a kiedy już go dostałeś dość często sam nadużywałeś władzy, a przynajmniej próbowałeś to robić

Nie rozśmieszaj mnie. Rangę mam taką, bo nie miałem pomysłu na inną. Nie wiem w ogóle skąd przyszło ci do głowy to, że sie tym lansuje. Ranga jak ranga. Ty sobie ustawiłeś w siedemnaste urodziny "17" i ci tego nie wypominam. :]

O opa poprosiłem maroo, nie ciebie. I nie ciągle, tylko raz. A to, że siedziałem sporo na kanale, po prostu go dostałem.

Nie przypominam sobie, żebym kogokolwiek wyrzucił z kanału wbrew zasadom tam panującym. Jeśli masz jakiś przykład, to proszę, przytocz. :]

Cytat:
Opa miałem przez dłuższy czas, zanim jeszcze pojawiłeś sie na kanale, a to że go straciłem, było następstwem tego, że przestałem się na kanale pokazywać, nikt mnie nie upominał, żebym nie kozaczył, a czy zabierałem Ci jakiekolwiek funkcje czy nie, nie pamiętam, bo było to już dość dawno

Skoro nie pamiętasz, to ja ci pomogę: operatorem zostałeś, bo wstawił się za tobą hobbest. Przestałeś nim być za ciągłe plucie jadem w stronę moją i patusii. Tak się składa, że mam logi, więc proszę, nie wmawiaj mi, że tak nie było.

Cytat:
W każdym bądź razie irytowałeś mnie swoim zachowaniem strasznie, dlatego na ircu już nie pisze i nie mam zresztą zamiaru. A to czy miałem tam opa, czy Ty go masz, czy ktokolwiek inny, lata mi koło chuja, więc z łaski swojej nie wmawiaj mi, że głównym powodem mojej nieobecności na kanale, jest to, że nie mam opa, przez przypierdalanie sie do Ciebie

I wzajemnie. Osobiście też mi to lata, ale wszcząłeś dyskusje, więc nie chciałem pozostawać dłużny, więc po prostu odpisałem. :]

Prosta zasada: nie oczerniaj mnie nie mając do tego żadnych podstaw, a ja nie będę musiał ci odpisywać i udowadniać po raz n-ty, że po prostu, najzwyczajniej w świecie, pierdolisz.

Peace.

Powrót do góry
Sondokan
Because fuck you, that's why.

PostWysłany: 2011.01.04 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile Wy macie lat?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Serwis Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7
Skocz do: