Sevilla FC - Real Madryt [0-1]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibi11:1
Real Madryt A
Real Madryt A

Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: 2011.01.27 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chamartin7 napisał:
No tak, bo przecież w finale też gramy mecz i rewanż

W finale gramy mecz i rewanż?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Pipen7
Even if it’s going wrong

Użytkownik zbanowany

Ostrzeżeń: 5

PostWysłany: 2011.01.27 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden mecz jest w finale.

chamartin7 wiejskiemu raczej chodziło o trzecie GD w sezonie ;p

Co do meczu to platakówciarze nadmuchały sobie balonik i pękli razem z nim. Na SB trzeba poprawić skuteczność i odesłać ich z 3-0.

marcinreal84
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.01.27 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to najprawdopodobniej czeka nas jeszcze 5 GD w tym roku: rewanż sezonu 2010/2011, wielce możliwe finał Pucharu Króla, 2 mecze Superpuchar Hiszpanii na początku sezonu 2011/2012 i pierwszy mecz sezonu 2011/2012. A do tego może dojść mecz lub 2 w LM.

Dobrze licze Shocked
no no no Very Happy

Co do meczu, chcieliśmy brać tu w ciemno remis lub minimalną przegraną, a tu udało się wygrać i jest wielki niedosyt że tylko tyle.
Zagraliśmy dojrzałą piłkę, szkoda tylko że nie przypieczętowaliśmy dwumeczu w Sevilli.

Ramos i Xabi - mogłyby być to piękne bramki <wow>

BaniaCR7
Golden Boot

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: 2011.01.27 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynik może zbudzać podziw wśród kibiców Los Blancos.
Mogę się założyć ze wszystkimi, nawet o bana permanentnego dla mojego konta, że przegramy w finale Copa Del Rey. To jest banalne, nie jesteśmy jeszcze przygotowani na taki finał. Nasi zawodnicy nie dadzą rady wytrzymać napięcia co będzie skutkowało fatalną grą. Finał odbędzie się trzy dni po spotkaniu z Barcą na Santiago Bernabeu, który przegramy albo zremisujemy. Zaś 20 kwietnia każdy po przegranej na naszym stadionie będzie podchodził do konfrontacji z Barcą sposób wygranej, ale przykro mi tak nie będzie.
Mała rada dla kolegów z forum i osób które te forum odwiedzają, nie róbcie sobie nadziei w tym sezonie. Real Madryt jeszcze nie jest przygotowany na spotkania z wielkimi ekipami. Kierujcie się słowami Jose Mourinho z początku sezonu, że ten piłkarski rok nie będzie owocny za to następny tak. Los Blancos musi się jeszcze uczyć, Barca ma obecnie tytuł magistra, a nam do niego wiele brakuje.
Może tylko przez opatrzność Bożą zdobędziemy jakieś trofeum. Tylko przez cud można wygrać z Barcą, albo coś osiągnąć. Powiem szczerze, że wielkim sprawdzianem miały być listopadowe Gran Derbi, które zaliczyliśmy na jedynkę. Właśnie ten sprawdzian miał wyjawić poprawę naszej gry, której w ogóle na Camp Nou nie widziałem.
Czekanie ten czasownik jest kluczowy w drodze na szczyt, musimy czekać ,aby osiągnąć jakikolwiek sukces.

Voyles
Castilla
Castilla

PostWysłany: 2011.01.27 09:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierdoły opowiadasz.Możemy wygrać,zremisować i przegrać.Nie jesteśmy skazani na porażkę,faktycznie teraz w lepszej formie jest Barka,ale oni nie mogą tak grać cały sezony.Zmęczenie wkrótce się odezwie.

Powrót do góry
fakindisgrejs
wiejski głupek
wiejski głupek

Ostrzeżeń: 4

PostWysłany: 2011.01.27 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chamartin7 napisał:
No tak, bo przecież w finale też gramy mecz i rewanż

Głuptasku. Dokształć się, a potem szczekaj.

Jeśli Real i Barca dojdą do finału CdR, to również w Superpucharze Hiszpanii będą GD - a tam gra się dwa mecze.

Powrót do góry
chamartin7
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.01.27 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem, że chodzi Ci o ten sezon. Ale niech będzie. Twoje na wierzchu...głuptasku.

http://www.youtube.com/watch?v=-3NueCAYcHk Siempre me quedara la frase de Manolo Lama "Raul, El que nunca hace nada". Gracias "7"!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email      
Goya
Cheerleaderka
Kibic

PostWysłany: 2011.01.27 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem nawet zadowolona z meczu. Nie liczyłam na wielką wygraną, wiedziałam, że będzie ciężko. Wiadomo, że za tydzień znów będzie bitwa i o wygranej wojnie nie ma co jeszcze myśleć. Cieszy gol Benzemy i wydaje się, że jemu samemu był on bardzo potrzebny. Szkoda akcji Xabiego, Ronaldo i Ozila. Musimy się przygotować na ciężki rewanż bo nie wydaje mi się żeby Sevilla poddała się bez walki.

I przychylam się po części do wypowiedzi BaniaKaka8. Nie nastawiajmy się na laury i nie nakręcajmy się jak szczerbaty na suchary. Przechodzimy przez kolejne mecze z większym bądź mniejszym bólem, ale po pojedynku z Barcą najpierw u nas a potem w CdR możemy nie nie być tacy zachwyceni. Nie twierdzę że mamy ubrać worek pokutny i już opłakiwać swój los, bo nigdy nie wiadomo jak się mecz potoczy, ale też nie nakręcajmy się na zwycięstwa i oklaski. Trzeba znaleźć złoty środek na to, po prostu (i liczyć na zmęczenie Barcelony).

Powrót do góry
maciek19911
Soy un Madridista y tengo un alma blanca

PostWysłany: 2011.01.27 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólne bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu.Spodziewałem się, że Sevilla bardziej nam się postawi ale myliłem się.Szkoda okazji Mesuta ale cóż nie dziś to jutro.

Jeżeli ktoś myśli, że już jesteśmy w finale to grubo się myli.Na SB trzeba dorzuć z 2 bramki i mieć spokój.

Kliknij, aby zobaczyć ukrytą wiadomość (Uwaga! Treść może zawierać spoilery)

A.S
La Saeta Rubia

PostWysłany: 2011.01.27 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry mecz. 4-3-3 z zagęszczonym środkiem pola i oddaniem inicjatywy rywalowi sprawdziło się. Ale na taką Barcelonę to już nie przejdzie. Dobry mecz w destrukcji, gorzej w ataku, bo mogło się skończyć na 0-3/4: ten strzał Alonso, sytuacja Cris-Mesut i przewrotka Ramosa (choć ta ostatnia trochę na siłę ;) )

M1kr0n
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.01.27 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego na Barce takie coś nie miałoby przejść? Moim zdaniem to jedyna słuszna taktyka jeśli chcemy wygrać. Jak się otworzymy to po nas.

Powrót do góry
A.S
La Saeta Rubia

PostWysłany: 2011.01.27 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj Sevilla miała inicjatywę po swojej stronie. Jeśli chcesz wygrać z Barcą, to nie możesz dać jej pełnej inicjatywy...

toster3d
Kibic
Kibic

PostWysłany: 2011.01.27 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dawno nie widziałem tak dobrze grającego Ramosa, więcej takich meczów i znów będzie najlepszym PO Very Happy Arbeloa też dość nieźle sobie radził z Navasem, ale widać, że brakuje mu szybkości na takiego gracza...
Ogólnie drużyna zagrała dobrze taktycznie, szkoda tylko tych okazji nie wykorzystanych...

Powrót do góry
M1kr0n
Prezes
Prezes

PostWysłany: 2011.01.27 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dr House napisał:
Wczoraj Sevilla miała inicjatywę po swojej stronie. Jeśli chcesz wygrać z Barcą, to nie możesz dać jej pełnej inicjatywy...

My przecież też całkowicie się nie zamurowaliśmy.
Ja po prostu nie widzę innej szansy na wygraną z Barcą niż to co zaprezentował Inter w półfinale.

Powrót do góry
Prelude
Nowa Era

PostWysłany: 2011.01.27 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prelude napisał:
...myślę ze jak nasi się przyłożą jesteśmy w stanie odnieść bardzo pozytywny rezultat...przecież to tylko Sevilla.

Nie mam pytań.

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum RealMadryt.pl Strona Główna   Sezon 2010/11 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11
Skocz do: