Zagraj dla Realu w sieci!!!

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy po mojej zachęcie zagrasz w tą gre?
tak
68%
 68%  [ 13 ]
nie
31%
 31%  [ 6 ]
Głosowało Użytkowników : 0
Wszystkich Głosów : 19

Autor Wiadomość
madridreal
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2005.09.01 18:44    Temat postu: Zagraj dla Realu w sieci!!! Odpowiedz z cytatem

Zachęcam wszystkich kibiców Królewskich, aby pomogli swojemu zespołowi. Gra jest bezpłatna i ogólnodostępna. Wystarczy wejść na www.playforyourclub.com i zagrać. Gra polega na strzalaniu z woleja z ok. 11 m. Im częściej piłka ląduje w siatce tym więcej punktów wędruje na konto Realu w wirtualnej Primera Division bądź Lidze Mistrzów. Jak dotąd drużyna Królewskich nie odnosiła w tej grze większych sukcesów...więc pora to zmienić. Od poniedziałku do środy trwa wirtualna Primera Division, więc dgy grać będziecie w pierwsze 3 dni tygodnia zdobywacie punkty do ligi. Na podstawie 3-dniowych wyników ligowych drużyny premiowane są do europejskich pucharów. Trwają one od czwartku do piątku. W lidze hiszpanśkiej najczęściej tryumfuje Real Saragossa, zaś w Lidze Mistrzów najbardziej utytułowany jest zespół Borussi Moenchengladbach. Pora to zmienić!!! Pomóż Realowi w dodatku fajnie spędzając czas. Jest to naprawdę bardzo fajna gra i zabawa.
Też jestem w niej nowy, ale bardzo mi się podoba więc zachęcam i Was. Głupie też że kibice Realu nie zapewniają mu zwycięstw w tej grze, dlatego w Was nadzieja!!!

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.09.02 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jest problem...bo niestety po Twoim temacie nie zagram w ta gre...czemu? Bo juz w nia gram ladnych kilka miesiecy i gram tak czesto jak sie da. Jak sie jakas stronka laduje to w miedzyczasie gram. I zdobywam dla Realu punkty. Zdazylo sie ze sam wynioslem ich z 7 na 4 miejsce. Moj rekord to 176400

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
mcf
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.09.04 01:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja zagrałem po Twojej zachęcie, co prawda dopiero raz poświęciłem na to czas (jak było Real vs Ajax), mój rekord obecnie to 66850 ale mam nadzieje sie poprawic. Denerwuje mnie natomiast jedna rzecz, ze jak klikałem na rózne ligi itp. to nieraz nie ma opcji gry myszka, tylko trzeba klawiatura. Umie ktoś rozwiązać ten problem czy to normalka?

ps. jest już demko fify 2006, właśnie ściągam, zachęcam do tej gry, mam nadzieje, że kariera nie bedzie tak głupia jak w 2005, że obecnie po 10 latach w Realu nie ma ani jednego znanego nazwiska...

Powrót do góry
Little15
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.09.04 01:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki temat już był (o tej stronie oczywiście), dlatego nie gram w tą grę po Twojej zachęcie. Ale bardzo dobrze, że znowu ktoś o tym napisał, nowe osoby na tym forum mogą nabić (miło Smile spędzając czas) trochę punktów dla Realu.

Mcf - przy wyborze klubu powinna być od razu możliwość wyboru klawiatury lub myszki. Nie masz czegoś takiego?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
mcf
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.09.04 02:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no własnie nieraz mam wybor, nieraz "musze" grac myszka (to mi sie podoba!), a nieraz klawiatura (porażka).

ps w demku fify jest jedna druzyna z primiera division i jest to... barcelona... GRRR ale chociaz mozna im niezle dowalic Very Happy

Powrót do góry
Little15
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.09.04 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... dziwne, ja mogę wybrać klawiaturę albo myszkę (wolę oczywiście mychę)... Nie wiem co jest u Ciebie nie tak. Chyba będziesz musiał niestety grać na zmianę - raz mycha raz klawiatura, bo wątpię, że ktoś będzie wiedział, jak rozwiązać ten problem.

I jeszcze pytanko - skąd ściągnąłeś to demo Fify?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
Choob
Jugamos primer toque

PostWysłany: 2005.09.04 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Demko FIFY 2006 sciagnac mozna z oficjalnej strony producenta, EA Sports, ale dla ulatwienia podam konkretny adres.

http://www.easports.com/games/fifa06/editorial.jsp?src=demo

Powrót do góry
jacko88
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2005.09.06 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wracam do tematu a konkretnie do wyboru myszki i klawiatury. W ktorych nie mozesz wybrac? Bo w ligach mozna wybrac klawiature lub myszke ale w Euro Cup da sie tylko grac myszka a za to w UK Qualifiers tylko klawiatura. Wiec najlepiej grac w lige i Euro Cup jesli wolisz myszka bo ja tez wole myszka Very Happy A w ligach masz wybor?

Real Madrid es el mejor equipo el mundo y ganar cada partido!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2005.09.06 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy bijecie rekordy w tę gierkę, bo trafienie w piłkę graniczy tam z cudem...

Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.09.06 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestia treningu (i używania mychy do sterowania) - ja pierwszy dzień też nie umiałem nic utrafić. Drugiego już szło całkiem nieźle, a począwszy od trzeciego regularnie wbijałem powyżej 20 tysięcy.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
Little15
Fanatyk
Fanatyk

PostWysłany: 2005.09.06 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo tak.. trening... Pamiętam, że pierwszy raz w tego typu grę zagrałam podczas Euro 2004 (ale jakoś trafiałam w piłkę :P), dlatego nie miałam problemów z ustrzeleniem większej ilości punktów na playforyourclub.com.

Airwolf - a jaki jest Twój rekord? :>

Powrót do góry
Airwolf
Batman
Batman

PostWysłany: 2005.09.06 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnego nie pamiętam. Jakiś czas temu (3 dni? 4?) puknąłem ok. 42 000. Mój absolutny rekord pewnie nie jest wiele większy.

Panie, choć szkoda mi nie spożytkować moich wielkich zasobów mądrości, zachowaj mnie od przekonania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Użycz mi świadomości, że czasem mogę się mylić.
Powrót do góry
mdramski
Mariusz

PostWysłany: 2005.09.06 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Airwolf napisał:
Kwestia treningu (i używania mychy do sterowania) - ja pierwszy dzień też nie umiałem nic utrafić. Drugiego już szło całkiem nieźle, a począwszy od trzeciego regularnie wbijałem powyżej 20 tysięcy.

Jakoś mi się nie chce Smile Bez sensu...

mcf
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2005.09.07 00:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jacko88 napisał:
Ja wracam do tematu a konkretnie do wyboru myszki i klawiatury. W ktorych nie mozesz wybrac? Bo w ligach mozna wybrac klawiature lub myszke ale w Euro Cup da sie tylko grac myszka a za to w UK Qualifiers tylko klawiatura. Wiec najlepiej grac w lige i Euro Cup jesli wolisz myszka bo ja tez wole myszka Very Happy A w ligach masz wybor?

no wlasnie tak mam, troche to dziwne, pewnie kliknalem wtedy na UK i nie bylo mych

moj nowy rekord to 75000, a byloby ponad 100tys niestety zwalilem karniaka Very Happy
ogolnie w tej rundzie (od pon) zdobylem ponad 1,5 mln punktow (real ma 37 melonow), wiec gdyby tak wiecej kibicow sie postaralo to mozna by powalczyc o lige skoro ja nabilem ponad 4% punktow. a tak pewnie odpadniemy z walki o puchary (narazie jest 3 miejsce, wlasnorecznie wyprzedzilem przed chwila barcelone 8) )

a co do treningu to owszem, na poczatku staralem sie trafic w pilke, a teraz celuje w konkretne miejsce w bramce Laughing
ale szczegolnie w nocy ciezko sie skoncentrowac po godzinie gry. dlatego teraz pogram sobie w fifusie demko 06 znow 8)

Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: